او خود را “عمو جو” و “طبقه متوسط جو.” او اغلب در مورد او تقریبا ازلی سیاسی در ایالات متحده موفقیت داستان رو به افزایش از طبقه متوسط برای تبدیل شدن به یک سناتور ایالات متحده و معاون رئیس جمهور.

در حال حاضر او در حال اجرا برای رئيس جمهور. بایدن معتقد است که او خواهد شد و همواره به نمایندگی از منافع ایالات متحده در طبقه متوسط است.

در یکی از مبارزات انتخاباتی آگهی بایدن متحده “شاید مهم ترین چیزی که پدر و مادرم به من آموخت این بود که همه باید با عزت رفتار شود. امروز بیش از حد بسیاری از طبقه متوسط و طبقه کارگر و مردم آنها را قادر به دنبال بچه خود را در چشم و بگو عسل آن را به خوب’ و معنی آن است. به همین دلیل من در حال اجرا است.” در اولین کمپین سخنرانی را تا حد زیادی اتحادیه جمعیت در پیتسبورگ بایدن اظهار داشت: “اجازه دهید به من می گویند این کار به سادگی و به طور واضح و منظورم این کشور ساخته نشده بود توسط وال استریت و بانکداران و مدیران عامل و مدیران صندوق های تامینی. ساخته شده توسط شما. ساخته شده توسط بزرگ آمریکایی طبقه متوسط است.” در مصاحبه بایدن اظهار داشت: “آن زمان ما به خیابان اصلی.”

در یک تجمع در آیووا بایدن خلاصه تا خود را در مبارزات انتخاباتی اصلی تم “من فکر می کنم تعهد اخلاقی ما این است که برای بازسازی وسط کلاس…که من ستاره شمال و دلیل آن این است که طبقه متوسط به خوبی همه به خوبی انجام می دهد.”

در طول فعالیت های سیاسی خود را بایدن به تصویر کشیده است خود را به عنوان جانبداری با میلیون ها نفر از طبقه متوسط و کارگران و بازرگانان که جمعیت خیابان اصلی در برابر بانکداران و مدیران شرکت های بزرگ و میلیاردرهای که ساکن وال استریت.

است بایدن خود تجسم دقیق است ؟ در طولانی در فعالیت های سیاسی است بایدن بوده است قهرمان طبقه متوسط در برابر “وال استریت و بانکداران و مدیران عامل و مدیران صندوق های تامینی”?

در این شماره از مقالات آینده من را بررسی اختصاصی نامزدهای ریاست جمهوری در نظر لیبرال متوسط یا محافظه کار labels اما از نظر ارتباط آنها با ایالات متحده در ساختار قدرت: که پشتیبانی و منابع مالی آنها که قدرت افزایش یا کاهش از سیاست های آنها معتقدان و که منافع آنها در گذشته و در آینده در واقع نشان دهنده.

در مقاله قبلی من تحليل پیت Buttigieg نظر خود را در رابطه با منافع وال استریت و شرکت های بزرگ نخبگان. در این مقاله به بررسی جو بایدن نه از نظر او “اجتماعی” و یا “فرهنگی” سیاست اما از نظر اینکه آیا بایدن در خدمت منافع وال استریت و یا خیابان اصلی. این تجزیه و تحلیل خواهد شد و بر اساس شناسایی بایدن اصلی همکاران این قانون و سیاست های او حمایت و به عنوان سناتور و معاون رئیس جمهور و اظهارات و سیاست های پیشنهادی.

به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری بایدن به معنای واقعی کلمه وعده داده شده وال استریت و میلیاردرهای: “من به شما اجازه نمی کردن من به شما قول می دهم.” بایدن است به طول های بزرگ رفته برای اطمینان وال استریت از وفاداری خود را. برای مثال در ماه ژوئن 2019 جو بایدن خطاب به بیش از 100 ثروتمند اهدا کنندگان در کارلایل هتل در منهتن.

جمعیت شامل رابرت روبین (سابق شرکت صندلی گلدمن ساکس و وزیر خزانه داری تحت کلینتون) و رابرت آلتمن (سابق شرکت سرمایه گذاری بانکی در لیمن برادرز; معاون وزیر خزانه داری تحت کارتر و کلینتون و معاون سابق رئیس استون گروه). بدیهی است که شرکت کنندگان نشان داده نه فقط مگا ثروتمند اما همچنین برخی از قدرتمند ترین اعضای وال استریت نخبگان سیاسی.

بایدن نه تنها خود را متعهد fealty به منافع خود بلکه تمایز خود را از مترقی جناح از حزب دموکرات است. بایدن اظهار داشت: “حقیقت این است که همه شما, همه شما می دانید همه شما می دانید در دل و روده خود آنچه را که باید انجام شود. ما می توانیم مخالف در حاشیه اما حقیقت این است که آن را همه در درون ما wheelhouse و هیچ کس به مجازات شود. هیچ یک استاندارد زندگی را تغییر هیچ چیز را اساسا تغییر…من نیاز به شما بسیار بد. من امیدوارم که اگر من برنده این نامزدی من به شما اجازه نمی کردن. من به شما قول می دهم.”

دنبال پول: بایدن همواره با اتکا بر سهم از وال استریت. بایدن بوده است مدیون به وال استریت و میلیاردر اهداکنندگان در طول تمام زندگی خود را.

 • به عنوان سناتور بایدن تکیه بر دیوار خیابان پول. بایدن را دنج رابطه با وال استریت نشان دهنده نقش این صنعت در دلاور – دولت بایدن به عنوان نماینده سناتور از ژانویه 1973 تا ژانویه 2009. دلاور است انتخاب خانه برای شرکت های بزرگ و بسیاری از شرکت های خدمات مالی. دلاور بیشتر کسب و کارهای ثبت شده در وزارت امور خارجه (1.4 میلیون دلار) از وجود ساکنان (967,000 در سال 2018). بیش از 50 ٪ از تمام عموم معامله شرکت ها و بیش از 67 درصد از فورچون 500 گنجانیده شده در دلاور. یک کسب و کار منجر استاد دانشگاه اظهار داشت: “دلاور است که یک outlier در راه آن کسب و کار می کند … آنچه در آن ارائه می دهد فرصت را به بازی این سیستم و انجام آن از نظر قانونی.” وجود دارد سه دلیل عمده برای دلاور محبوبیت در میان شرکت های بزرگ: آن است که یک پناهگاه مالیاتی است که اجازه می دهد تا شرکت ها برای اعلام برخی از انواع درآمد در دلاور و نه از مالیات بالاتر متحده; دلاور باعث می شود آن را آسان به ترکیب اجتناب از مسئولیت و حفظ حریم خصوصی بدون ارائه اسناد و مدارک بسیار و دلاور دادگاه اجازه می دهد تا شرکت ها برای حل و فصل اختلافات به سرعت با یک قاضی به جای یک هیئت منصفه. خدمات مالی تسلط بر دلاور اقتصاد است. با توجه به U. s. اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی سنتی اندازه گیری از کل بخش مالی (سرمایه گذاری, بیمه و املاک و مستغلات) حساب برای 44 درصد از کل اقتصاد دولتی و تقریبا 50 درصد از بخش خصوصی است. امور مالی و بیمه به تنهایی حساب 30% از کل اقتصاد دولتی.

