جو بایدن باید سعی کنید به خارج شاهین مغلوب ساختن پیشی جستن در ونزوئلا

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن اخیر صدای جیر جیر در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ونزوئلا سیاست دریافت کرده است برخی از توجه در هفته گذشته است. مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد در مصاحبه با Axios که او را باز به دیدار با ونزوئلا نیکولاس مادورو led بایدن نشان می دهد که مغلوب ساختن پیشی جستن “را تحسین اراذل و اوباش و دیکتاتورها مانند نیکولاس مادورو” اما که او [بایدن] “ایستاده با مردم ونزوئلا و برای دموکراسی است.” توییت نگرانی که بایدن ممکن است انجام یک استراتژیک تلاش در مثلث, چکش خود را در سیاست خارجی اعتبار با تلاش برای خارج شاهین مغلوب ساختن پیشی جستن در ونزوئلا است.

آن است که قابل اغماض ترس به عنوان ونزوئلا تراژدی متناسب با انترناسیونالیسم لیبرال است که خدمت کرده است برای توجیه مداخله نظامی دموکراتیک دولت در گذشته است. از دولت مادورو به ریاست بیش از یک حکومت فاجعه است که مجبور است بیش از 5 میلیون ونزوئلا را ترک کنند و که می تواند به طور چشمگیری بدتر اگر COVID-19 pandemic موج خارج از کنترل است.

مادورو نه تنها تضعیف نهادهای دموکراتیک او سرکوب معترضان و زندانی و شکنجه و ناپدید شد مخالفان در آنچه که می تواند واجد شرایط به عنوان “جنایت علیه بشریت است.” به عنوان مثل ونزوئلا ممکن است به نظر می رسد رسیده برای مداخله موجه از نظر “مسئولیت محافظت می کند.”

اما آیا این انیمیشن توسط یک احیا دکترین مونرو یا لیبرال انترناسيوناليسم مداخله نظامی در ونزوئلا فاجعه بار خواهد بود, به دنبال بیشتر شبیه عراق یا لیبی از پاناما و یا کوزوو. ونزوئلا مجهز و نیروهای مسلح آرایه وسیعی از غیر دولتی مسلح بازیگران و کوچک اختصاص داده شده اما هسته اصلی حامیان مادورو را تقریبا به طور قطع تضمین طولانی و خونین شورشیان جنگ است.

پس چه خواهد بود پربارتر جهت سیاست برای یک بایدن دولت را ؟ این “دست کردن” رویکرد که برخی از مدافع مسئول است. پایه و اساس حاکمیت در دموکراسی است رای تسهیل و جمع آوری شده از طریق مستقل انتخابات مکانیسم. آن است که از طریق انتخابات است که شهروندان می توانند خود را کنترل دولت — انتخاب رهبران آنها می خواهید پرتاب از کسانی که آنها را نمی. ونزوئلا خواهد عشق را به حل این بحران خود را در غرفه رای گیری; اما آنها نمی توانند به خاطر کشور خود نهاد های انتخاباتی شده اند تضعیف توسط مادورو دولت است.

این دقیقا به این دلیل که مردم ونزوئلا را از دست داده اند حاکمیت بر دولت خود را که آنها نیاز به حمایت بین المللی. در این مرحله مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درست بوده است; اما آن “حداکثر فشار” رویکرد ساخته شده است که ایالات متحده سیاست خود را بخشی از مشکل و نه راه حل.

ایالات متحده آمریکا-تحمیل بخشی از تحریم های اقتصادی در حال انجام بیش از آسیب خوب.

اولین وظیفه برای یک بایدن دولت خواهد بود به مداخله نظامی را از روی میز. در حالی که این ایده که مذاکره نیاز به حمایت شود تا با تهدید استفاده از نیروی بصری به نظر می رسد در عمل آن را تقسیم مخالفان ونزوئلا و تضعیف تعهد خود را به مذاکره و سیاست به طور گسترده تر. زمانی که دولت و مخالفان وجود دارد فکر می کنم یک گزینه نظامی در دسترس بخش قابل توجهی از آنها را ببینید درگیر شدن در سیاسی بسیج از هر نوع به عنوان تدبیر در بهترین حالت به عنوان خیانت در بدترین حالت. تا زمانی که گزینه نظامی روی میز مخالفان ونزوئلا تقسیم خواهد شد و قادر به قرار دادن واحد فشار بر رژیم مادورو.

این یک تکرار در یک موضوع. یکی از مهم ترین اثرات مداخلات آمریکا در آمریکای لاتین در طول قرن بیستم به کاهش خارجه در پاسخ به این منطقه رادیکال نابرابری. با اعتماد به نفس است که ایران می خواهد دخالت کند اگر آنها تهدید شدند که توسط توده های فقیر و یا سیاستمدارانی که بسیج آنها آمریکای لاتین نخبگان سیاسی شده اند انس داشتم و مقاوم در برابر مطالبات برای تغییر. همان چیزی است که امروز اتفاق می افتد. در حالی که نظرسنجی ها به طور مداوم نشان می دهد که اکثریت از ونزوئلا حمایت از مذاکره حل و فصل رهبران مخالف هستند نه به طور کامل متعهد است.

