جو بایدن و تجاوز به عنف و فرهنگ و زندگی در تاریکی

تجاوز فرهنگ تعریف شده توسط آکسفورد به عنوان “یک جامعه و یا محیط زیست که غالب نگرش های اجتماعی اثر عادی یا trivializing تجاوز جنسی و سوء استفاده”. زمانی که قاضی هارون Persky محکوم براک ترنر به 6 ماه زندان (او به پایان رسید تا در خدمت تنها 3) برای تجاوز به ناخودآگاه کاری بود که یک نمونه از تجاوز به فرهنگ است. زمانی که نوجوان بازیکنان فوتبال که تجاوز به یک دختر در Steubenville, اوهایو, دریافت, بیشتر, عمومی همدردی خود را قربانی بود که یک نمونه از تجاوز به فرهنگ است. زمانی که ایران در دفاع از برت Kavanaugh به عنوان او بود که متهم به تجاوز جنسی توسط دکتر کریستین Blasey فورد بود که یک نمونه از تجاوز به فرهنگ ، و زمانی که نانسی پلوسی گفت: “جو بایدن است جو بایدن” با وجود 8 زن جلو آمده و در سال 2019 با اتهامات نامناسب و غیر مبتنی بر رضایت طرفین تماس در برابر او و با وجود تارا Reade آمدن به جلو با یک اتهام اخلال دیجیتال و تجاوز به عنف است که بیش از حد بود به عنوان مثال تجاوز به فرهنگ است.

تجاوز فرهنگ دارای قربانیان به یک استاندارد بالاتر از آن شاکیان. تجاوز فرهنگ ما اجازه می دهد به نوبه خود یک قربانی زندگی وارونه به دنبال در هر توییت پست عمومی یا خصوصی بیانیه برای هر تناقضات حتی زمانی که آن را تا به چیزی برای انجام با جرم و جنایت مرتکب در برابر آنها. به ویژه هنگامی که آن را تا به چیزی برای انجام با آن جرم ، تجاوز فرهنگ می کند این در حالی است که مطمئن شوید که ما هرگز مجاز به درخواست همان چیزهایی از این اتهام مجرم است. ما اصلا به نوبه خود زندگی خود را وارونه. ما از آنها بخواهید برای یک انکار آنها را به آن بدهید و سپس ما در حرکت است. نانسی پلوسی در اخیر سی ان ان مصاحبه ای گفت که او انجام می شود صحبت کردن در مورد تارا Reade اتهامات. پرونده بسته شده است. هیچ چیز به اینجا مراجعه کنید. حرکت در امتداد. تجاوز فرهنگ است.

“تجاوز به عنف فرهنگ رشد در تاریکی. از آن متنفر نور است. آن را تلاش می کند به گفتن قربانیان و قربانیان آینده که این طبیعی است. که تاریک است و راه آن را همیشه و در راه آن همیشه خواهد بود.”

در مورد تارا Reade جو بایدن را مستند تاریخچه از دروغ گفتن هرگز نگاه کرد. خود را فوق العاده و کاملا غلط ادعا می کنند از بازداشت در آفریقای جنوبی در حالی که بازدید از نلسون ماندلا می رود يکديگر اعلام کردند توسط سیاستمداران و رسانه ها. او سال دروغ در مورد داشتن است که در جنبش حقوق مدنی به دور بماند. ما مجاز به صحبت در مورد اینکه چرا او تا به حال به رها کردن از یک انتخابات ریاست جمهوری زیرا او plagiarized و پس از آن دروغ در مورد آن چندین بار در کمپین بلیزرز. ما تنها به نظر می رسد که اجازه ساختارشکنی خود را قربانی تارا Reade. ما سوال زمان او کردهاید ، ما می گویند او تغییر داستان خود را. ما به دنبال تناقض در ادعای خود در مورد پرونده شکایت پس از او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت در حالی که کار برای پس از آن سناتور بایدن. ما به اشتراک گذاشتن آمار قطعات در رسانه های اجتماعی است که رنگ خود را به عنوان یک “دستکاری فریبکارانه کاربر” چرا که او ممکن است در اواخر اجاره بها و بدهکار مردم پول است. ما در تلاش برای نگاه کردن به هر گوشه و مخفیگاه از زندگی خود را در حالی که انجام این کار مطمئن شوید که ما را در کانون توجه را از مرد متهم به قربانی کردن او. آن را داغ تحت آن چراغ های رابطه ما نگه داشتن آنها را تبدیل به قربانی.