  بنابراین جای تعجب نیست که منافع بخش خدمات مالی و بایدن در هم تنیده هستند. با توجه به مرکز سیاست پاسخگو کل سرمایه گذاری سرمایه بخش (امور مالی و بیمه و املاک و مستغلات) شده است بزرگترین بخش کسب و کار کمک کننده به بایدن مختلف سناتوری خود در سال 1988 و 2008 مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. بین 1990-2007 این بخش سرمایه گذاری $6.87 میلیون در بایدن. دومین فرد کسب و کار کمک کننده به بایدن را در مبارزات انتخاباتی بیش از این دوره بود MBNA که سرمایه گذاری $265,350 به بایدن را در مبارزات قبل از او برای معاون رئیس جمهور در اوباما بلیط. MBNA بزرگترین مستقل شرکت کارت اعتباری در ایالات متحده و بزرگترین کارفرمای بخش خصوصی در دلاور. در سال 2007 MBNA به دست آورد توسط بانک مرکزی آمریکا و در سال 2017 توسط گروه بانکی لویدز انگلستان.

 • به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری بایدن در ادامه به تکیه بر دیوار خیابان پول است. اطلاعات از مرکز سیاست پاسخگو نیز نشان می دهد که سرمایه گذاری, بیمه و املاک و مستغلات (آتش) بخش سرمایه گذاری $6.32 میلیون در بایدن فعلی انتخابات ریاست جمهوری – این نه تنها بزرگترین منبع بایدن کمپین بودجه در میان کسب و کار, اما از آن است که آتش را بزرگترین سرمایه گذاری در هر نامزد حزب دموکرات و دوم تنها به کلی مغلوب ساختن پیشی جستن. این رقم شامل $3.04 میلیون دلار سرمایه گذاری توسط سرمایه گذاری و بیمه بخش از وال استریت. استون به گروه (عمده ای چند ملیتی شرکت سهام خصوصی) و مورگان استنلی در میان بایدن بزرگترین همکاران. بایدن نیز دریافت کرده است $3.28 میلیون سهم از صنعت املاک و مستغلات – دوم تنها به سرمایه گذاری خود را در رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

  با توجه به فوربس مقاله در دسامبر 2019 چهل و چهار میلیاردرهای داده اند به بایدن انتخاباتی. بیست و پنج یا تقریبا 60 ٪ از دارایی و بیمه و بخش املاک و مستغلات از جمله 17 از “امور مالی و سرمایه گذاری” و 8 از املاک و مستغلات. مقاله متحده “بایدن میلیاردر حامیان ممکن است در مفید آمده است در پایین خط. در ماه اکتبر یک pro-بایدن فوق العاده PAC نامیده می شود به متحد کردن کشور بر خاست به زندگی است. سوپر پکس, که می تواند تا پایان با خرید تبلیغات به حمایت و یا مخالفت با نامزد خاص نیست کنترل به طور مستقیم توسط کمپین.” با توجه به مرکز سیاست پاسخگو متحد این کشور صرف 5.5 میلیون دلار از فوریه سال 2020 است. امور مالی/بیمه/بخش املاک و مستغلات اختصاص 2.4 میلیون دلار.

  افراد ثروتمند نیز به عنوان bundlers که مجموع کمک های متعدد اهدا کنندگان. این سهم حداقل به واجد شرایط به عنوان یک bundler است $25,000. بایدن لیست 262 نفر به عنوان bundlers در مبارزات انتخاباتی خود سایت. به گزارش از مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست 40 درصد از کل bundlers بودند آتش بخش از جمله 23 درصد از “صنعت مالی” و 17 درصد از املاک و مستغلات. حداقل این آتش بخش همراه $2.625 میلیون. این گزارش همچنین نشان می دهد که در حالی که بایدن را دوست دارد به مشتری جلب کردن حمایت خود را از مناطق روستایی و حومه رای دهندگان 106 از او پول بزرگ bundlers اقامت در مراکز شهری از نیویورک و شیکاگو و کالیفرنیا و واشنگتن دی سی.

خبرنگار تحقیقی Lee, Fang, چاپ مقاله در رهگیری بررسی بایدن جاری روابط به وال استریت و دیگر شرکت های بزرگ تأمین کنندگان مالی خود را در طول سال 2020 مبارزات انتخاباتی. عنوان مقاله داستان: “جو بایدن فوق العاده PAC است که سازمان یافته توسط شرکت های بزرگ لابی برای صنعت مراقبت های بهداشتی سلاح سازان سرمایه گذاری.”

بایدن همواره انتخاب وال استریت بر خیابان اصلی. بایدن در خدمت خود وال استریت سرمایه گذاران هست. لیست زیر را فراهم می کند برخی از نکات برجسته از بایدن خدمات به وال استریت بیش از کار خود را – به ضرر خیابان اصلی.

 • پشتیبانی از صنعت بانکداری تحکیم و بیش از حد بزرگ به شکست بانک ها. بایدن کمک بانک ها و شرکت های بیمه تحکیم و تبدیل شدن به بیش از حد بزرگ به شکست است. در سال 1994 بایدن حمایت Riegle-نیل بانکداری بین ایالتی و انشعاب بهره وری عمل می کنند که به حذف هر گونه باقی مانده موانع بین دولت بانکی. این باز floodgates به یک دوره جدید از شرکت تحکیم صنعت بانکداری.
 • پشتیبانی حذف حمایت های که محدود وال استریت حدس و گمان. بایدن کمک به خلاص شدن از حمایت در برابر صنعت مالی گمانه زنی ها و در نتیجه ایجاد شرایط است که تشدید رکود بزرگ سال 2008 است. در سال 1999 بایدن رای برای خدمات مالی نوسازی قانون که لغو افسردگی دوران Glass-Steagall قانون محرومیت بانک ها از داشتن اوراق بهادار و بیمه کسب و کار. یکی از بایدن بزرگترین همکاران MBNA لابی برای لغو Glass Steagall و او تحویل داده است. Glass-Steagall ایجاد یک دیوار بین بانک های تجاری و بانک های سرمایه گذاری. کارگران و کسب و کارهای کوچک با استفاده از تجاری بانک ها به سپرده پول خود را در فدرال تضمین چک و حساب های پس انداز. Glass Steagall بانک ها مانع از انتقال این فدرال سپرده های تضمین شده برای سرمایه گذاری خود را از عملیات بانکی است که با تمرکز بر ریسک بالا و نظری سرمایه گذاری است.