ایالات متحده آمریکا-تحمیل بخشی از تحریم های اقتصادی در حال انجام بیش از آسیب خوب. در حالی که این تحریم خرج کردن دولت مادورو آنها با چماق زدن مردم ونزوئلا کاهش نسبت خود را از قدرت vis-à-vis دولت است. در حالی که تحریم های اقتصادی و کاهش درآمد دولت مادورو در اختیار خود آنها نیز خرد مردم ونزوئلا به حتی بیشتر بدبختی و تضعیف توانایی خود را به مقاومت در برابر.

این کشور را فاجعه آمیز اقتصادی کاهش طولانی قبل از شروع به این تحریم های تحمیل شده بود اما اطلاعات کاملا روشن است که آنها به طور چشمگیری کاهش می یابد تولید نفت و بالفعل واردات در یک اقتصاد کاملا وابسته به درآمد نفت است. علاوه بر این تحریم های مالی در محل پس از ماه اوت سال 2017 مانع سرمایه گذاری مشترک است که باید با کاهش تولید نفت ونزوئلا و توانایی خود را برای حفظ شبکه برق. یک بایدن دولت می تواند مذاکره تحریم ها در ازای برخی امتیازات واقعی مانند انتخابات جدید مقامات و یا یک رفراندوم.

تحریم های هدفمند بر ونزوئلا حکومت باید ادامه یابد. در حالی که اثر خود را محدود است آنها حداقل ارائه برخی از محدودیت در مقامات که تضعیف ونزوئلا دموکراسی است. شاید بزرگترین مانع برای مذاکره در حال حاضر مجموعه ای از کیفرخواست حلق آویز بر سر نیکولاس مادورو و نزدیک ترین مقامات است. چرا که هر یک از آنها را می خواهید به مذاکره خروج اگر این امر به معنی ورود به ایالات متحده فدرال زندان ؟ کیفرخواست را نمی توان نورد اما در کلمبیا به توافق صلح برای مثال دولت کلمبیا مطمئن فارک رهبران آنها نخواهد بود تحویل به آمریکا برای هر گونه ارتکاب جرم قبل از امضای قرارداد. با این حال آنها خواهد بود موضوع را به استرداد برای آینده جنایات. ونزوئلا رهبران می تواند به ارائه جلسات در ونزوئلا و یا مذاکره خروج از کشور است.

شاید مهم ترین خواهد بود قوی بازسازی ایالات متحده آمریکا دیپلماسی است. یک بایدن دولت نیاز دارید برای شروع با این فرض که این ایالات متحده است که به سادگی در یک موقعیت خوب منجر به یک راه حل به بحران ونزوئلا و به دنبال کار با متحدان چه کسانی هستند. بیشتر از نزدیک هماهنگی با اتحادیه اروپا و آمریکای لاتین از اعضای گروه بین المللی تماس و به دنبال به منظور تسهیل در نروژ و دیگر بین المللی و بازیگران منطقه ای و با سابقه در تعارض می تواند در آینده با تلاش بیشتر موفق.

تغییر هندسه آمریکا روابط خارجی می تواند منجر به امکانات جدید. با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وجودی تهدید در برابر آن کوبا تبدیل شدن به قوی تر و متحد به مادورو از همیشه. دوباره ذوب با کوبا و شناخت که آن را به یک منطقی بهره در دسترسی به نفت و دیگر منابع آن را بیشتر احتمال دارد به منظور تسهیل در انتقال. در حالی که روسیه درگیر شده است برای زمانی که ونزوئلا شد تمرکز آمریکا تغییر رژیم در تلاش آن را به ونزوئلا ارزش افزوده است. اگر آمریکا بودند به ونزوئلا های مختلف ظرفیتی است که می تواند تغییر دهد و جایگاه خود را در روسیه سیاست خارجی نیز هست. کاهش خصومت با چین خواهد همان را انجام دهید.

در نهایت undergirding هر چه سیاست یک بایدن دولت ممکن است باید یک تغییر در گفتمان. پشت مغلوب ساختن پیشی جستن در اداره محاسبات غلط بوده است فرض است که مادورو دولت سقوط قریب الوقوع است و این تیز فشار خواهد ارائه سریع در سیاست خارجی ، یک بایدن دولت نیاز به فرض که ونزوئلا است که احاطه شده توسط یک پیچیده و طولانی مدت بحران است که نمی خواهد “حل شد” اما که می تواند دوباره به کانال دموکراتیک مکانیسم است که اجازه خواهد داد که مردم ونزوئلا به ورزش واقعی حاکمیت بر خود دولت است.