در تجاوز به فرهنگ ما می گویند که به اتهام مجرم است یک “مرد خوب”. این چیزی است که ما گفتن در مورد بایدن در حال حاضر. او گذشت خشونت علیه زنان عمل می کنند. او اوباما را VP. مطمئن شوید که او می شود یک کمی handsy اما او معنا نیست که هر چیزی با آن است. او معنی نیست که به توهین و یا آسیب زنان هنگامی که او استشمام موهای خود کاشته بوسه های طولانی بر روی سر خود را در حالی که دست زدن به کمر می بندند و از پشت لمس ران خود را و یا نوازش آنها را – همه بدون رضایت خود را. جو بایدن است جو بایدن. حرکت در امتداد.

سناتور دایان فاینستاین waded به جهان از تجاوز به عنف فرهنگ و قربانی سرزنش وقتی که او گفت: از تارا Reade “که در آن او شده است تمام این سال؟”. سوال در مورد زمان قربانی افشای مظهر تجاوز به فرهنگ است. این چیزی است که وکلای مدافع که به نمایندگی از مردان متهم به تجاوز جنسی را انجام دهد. در همه زمان ها. این یک ناآگاه و نادان از راه نگاه کردن به تجاوز به عنف. آن را قابل فهم می آید از دهان وکلا دفاع از متجاوزان مانند زمانی که آن را به زبان آمده توسط Harvey Weinstein وکلا – که کار خود را. آن را به طور کامل غیر قابل قبول می آید از پیشرو دموکرات مانند فاینستاین. دموکرات ها قرار شد از #MeToo. آنها قرار است به مهمانی که نیست دفاع از مردان معتبر متهم به تجاوز به عنف. آنها قرار بود در مقابل جمهوریخواهان که در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن و Kavanaugh. آنها تصور می شود اما وقتی که می آید به تجاوز و حمله جنسی آنها نیست.

تجاوز به فرهنگ حاکم در هر نهاد در جامعه ما است. دانشگاه بدنام هستند برای پدیده تجاوز به عنف زیر فرش. آنها بوده ام به نام در آن است. یک جوان دانشجو از یک دانشگاه مشهور و راه می رفت در سراسر محوطه دانشگاه او را حمل تشک به مردم یادآوری کند که او مورد تجاوز قرار گرفته توسط یکی دیگر از دانشجویان که او احساس او در گرفتن عدالت است. او به ارمغان آورد تشک برای فارغ التحصیلی. متجاوز را ندارد به حمل یک چیز است.

اکثر قربانیان نمی حمل تشک های خود را در اطراف آنها را. براک ترنر قربانی را حمل می کند دامپستر که در اطراف ترنر کشیده پشت هنگامی که او مورد تجاوز قرار گرفته ، آنیتا هیل را حمل می کند کک می توانید در اطراف است که کلارنس توماس گفت: ممکن است کسی قرار موهای ناحیه تناسلی ، دکتر Blasey فورد را حمل می کند که در اطراف تخت برت Kavanaugh برگزار شد او را در زمانی که او مورد ضرب و شتم او. و تارا Reade را حمل می کند دیوار سرد که در اطراف جو بایدن دوخته او را در برابر زمانی که او groped, او, او را بوسید و نفوذ او را با انگشتان دست خود را.

اما آنها انجام دهد.

من آرزو می کنم من در اتاق زمانی که سناتور فاینستاین در مورد خواسته تارا Reade “که در آن او شده است این همه سال؟” من می خواهم که جواب داد. من می خواهم که گفت:

او حمل شده که در اطراف دیوار. تلاش برای فکر می کنم در مورد آن. تلاش برای رفتن به خواب در هر شب و دعا او را ندارد کابوس دوباره. او شده است در چند دهه خود سرزنش می کنند و شک به مانند هر دیگر قربانی تجاوز است. او در تلاش برای جمع آوری یک دختر در یک جهان غرق به عنف فرهنگ دعا آن متفاوت خواهد بود برای او. او شده است به شدت عقب و جلو رفتن برای سال در مورد اینکه آیا به جلو آمده و در مورد او متجاوز. او شده است دوم حدس زدن او سال سکوت مانند بسیاری از دیگر قربانیان انجام دهد. او را سخت تر شده اند بر روی خودش از شما تا به حال او. آنچه که تجاوز به عنف می کند. آن برگ ضربه ای که باقی می ماند برای سال, و یا برای یک عمر. آن را می سازد شما سوال خودتان. این باعث می شود شما شک و تردید که آیا شما حتی لیاقت یک صدا. و آن را نگه می دارد شما را خاموش. برای سال. برای چند دهه. برای یک عمر. که در آن او شده است. که در آن هر دیگر قربانی تجاوز شده است. تاریکی است. و سوال خود را به تنها یک هدف: به او فشار به عقب وجود دارد.

هنگامی که قربانیان در نهایت رو به جلو آمده از آن می تواند وحشتناک. آمدن به نور احساس ترسناک که شما بوده ام در تاریکی برای سال. این احساس نا آشنا. آن را احساس می کند خیره کننده. آن را احساس می شود.