  در این راه Glass-Steagall در خدمت به محدود کردن توانایی بانک ها از استفاده بدون خطر فدرال تضمین شده برای سپرده بالا-ریسک سوداگرانه سرمایه گذاری است. 1999 قانون لغو این حمایت. جای تعجب نیست که این اجازه وال استریت به ایجاد یک دوره جدید از شایع حدس و گمان – که منفی تحت تاثیر قرار کسب و کارهای کوچک و کارگران است.

 • پشتیبانی بانک وال استریت در حالی که صدمه زدن به خیابان اصلی کسب و کار کوچک و متوسط-کلاس وام گیرندگان. ورشکستگی قانون سال 2005 ارائه بایدن با یک استارک انتخاب بین وال استریت و خیابان اصلی. بایدن نه تنها انتخاب وال استریت اما او دفاع و پشتیبانی وال استریت منافع. این لایحه ساخته شده آن را بسیار مشکل تر برای مالی مضطرب خانواده ها برای دریافت حمایت است که همراه با تشکیل پرونده ورشکستگی. برعکس آن به کمک صنعت بانکداری با ساخت آن را آسان تر برای جمع آوری بدهی.

  ورشکستگی طراحی شده برای کمک به افراد و کسب و کار از بین بردن تمام یا بخشی از بدهی خود را و یا کمک به آنها بازپرداخت بخشی از آنچه را به آنها مدیون است. این اغلب شامل یک دادگاه ورشکستگی و مذاکره یک طرح بازپرداخت. این عمل اساسا حذف ورشکستگی به عنوان یک گزینه برای میلیون ها نفر از خانواده ها است. بسیاری از گروه های مصرف کننده و اتحادیه های کارگری مخالف این لایحه است.

  اما آن پیشنهاد شد و انرژی با حمایت مالی میباشد. صنعت کارت اعتباری صرف $100 میلیون لابی گری برای این لایحه بیش از هشت سال دوره. MBNA یکی از بایدن پیشرو اهدا کنندگان لابی سخت برای تصویب آن. تنها بایدن و 3 دیگر سناتورهای دموکرات پیوست و با یک جامد بلوک جمهوری خواهان برای شکست هر تلاش برای متوسط این لایحه است.

  مقاله ای در گاردین فراهم می کند یک ارزیابی از بایدن نقش توسط ملیسا Jacoby, یک استاد حقوق در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل و متخصص در ورشکستگی “بایدن یکی از قدرتمند ترین افرادی که می گفت: هیچ [به ورشکستگی قانون] که می تواند تغییر کرده این. به جای آن او با استفاده از خود نقش رهبری را برای محدود کردن توانایی های دیگر دموکرات ها بود که نگرانی ها و کسانی که می خواستند این لایحه نرم…. من نمی دانم چه چیز دیگری برای توضیح موضع خود را در ورشکستگی سیاست مالی مضطرب خانواده دیگر از رابطه اش با اعتبار مصرف کننده میباشد. واقعا وجود دارد نه دیگر توضیح محتمل.”

  الیزابت وارن و سپس دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد استاد شدیدا مخالف این لایحه در اشکال مختلف آن. او نوشت: حتی یک مقاله کامل در انتقاد بایدن از نقش در نسخه های قبلی از این لایحه. برنی ساندرز پس از آن یک نماینده کنگره از, ورمونت برابر این لایحه رای دادند. در رای گیری نهایی بایدن و 17 سایر دموکرات ها رای دادند و این لایحه ،

  یک مادر جونز مقاله توسط تیم مورفی را فراهم می کند یک حساب دقیق از چگونه بایدن کمک سرمایه گذاران خود (به خصوص MBNA و کل بخش بانکی) با حمایت و کمک به صنایع دستی این نرم افزار-وال استریت قانون بود که از قضا به نام سوء استفاده, پیشگیری و حمایت از مصرف کننده عمل می کنند. بین سالهای 1980 و 1997 تعداد آمریکایی تشکیل پرونده برای ورشکستگی شخصی شروع به پریدن کرد بیش از 300 درصد موثر بر 1.3 میلیون خانوار در سال است. وام گیرندگان بودند که با آمار قابل توجهی افزایش در صورتحساب های پزشکی وام های دانشجویی, هزینه های کارت اعتباری و وام مسکن در حالی که تجربه یک دوره طولانی از رکود درآمد.

  افزایش ورشکستگی های شخصی بود بسیار نگران کننده به بانک ها و شرکت های کارت اعتباری. صنعت بانکداری گردد یک لایحه که تمرکز بر نیازهای بدهکاران و نه آدرس دلایل ورشکستگی های شخصی بودند در حال افزایش است. در عوض صنعت بانکداری و متحدان سیاسی متمرکز ساخت آن را سخت تر برای مردم را به اعلام ورشکستگی و آسان تر برای بانک ها و شرکت های کارت اعتباری به جمع آوری. ورشکستگی قانون ساخته ورشکستگی شخصی گران تر و پیچیده اداری, سنگین و کمتر موثر و در نتیجه سخت تر برای خانواده ها به خارج از خرد کردن بدهی. اما آن را حفاظت از دارایی ها و منافع بانک ها برگزاری بدهی. تعداد ورشکستگی شخصی براده به نصف کاهش یافته است پس از عمل قانون تبدیل شد.

 • کمک به ایجاد بحران بدهی دانشجویی – این نه اغراق. بایدن نقش در ایجاد بحران بدهی دانشجویی است به خصوص گویا از انتخاب خود را از وال استریت بر خیابان اصلی. بایدن بخشی از چند دهه بانکی استراتژی به آن را آسان تر برای دانش آموزان برای به دست آوردن بدهی در حالی که آن را بسیار دشوار است برای آنها را به اعلام ورشکستگی.

  بدیهی است که این سود بانک ها که گسترش وام های خود را به دانش آموزان و قدرت خود را برای جمع آوری بدهی. در حال حاضر 45 میلیون آمریکایی مدیون حدود 1.6 تریلیون دلار در بدهی وام دانشجویی. بیش از 1 میلیون نفر به طور پیش فرض بر روی وام های دانشجویی خود را هر سال. یک گزارش تحقیقی در رهگیری آمده است که “جو بایدن نقش محوری را در ایجاد بحران بدهی دانشجویی است که او و دیگر نامزدها در حال حاضر امیدوار کننده برای رفع, با توجه به نزدیک نگاهی به سابقه قانونگذاري در اطراف فزاینده پدیده است.”

