جو بایدن پیش بینی شده برای پیروزی در اوهایو ریاست جمهوری اولیه

مارس 29 (UPI) — سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن پیش بینی شده بود در اوایل روز شنبه به پیروزی در اوهایو دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

با حدود 81 درصد از حوزه گزارش بایدن برنده 72.8 درصد از آرا با 459,318 آراء بازیگران به ایالت ورمونت برنی ساندرز’ 16.6 درصد یا 104,766 آرا با توجه به غیر رسمی شمارش آرا توسط اوهایو وزیر امور خارجه ،

همانطور که از اوایل روز شنبه بایدن دریافت کرده است نیمی از دولت 136 متعهد نمایندگان.

در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 17 اوهایو دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و سپس اصلاح به عنوان یک پست الکترونیکی برای رای دادن سهشنبه پس از یک سری از فرآیندهای باغبانی.

یک روز قبل از, اولیه, اوهایو, وزیر امور خارجه فرانک لاروس اعلام کرد در آزادی که نزدیک به 2 میلیون Ohioans درخواست کرده بود یک رای-با-پست الکترونیکی رای گیری با 1.4 میلیون در حال حاضر با داشتن رای خود را.

“در عرض چند هفته انجام داده ایم چیزی است که گرفته شده در کشورهای دیگر سال به انجام — تبدیل کشور ما به یکی قادر به رای گیری به طور کامل از طریق پست گفت:” لاروس.

رای غیابی باید مهر باطله تمبر پست در روز دوشنبه به شمارش دفتر خود گفت: در شخص رای گیری شد و باز به افراد معلول و کسانی که نمی توانند دریافت ایمیل.

بایدن بود انتظار برنده مسابقه پس از ساندرز کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری در اوایل این ماه و سپس تایید سابق خود را مبارز برای این کشور بالاترین مقام.

در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی شده بود را به نفع جمهوری خواه اوهایو اولیه مسابقه به عنوان تنها نامزد در انتخابات.

در روز سه شنبه بایدن دریافت حمایت از بانوی اول سابق و وزیر امور خارجه هیلاری کلینتون.

این coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 1 میلیون آمریکایی و ایجاد کسب و کار برای شاتر سراسر کشور دارای طرح میتوانست اولیه فصل 15 متحده و پورتوریکو را به عقب رانده رای خود را در تاریخ و یا تمدید رای-توسط-mail مهلت.

نیویورک یکی از بدترین ضربه متحده توسط COVID-19 زمان احتیاطی و حتی بیشتر در روز دوشنبه و لغو مسابقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de