من یک مدیر از دو مراکز بحران تجاوز در نیویورک است. من دیده ام در کودکان و بزرگسالان که زندگی کرده ام در تاریکی نگه داشته و اسرار خود را برای سال در نهایت جلو آمده و در نهایت پیدا کردن صدای خود را. من 10 ساله که مورد تجاوز قرار گرفته بودند توسط پدران و نشستن بر شاهد می ایستد در حالی که اعضای خانواده خود را از متجاوز نشستن پشت سر او حمایت و به او خیره او را. من دیده ام زنان در دهه پنجاه خود را به جلو آمده و پس از چندین دهه زندگی در تاریکی و در نهایت بحث در مورد چگونه آنها تجاوز کردند زمانی که آنها بودند نوزده. من دیده ام را به جلو بیش از حد, گفتن داستان خود را و از آنها تجاوز در خانواده ها و یا در تمرین فوتبال. و من دیده ام مردم خوب من کار با مشاوران و مدافعان و وکلای پایه با این قربانیان وقتی که آنها آمدند به نور. پس از آن بود که کمتر ترسناک است. پس از آن احساس امن تر است. به طوری که آنها می تواند استفاده شود برای بودن در نور و خزیدن به تاریکی.

“قربانیان هنوز خود حمل تشک های خود را دیوار. اما ما نمی توانیم آنها را ببینید. ما تحت فشار قرار دادند و آنها را به تاریکی. آن را امن تر برای ما زمانی که آنها وجود دارد.”

تجاوز فرهنگ رشد در تاریکی. از آن متنفر نور است. آن را تلاش می کند به گفتن قربانیان و قربانیان آینده که این طبیعی است. که تاریک است و راه آن را همیشه و در راه آن همیشه خواهد بود. آن موفق به پنهان آفتاب نگه داشتن نور دور و تغییر موضوع. این باعث می شود بهانه ای برای تاریکی. جو بایدن است جو بایدن. پسران پسران. حرکت در امتداد. اتاق را ترک کنند. خاموش کردن نور.

در یک بحران تجاوز مرکز که در آن من یک مدیر وجود دارد که سیزده ساله بود که بارها و بارها مورد آزار جنسی با دوست پسر. او مورد تجاوز قرار گرفته و سپس او اولین بار او را به خود, دوستان, دیگر مردان نیز مورد تجاوز قرار گرفته ، بر خلاف بسیاری از کودکان به سوءمصرف دستگیر و محاکمه و مجرم شناخته. روز او محکوم شد که سیزده سال در آنجا ماند و در زمان زندگی خود را. او نمی خواست به صرف یک عمر او را حمل تشک. او نمی خواست به صرف یک عمر در تاریکی است. او در بر داشت او را صدا اما سکوت بود. مادر او هنوز هم عاشق مردی که تجاوز به دخترش. او هنوز هم تا به حال تصاویری از او را در اطراف خانه. او هنوز هم با اشاره به او را به عنوان یک “مرد خوب”.

سخت است وقتی کسی را دوست دارید کسی به شما فکر می کنم خوب است مرد یا زن به اتهام تجاوز به عنف. ما اولین غریزه است که به آن اعتقاد دارند. که طبیعی است. اما زمانی که شواهد شروع به شمع تا زمانی که چندین شاهدان جلو آمده به عنوان مورد با تارا Reade گفته او به آنها گفت که از چند دهه پیش در مورد چگونگی جو بایدن raped او آن را می شود سخت تر به آن را باور نمی کند. هنگامی که تارا را صدا می گذرد فضا و زمان به درخواست لری کینگ در سال 1993 در مورد یک مشکل جدی دخترش بود و داشتن با یک سناتور برجسته, آن را حتی سخت تر است. که در آن تجاوز به عنف فرهنگ در می آید. آن را به ما می دهد ، مثل مادر که گفت دخترش متجاوز بود یک “مرد خوب”. آن را می سازد آن را آسان تر به حرکت از طریق این جهان فکر مردان ما مانند ندارد و تجاوز به عنف و تفکر قربانیان دروغگو هستند. او یک مرد خوب چیزی باید اشتباه او.

و در حالی که همه ما انجام این قربانیان هنوز خود حمل تشک های خود را دیوار. اما ما نمی توانیم آنها را ببینید. ما تحت فشار قرار دادند و آنها را به تاریکی. آن را امن تر برای ما زمانی که آنها وجود دارد. پس از آن ما می توانید به ما انکار. پس ما می توانیم نفس کشیدن آسان است.

جو بایدن است جو بایدن.

او گذشت خشونت علیه زنان عمل می کنند. او فقط کمی handsy. او به معنی خوب.

خاموش کردن نور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net