  این مقاله به نقل از بایدن نقش در 1970s در عبور از قانون است که ساخته شده آن را آسان تر برای دانش آموزان برای به دست آوردن بدهی وام دانشجویی در حالی که همچنین نوشتن قوانین دیگر مسدود کردن دانش آموزان از دنبال ورشکستگی حمایت در آن وام پس از فارغ التحصیلی. در سال 1986 بایدن حمایت قانون است که مانع از دانش آموزان در به طور پیش فرض تحت تضمین وام دانشجویی برنامه از جدید دریافت کمک های فدرال. به عنوان بحث شده در بالا بایدن بود طرفدار عمده برای ورشکستگی قانون سال 2005 ساخته شده است که آن را حتی سخت تر برای دانش آموزان به اعلام ورشکستگی با توجه به خرد کردن بدهی های دانشجویی.

  ترکیبی از آسان تر در دسترس بودن وام و کمتر در دسترس از ورشکستگی حمایت منجر به افزایش وام های دانشجویی و به صورت پیش فرض. وام دانشجویی آمار جمع آوری شده توسط احمق لباس رنگارنگ دلقک ها نشان می دهد که از سال 2005 تا سال 2019 کل بدهی های دانشجویی افزایش یافت و از $391 میلیارد دلار به 1.6 تریلیون دلار بود. در حال حاضر وجود دارد 44.7 میلیون آمریکایی برگزاری بدهی های دانشجویی – که بسیاری از آنها تشکیل شده است توسط وام های فدرال. وجود دارد حدود 125 میلیارد دلار در وام های دانشجویی خصوصی. حدود 20 درصد از مردم با وام های دانشجویی شما پشت در پرداخت های خود را.

  سقوط و یا از دست رفته پرداخت می تواند منجر به کاهش رتبه اعتباری است که آن را مشکل تر برای به دست آوردن آینده تامین مالی برای چنین موارد مهم به عنوان ماشین و خانه و کسب و کار کوچک سرمایه گذاری. رهگیری مقاله اشاره می کند که “بایدن می گوید:” او هنوز هم پرداخت $298,000 در بدهی های دانشجویی خود را برای سه فرزند مخالف دانشگاه آزاد و بخشش بدهی خواستار آن غیر واقعی است.”

 • قرار می گیرد حقوق شرکت های بزرگ بیش از حقوق مصرف کننده. بایدن همچنین فعال در مخالفت با تلاش ها برای مصرف کنندگان حق شکایت شرکت های درنده شیوه های کسب و کار. ژاک کارتر در هافینگتون پست مقاله توضیح می دهد چگونه بایدن مخالف سناتور تد کندی تلاش برای حفاظت از حقوق مصرف کننده است. به جای سناتور بایدن پشتیبانی از حقوق شرکت های بزرگ. کارتر متحده “بایدن…. نیز در تلاش برای خنثی کردن یک کندی تلاشی که باید قدرت مصرف کنندگان به شکایت بیش از یک راه باریک گسترده تر از نقض ضد تراست.

  در سال 1977 دیوان عالی کشور صادر شده و بحث برانگیز حاکم است که تنها کسانی که به طور مستقیم محصولات خریداری شده می تواند شکایت شرکت برای نقض ضد تراست. که بدان معنی است که تولید کنندگان که به فروش کالاهای خود را از طریق عمده فروشان تنها می تواند شکایت توسط عمده فروشان و نه مصرف کنندگان. کندی تهیه لایحه ای که معکوس تصمیم دادگاه اما بایدن در سخنان نیویورک تایمز “احسان” او با جانبداری با جمهوری خواهان. بایدن بود بیرون رفتن در اندام توسط برخلاف رهبری است.

  تنها دو نفر از این کمیته 10 دموکرات مخالف کندی در این لایحه و از سوی دیگر بود هاول vickery motorsports, یک محافظه کار دموکرات از Alabama. این لایحه به دقت از آن ساخته شده از کمیته پس از کندی ساخته شده و برخی از آخرین دقیقه امتیاز را به نفع جمهوری خواه ایالت چارلز Mathias (R-Md.), اما این لایحه هرگز رای طبقه. کندی گسترده تر ضد تراست جاه درگذشت با آن است.”

بایدن همواره به دنبال کاهش امنیت اجتماعی و دولت خدمات اجتماعی در جهت کاهش بدهی های دولت فدرال. بایدن موقعیت در بدهی های دولت فدرال و هزینه های دولت را فراهم می کند و در عین حال یک مثال دیگر از اولویت خود را برای وال استریت و ثروتمند بر خیابان اصلی و “طبقه متوسط است.” وال استریت همواره خواستار کاهش بودجه به تامین اجتماعی و دولت خدمات اجتماعی اغلب به پرداخت خود را برای کاهش مالیات. این بخشی از برنامه کلی شرکت و برنامه (افزایش سود با کاهش مالیات بر شرکت های بزرگ و ثروتمند مقررات دولت, دولت هزینه های اجتماعی و هزینه های نیروی کار در حالی که افزایش خصوصی سازی). بایدن خریداری شده به بخش مهمی از این برنامه.

بسیاری از مقالات مفصل بایدن تلاش بیش از 40 سال دوره برای کاهش بدهی های دولت فدرال با قطع برنامه های اجتماعی و همچنین امنیت اجتماعی (نمونه شامل تخته سنگ رهگیری هفته و هافینگتون پست). تخته سنگ مقاله آمده: “برای اکثریت قریب به اتفاق کار خود را جو بایدن بود افتخار کسری شاهین—مردی که مضطرب برای چندین دهه در مورد هزینه های فدرال و در مناسبت bragged در مورد شخصی خود را با تلاش در 1980s ‘به مسدود کردن تمام هزینه های دولت از جمله تامین اجتماعی,’ نام احتیاط مالی….هیچ گرفتن در اطراف این واقعیت است که بایدن صرف اکثریت از وقت خود را در واشنگتن به ضرب و شتم از درام برای کاهش بودجه.”

 • حمایت ریگان کاهش مالیات و پس از آن پیشنهاد کاهش به برنامه های اجتماعی و امنیت اجتماعی را کاهش دهد و در نتیجه کسری. هافینگتون پست مقاله آثار بایدن اولویت برای بودجه برش به سال 1980 زمانی که بایدن “رای دادند ریگان لایحه مالیات که کاهش بالای نرخ مالیات بر درآمد از 70 درصد به 50 درصد و معاف بسیاری از خانواده های ثروتمند از املاک و مالیات بر ناخواسته موجب ارث یک اندازه گیری است که هزینه های دولت فدرال حدود 83 میلیارد دلار درآمد سالانه. او سپس به نام برای هزینه های یخ در امنیت اجتماعی به منظور کاهش کسری بودجه که قانون مالیات کمک به ایجاد شده است. “در حالی که این برنامه شدید است” بایدن گفت: در طبقه سنا ‘این تنها پیشنهاد است که توقف مارپیچ رو به بالا از کسری” که ظاهرا تهدید ‘یک بحران اقتصادی و سیاسی فوق العاده ای نسبت’ ظرف 18 ماه.”
 • پشتیبانی متعادل بودجه متمم قانون اساسی است که در صورت تصویب می توانست ایجاد یک فاجعه اقتصادی. گزارش مرکز سیاست بودجه و اولویت شامل پژمرده نقد یک پیشنهاد اصلاح قانون اساسی الزامی تعادل بودجه. “اگر چنین اصلاحیه شده بود به تصویب رساند که کنگره آخرین رای دادند در این طرح و به اجرا گذاشته شده بود برای سال مالی 2012, ‘اثر بر اقتصاد فاجعه بار خواهد بود,’ اقتصاد کلان مشاوران یکی از این کشور را برجسته خصوصی اقتصادی پیش بینی شرکت به این نتیجه رسیدند در آن زمان است. این امر باعث شده است تا نرخ بیکاری به 9 درصد در سال است که سال به 18 درصد پرتاب های اضافی 15 میلیون نفر از کار با توجه به شرکت. نه تنها این, ‘رکود خواهد بود عمیق تر و طولانی تر تحت یک قانون اساسی اصلاح بودجه و عدم قطعیت خواهد بود بازیگران بیش از اقتصاد است که می تواند مانع رشد اقتصادی حتی در زمان های عادی اقتصادی و تحلیل به این نتیجه رسیدند.”

  از جمله انتقادات شایع هستند هر زمان که بودجه متعادل متمم قانون اساسی پیشنهاد شده است. هنوز بایدن با شوق و ذوق پشتیبانی چنین اصلاحیه حتی اگر این امر شده اند ویرانگر به اقتصاد است. این تخته سنگ مقاله شامل موارد زیر 1995 بایدن نقل قول

  “من یکی از کسانی هستم دموکرات که رای به قانون اساسی
  متمم بودجه به تعادل. من معرفی شده اند در چهار مناسبت
  – چهار موارد! – کل برنامه ای برای تعادل بودجه… من سعی کردم با
  سناتور Grassley پشت در ’80s, به مسدود کردن تمام مخارج دولت
  از جمله امنیت اجتماعی است. از جمله همه چیز را….”

  آمریکا اتاق بازرگانی و برجسته گروه تجارت به نمایندگی از کسب و کار بزرگ آمریکا قانونی شورای بورس یکی دیگر از پیشرو کسب و کار گروه حمایت کرده اند بودجه متعادل اصلاحات در طول سال. اما بایدن مواجه با مخالفت های شدید از اتحادیه های گروه های مصرف کننده و AARP. دلاور اخبار, مجله انجام یک داستان بود که با عنوان: “بایدن او می شود در لایحه بودجه: سالمندان سر لیست گروه های فشار او را به تجدید نظر کند.”

  این مقاله حتی به نقل از یک AARP نماینده به عنوان بیان کرد که متمم “چیزی بیش از یک حمله در تامین اجتماعی به صندوق اعتماد.” برنی ساندرز و سپس یک Congressmember از ورمونت اعلام کرد در این خانه طبقه, “متعادل بودجه متمم خواهد بود یک فاجعه برای مردم کار برای افراد مسن برای افراد کم درآمد…آن معنی خواهد بود که در نظر من تخریب سیستم تامین اجتماعی به عنوان ما آن را می دانم.” در جهت اصلاح قانون اساسی برای رفتن به آمریکا برای تصویب آن نیاز به یک 2/3 رای اکثریت در هر دو مجلس سنا و مجلس. به اصلاح بودجه متوازن به دست آمده 2/3 اکثریت در خانه. رای شناخته شده بود در مجلس سنا است.

  با وجود مواجهه با مخالفت های شدید بایدن رای برای اصلاح آن شکست خورده برای به دست آوردن 2/3 اکثریت در سنا فقط یک رای. فاجعه اقتصادی بود اجتناب شود وجود ندارد و به دلیل بایدن.

 • به نام برای کاهش امنیت اجتماعی خود را در طول سال 2008 مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. در سال 2007 با تیم Russert در دیدار با مطبوعات بایدن اعلام کرد که او را در نظر بگیرید و برش مزایای تامین اجتماعی با افزایش سن بازنشستگی که فشار پشت سن که در آن سالمندان می تواند شروع به جمع آوری منافع و کاهش هزینه زندگی را افزایش می دهد. بایدن اظهار داشت که او موافقت با چنین کاهش “کاملا شما باید به.” بایدن علاوه بر این افتخار در مورد نقش خود در کمک به مذاکره یک معامله است که قبلا افزایش سن بازنشستگی به 67. یک مقاله در این هفته همچنین گزارش داد که در سال 2008 بایدن کمپین یک منتشر شد یک طرح است که شامل “گزینه های مانند بالا بردن سن بازنشستگی[.]” و که او “با تایید این ایده دوباره به طول اولیه بحث (به عادلانه باشد او همچنین تایید و از بین بردن حقوق و دستمزد مالیات کلاه برای اضافه کردن درآمد).”
 • چراغ 2011-2012 تلاش برای مذاکره “grand bargain” در دراز مدت به کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر در بازگشت به صورت متوسط افزایش مالیات بر ثروتمندان است. در 2011-12 به اوباما/بایدن دولت موافقت کرد که کسری بودجه یک مشکل بزرگ – حتی اگر اقتصاد همچنان در تلاطم رکود بزرگ. صدا و سیاست های اقتصادی نیاز به بیشتر هزینه های دولت در چنین لحظه ای نه دولت کاهش. اما دولت بود و هنوز از وضعیتی وخیم از نتایج سال 2010 لغزش انتخابات جمهوری خواهان به مجلس نمایندگان و مجلس سنا. اوباما در داد به فشار از جمهوری خواهان و کسب و کار لابی و تصمیم به ایجاد یک بودجه مقابله. اوباما اعزام بایدن سعی کنید به جوهر یک “بشردوستانه” با خانه ایران است که باید معامله نسبتا متوسط افزایش مالیات به صورت قابل توجهی در دراز مدت به کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر. گراند معامله را کاهش بدهی حدود 4 تریلیون دلار بیش از 10 سال است. با وجود قوی تلاش های دولت و بایدن بزرگ معامله شکست خورده است چرا جناح راست جمهوری خواهان هر گونه پشتیبانی نمی کند حتی متوسط مالیات را افزایش می دهد.
 • بایدن است که هنوز هم ترویج کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر. بایدن فعلی کمپین پلت فرم در واقع خواستار کمی گسترش امنیت اجتماعی برای سالمندان است. و در عین حال به عنوان گزارش شده توسط تخته سنگ و بسیاری دیگر از رسانه ها در طول یک سال 2018 سخنرانی در موسسه بروکینگز بایدن هنوز موفق به نشان می دهد که هر دو امنیت اجتماعی و مدیکر خواهد نیاز به “تنظیمات” – است که در داخل-به-کمربندی بحث برای “کاهش است.” بایدن اظهار داشت: “پل رایان [سابق جمهوریخواه مجلس] درست بود زمانی که او مالیات کد. اولین چیزی که او تصمیم گرفت برای رفتن ؟ امنیت اجتماعی و مدیکر. این تنها راهی است که شما می توانید پیدا کردن اتاق به آن پرداخت.” وجود برخی از اختلاف نظر بر سر اینکه آیا بایدن بود که جدی یا طعنه آمیز. چنین بیانیه به وضوح متناسب با الگوی بایدن پیشنهاد بیش از 40 سال است.

در حالی که شعار حمایت از کارگران بایدن جمع آوری سهم مهمی از اتحادیه متلاشیکننده شرکت های حقوقی شد و مقصر در عدم تصویب مهم Pro-اتحادیه قانون و حمایت از کار کشتن تجارت می پردازد. اتحادیه های کارگری هنوز هم مهم – به خصوص به حزب دموکرات است. در سال 2019 اتحادیه ها به نمایندگی 16.4 میلیون دستمزد و حقوق و دستمزد کارگران (14.6 میلیون اعضای اتحادیه و 1.8 میلیون نفر دیگر که کار توسط اتحادیه های کارگری). اتحادیه های کارگری در حال یک منبع مهم برای نامزدها بلکه مهمتر از اتحادیه ارائه هزاران نفر از داوطلبان برای canvassing, تلفن های بانکی و get-out-the-رای تلاش. بایدن به تصویر می کشد خود را به عنوان یک دوست از کار است. تا کنون او موفق به کسب تاییدیه از تعدادی از اتحادیه های کارگری از جمله بین المللی اخوان الکتریکی کارگران ادغام حمل و نقل اتحادیه و انجمن بین المللی آتش نشانان. وجود دارد تعدادی از نگران نگرانی بایدن و حمایت خود را از اتحادیه های کارگری از جمله موارد زیر است:

 • همچنان به قبول کمک های مالی از اتحادیه متلاشیکننده شرکت. در حالی که به دنبال حمایت از اتحادیه های کارگری و شعار گذشته خود را حمایت از اتحادیه های کارگری بایدن به طور همزمان پذیرش هزار دلار کمک از اتحادیه متلاشیکننده شرکت. یک گزارش در لجن دقیق هزاران دلار در کمک های که اتحادیه متلاشیکننده شرکت های حقوقی باید با توجه به بایدن.

  این گزارش شامل یک لیست از بایدن اهدا کنندگان است که تشکیل یک واقعی “که که” در میان ضد اتحادیه شرکت های در ایالات متحده شامل فهرست جکسون لوئیس یکی از شناخته شده ترین ضد کارگر شرکت هایی که دارای سابقه ای طولانی در سازماندهی تهاجمی ضد اتحادیه مبارزات برای خرده فروشان مانند Ikea به عنوان به خوبی به عنوان تولید کنندگان رسانه ها و دانشگاه ها. یکی دیگر از کمک شرکت مورگان Lewis, وعده کارفرمایان را “جلوگیری از اتحادیه و استراتژیک شکل چانه زنی واحد برای به حداقل رساندن پتانسیل اتحادیه سازماندهی پیروزی.” این گزارش همچنین جزئیات چگونه تعدادی از مورگان لوئیس همکاران باید در خدمت ملی روابط کار هیئت مدیره – از جمله دو منصوب شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

  این وب سایت یکی دیگر از اهدا کننده شرکت Cozen اوکانر متحده است که آن را کمک می کند تا کارفرمایان “جلوگیری از unionization از طریق مثبت روابط کارکنان و دوباره nonunion وضعیت زمانی که کارکنان نشان می دهد که آنها دیگر مایل به اتحادیه-نشان داده شده است.” بالارد Spahr ارائه خدمات حقوقی از جمله “اتحادیه اجتناب آموزش و مشاوره” و “پیشگیری و کنترل حملات و اینجا” به منظور “کمک به مشتریان حفظ اتحادیه-رایگان محیط زیست است.” بدیهی است که بایدن می بیند هیچ مشکل پذیرش کمک های مالی از ضد اتحادیه شرکت های که به دنبال تاییدیه اتحادیه.

 • بایدن نقش مهمی در undercutting حمایت مهم pro-کارگر قانون در سال 1978. در 1977-78 دموکرات ها کنترل کاخ سفید را به عنوان به خوبی به عنوان اکثریت در مجلس سنا و مجلس. رئیس جمهور کارتر و دیگر پیشرو دموکرات وعده های کارگری که آنها را پشتیبانی می کند و می تصویب خفیف مجموعه ای از نیروی کار اصلاحات که در تسریع این فرایند را برای کارگران به رد یا قبول نمایندگی اتحادیه و به مذاکره اولین قرارداد. کار اصلاحات قانون از سال 1978 عبور نمی کند. در یک بررسی از بایدن کار رکورد در, نگهبان, گابریل Winant مشاهده “در 1977-1978 در اتحادیه های بزرگ فشار برای اصلاحات قانون کار او [بایدن] vacillated برای ماه ها و دستکاری پیشنهاد انتقاد.”

 • بایدن بود مجرم برای عدم دریافت مهم pro-کارگر مصوبات در سال 2009. در ژانویه سال 2009 اوباما رئيس جمهور منصوب, معاون رئیس جمهور بایدن به عنوان رئیس کاخ سفید وظیفه نیروی کار خانواده ها اساسا قرار دادن او را در اتهام از دولت حمایت کارمند رایگان انتخاب عمل (EFCA).

  این عمل را ساخته اند آن را تا حدودی آسان تر برای اتحادیه های کارگری برای سازماندهی و در مجموع مقرون به صرفه با سازماندهی سه عمده مقررات: یک “چک کارت” ارائه می توانست اجازه کارگران برای تشکیل اتحادیه با اکثریت امضای اتحادیه کارت; آن را تحمیل داوری الزام آور در تازه اتحادیه محل کار اگر شرکت و اتحادیه نمی تواند رسیدن به یک قرارداد جدید در 90 روز; و آن را افزایش جریمه شرکت هایی که نقض کارگران حق سازماندهی.

  جنبش کارگری ایران در تلاش خود برای تصویب این قانون. در یک اتحادیه کارگری تجمع در سپتامبر 2009 بایدن وعده داده است که EFCA خواهد تصویب کنگره تا پایان سال است. او در خوش بینانه, پس از همه دموکرات ها در زمان های مختلف در طول سال 2009 کنترل 60 کرسی سنا – به اندازه کافی برای پایان دادن به هر گونه filibuster. اما EFCA هرگز 60 رای مورد نیاز برای تصویب در مجلس سنا و در نتیجه هرگز به طبقه. مختلف سازش ضعیف اولیه عمل می کنند اما هنوز هم هرگز دست آورد 60 رای. البته شرکت های بزرگ با شور و نشاط مخالف EFCA. اما بسیاری از تحلیلگران سرزنش رئیس جمهور اوباما و جو بایدن برای شکست.

  برای مثال ماهنامه آتلانتیک به این نتیجه رسیدند که شکست EFCA شد و با توجه به عدم حمایت از اوباما و بایدن. “همانطور که از چند ماه پیش کار استراتژیست می تواند به درستی ادعا می کنند به عنوان بسیاری از 58 رای در سنا فقط دو تا خجالتی از سحر و جادو 60 مورد نیاز برای جلوگیری از filibuster. اما حتی به عنوان رئیس جمهور اوباما و جو بایدن وحی ستایش چک کارت در سخنرانی کاخ سفید قرار نیست هر سیاسی عضله به عبور از آن را و آنها بسیار به وضوح نشان داد به رهبران کنگره که تصویب آن کمتر بود مهم تر از مراقبت های بهداشتی خود محرک اقتصادی تلاش های خود در صنعت مالی و مقررات طرح های پیشنهادی…”

 • پشتیبانی اصلی “رایگان” معاملات تجاری است که نابود ایالات متحده تولید در حالی که با بهره گیری وال استریت و شرکت های دیگر. بایدن رای برای دو تا از بزرگترین معاملات تجاری در تاریخ ایالات متحده (NAFTA و چین) که منجر به از دست دادن خالص از بیش از 4 میلیون آمریکایی شغل که بیشتر آن برگزار شده توسط اتحادیه تولید کارگران است. و بایدن کمک کرد تا رهبری مبارزه برای حتی بزرگتر مشارکت ترانس پاسیفیک (TPP) بود که پس از مدل نفتا. TPP نمی شد به تصویب رسید با توجه به گسترده مخالفان توسط نیروی کار و محیط زیست و مصرف کننده و گروه های مذهبی است. لازم به ذکر است که برنی ساندرز کمک کرد تا رهبری مبارزه با نفتا و چین تجارت می پردازد و TPP.
 • بایدن پشتیبانی نفتا که آواره 850,000 مشاغل آمریکا. نفتا شد انگیز ترین معامله تجاری مدرن در تاریخ ایالات متحده است. ایالات متحده کسب و کار جامعه به رهبری ایالات متحده در اتاق بازرگانی و پشتیبانی این معامله در حالی که کل جنبش کارگری همراه با بسیاری از محیط زیست مصرف کننده و گروه های مذهبی مخالف معامله. آن موثر واقع شد در سال 1994 پس از کلینتون رئیس جمهور تحت فشار قرار دادند آن را از طریق کنگره است. با توجه به سیاست های اقتصادی, موسسه نفتا منجر به جابه جایی 850,000 مشاغل آمریکا از 1993-2013. این از دست دادن در درجه اول با توجه به شرکت های بزرگ و انتقال خود را در ایالات متحده تولید امکانات به مکزیک که در آن آنها می توانند هنوز هیچ تعرفه دسترسی به بازار ایالات متحده بدون نیاز به دیدار با دقیق تر کار ایالات متحده و قوانین زیست محیطی در حالی که همچنین پرداخت بسیار پایین دستمزد به کارگران مکزیکی. نفتا نیز منجر به از دست دادن خالص از 1.2 میلیون مکزیکی شغل کشاورزی در مکزیک منجر به یک انفجار از مهاجرت به ایالات متحده آمریکا, سناتور بایدن دلاور رای برای نفتا. در یک 2019 کمپین جلوگیری بایدن اظهار داشت: “من فکر می کنم که در زمان دولت کلینتون آن [نفتا] ساخته شده حس در لحظه است.”
 • بایدن پشتیبانی از معاملات تجاری با چین که هزینه 3.4 میلیون دلار آمریکا شغل. ایالات متحده تا حد زیادی به کمک تلاش چین برای تبدیل شدن به یک قدرت اقتصادی جهان. در سال 2001 دولت کلینتون به کنگره تحت فشار قرار دادند به اعطای دائمی عادی ارتباط تجاری (PNTR) وضعیت به چین است. این بدان معنی است که چین می تواند درمان شود هیچ متفاوت از هر یک از دیگر 129 کشور با PNTR وضعیت همه آنها متعلق به سازمان تجارت جهانی.

  نتیجه این شد که کالا از چین خواهد به دست آوردن تعرفه های پایین تر گفته به کشورهای دیگر تجارت با آمریکا این فعال چین برای ورود به سازمان تجارت جهانی (WTO). با پیوستن به سازمان تجارت جهانی چین متعهد به کاهش موانع تجاری و موافقت با مجموعه ای از تجارت جهانی استانداردها و شیوه های حل و فصل اختلافات تجاری. کلینتون رئیس جمهور اظهار داشت: در آن زمان “… آن را پیشرفت خود ما منافع اقتصادی. از لحاظ اقتصادی این قرارداد معادل یک خیابان یک طرفه است.

  آن نیاز به چین برای باز کردن بازارهای آن — با یک پنجم از جمعیت جهان به طور بالقوه بزرگترین بازار در جهان — به هر دو محصولات و خدمات بی سابقه ای در راه های جدید است.” به عنوان بسیاری از پیش بینی در آن زمان این معاملات نه به نفع کارگران ایالات متحده است. تراز تجاری ایالات متحده با چین منفجر شد از $83 میلیارد دلار در سال 2001 به $385 میلیارد دلار در سال 2018 که منجر به از دست دادن خالص از 3.4 میلیون مشاغل آمریکا به چین است. این معاملات تجاری شد و به شدت پشتیبانی شده توسط کسب و کار به عنوان نشان داده شده توسط آمریکا اتاق بازرگانی و مخالف توسط کارگران سازمان یافته و گروه های زیست محیطی. سناتور بایدن حمایت و رای دادند PNTR.

 • بایدن کمک کرده و منجر به اتخاذ Trans-Pacific Partnership. دولت اوباما با حمایت مذاکره و رهبری تلاش کنگره برای تصویب Trans-Pacific Partnership. این ایران بود که پس از مدل نفتا و حتی به نام “نفتا در استروئید.” TPP شامل 12 کشور اعم از ژاپن و ویتنام به ایالات متحده و مکزیک و کانادا پوشش تقریبا 40 درصد از اقتصاد جهان. TPP مانند نفتا را ارائه مشوق هایی برای شرکت های خود را برای انتقال ایالات متحده عملیات به دیگر کشورهای شرکت کننده بود که کاهش هزینه های نیروی کار و کاهش نیروی کار و استانداردهای زیست محیطی در حالی که به دست آوردن اساسا دسترسی رایگان به بازار ایالات متحده است.

  درست مثل نفتا و چین PNTR بزرگ کسب و کار از جمله وال استریت حمایت این معامله در حالی که کار و زیست محیطی مصرف کننده و گروه های مذهبی مخالف معامله.

  بایدن پشتیبانی و فعال لابی برای TPP و سعی کردم به فشار آن را از طریق مجلس سنا. و به عنوان معاون رئیس جمهور بایدن به حال قدرت به تصویب TPP اگر وجود دارد یک کراوات رای در سنا است. با توجه به مخالفت های شدید دولت اوباما ندارد رای به TPP گذشت. اما بایدن نمی دهد: در مقاله ای نوشت امور خارجه قبل از سال 2016 انتخابات بایدن خواست دولت بعدی به فشار TPP از طریق مجلس سنا.

ممکن است تضاد منافع در رابطه با وام های بانکی و قراردادهای دولتی به اعضای خانواده. بایدن وابستگی به صنعت بانکداری و دولت ایجاد کرده اند دیگر مشکلات است. بایدن اعضای خانواده به دست آمده اند غیر معمول وام و قراردادهای دولتی در درجه اول در حالی که بایدن در دفتر بود. گسترده گزارش تحقیقی در سیاسی دارای جزئیات بسیاری از این اتصالات. در این گزارش آمده, “بایدن را به عنوان تصویر مستقیم-تیراندازی مرد, مردم, اما, ابری با مشاغل خود را از پسر و برادر که طولانی سوابق ساخت و یا به دنبال پول نقد در معاملات است که در نام خود را.

هیچ مدرکی وجود ندارد که که جو بایدن با استفاده از قدرت خود را نامناسب و یا در زمان عمل به نفع بستگان خود را با توجه به این سرمایه گذاری. مصاحبه, دادگاه, پرونده, دولت براده و گزارش های خبری, اما نشان می دهد که برخی از اعضای بایدن خانواده باید به طور مداوم مخلوط کسب و کار و سیاست بیش از نزدیک به نیم قرن در حال حرکت از یک کسب و کار به بعد به عنوان جو قد در واشنگتن بزرگ شد…. سرمایه گذاری های خود را در طول نزدیک به نیم قرن را به طور منظم مطرح جنگ از منافع سوالات و آورده بایدن خانواده به طور بالقوه به خطر انداختن انجمن.”

برای مثال MBNA یکی از بزرگترین همکاران به بایدن مختلف مبارزات استخدام بایدن پسر شکارچی به عنوان یک لابی گر حق از دانشکده حقوق و استخدام او به عنوان یک مشاور از 2001-2005 – همان سال که سناتور بایدن بود کمک به تصویب لایحه ورشکستگی که MBNA و کل صنعت مالی پشتیبانی به عنوان بحث شده در بالا. در دهه 1970 زمانی که بایدن در کمیته بانکی سنای برادرش جیمز “به دست آمده غیر منتظره, سخاوتمندانه وام از وام دهندگان که بعد از مواجه فدرال مسائل قانونی.”

در طول اوباما در سال, James شد معاون اجرایی رئیس جمهور از تپه های بین المللی حتی اگر او نمی باید هر گونه آشکار تجربه در بخش ساخت و ساز. تپه بین المللی برنده 1.5 میلیارد دلار قرارداد برای ساخت 100.000 خانه در عراق است. یک تجزیه و تحلیل از این معامله ” و ” زیر سوال “چگونه این شرکت دریافت قرارداد ؟ آن را کمک به “برادر معاون رئیس جمهور به عنوان یک شریک” شرکت رئیس جمهور گفت که گفته یک گروه از سرمایه گذاران است.” از قضا و احتمالا ناعادلانه این پتانسیل تضاد منافع مطرح خواهد شد به عنوان یک موضوع توسط هیچ یک دیگر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اگر بایدن برنده حزب دموکرات نامزدی.

نتیجه گیری: این مقاله با آغاز یک سوال: آیا بایدن درست به تصویر کشیدن خود را به عنوان قهرمان طبقه متوسط در برابر “وال استریت و بانکداران و مدیران عامل و مدیران صندوق های تامینی?” جواب این است: هیچ. بایدن اعمال خود را در طول زندگی خود ثابت کرده اند که او در درجه اول نشان دهنده منافع وال استریت به ضرر خیابان اصلی. او با اتکا و همچنان به تکیه بر کمک های مبارزات انتخاباتی از وال استریت و میلیاردرهای از جمله اتحادیه متلاشیکننده شرکت های حقوقی.

او پشتیبانی می کند و اغلب منجر به مبارزه برای قانونی که بیشتر تثبیت مالی صنعت حذف قوانین بود که پیشتر وال استریت امادگی برای بیش از حد حدس و گمان و افزایش حمایت از بانک ها در حالی که فرسایش حمایت از مصرف کنندگان است. و او با حمایت و معاملات تجاری است که سود وال استریت و دیگر شرکت های بزرگ در حالی که از بین بردن 4 میلیون آمریکایی شغل در درجه اول برگزار شده توسط اتحادیه تولید کارگران است. برعکس او مجرم برای عدم تصویب قوانین است که باید کمک به تقویت اتحادیه های کارگری و حمایت از حقوق مصرف کنندگان است.

همه این بایدن-پشتیبانی از سیاست در واقع صحنه را برای بحران مالی سال 2008 ثابت کرد که خیلی فاجعه بار برای میلیون ها نفر از کارگران کوچک تجار و جوامع است که در واقع تعریف خیابان اصلی. و این سیاست نیز فعال شرکت های بزرگ و ثروتمند نخبگان به ما تسلط سیاست بیش از گذشته 45 سال که در طی آن تریلیون دلار منتقل شده اند از خیابان اصلی کارگران و طبقه متوسط به وال استریت و میلیاردرهای.

در طول فعالیت های سیاسی خود را بایدن بوده است “عمو جو” به وال استریت نه خیابان اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im