جو بایدن پرده تغییر آب و هوا برنامه با انرژی وصله پینه کردن

ویلمینگتون دلم. — جو بایدن منتشر شد یک برنامه پنج شنبه با هدف مبارزه با تغییر آب و هوا و ترغیب رشد اقتصادی در بخش تعمیرات اساسی امریکا صنعت انرژی, با, یک پیشنهاد برای رسیدن به به طور کامل آلودگی کربن-رایگان قدرت 2035.

این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد خواهد شد بحث در مورد این پیشنهاد روز سه شنبه در نزدیکی خانه اش در ویلمینگتون ، آن را نشانه آخرین تلاش برای ایجاد یک دستور کار قانونگذاری با اقدامات است که می تواند تحریک و تشجیع ترقی خواهان که ممکن است شک و تردید از بایدن که برپا بیشتر در میانه مبارزات انتخاباتی در مقدماتی حزب دموکرات.

این طرح نشان دهنده ایده های آغوش برخی از بایدن بیشتر مترقی متحدان طول اولیه مانند جی Inslee که کمپین محور در موضوع تغییر آب و هوا. واشنگتن فرماندار برای اولین بار پیشنهاد دستیابی به طور کامل برق بدون کربن 2035. اما آن را نشانی از رفتن نیست تا آنجا که سبز جدید معامله جارو پیشنهاد از ترقی خواهان در کنگره که خواستار دستیابی به net-zero انتشار گازهای گلخانه ای در سراسر اقتصاد تا سال 2030.

بایدن را طرح می کند چین با یک آب و هوا بیل رهبری توسط مجلس نانسی پلوسی در کاهش تولید گازهای گلخانه ای به صفر تا سال 2050 ، و آن می رود که دورتر از لایحه در دستیابی به یک کربن خنثی قدرت بخش. خانه دموکراتها پیشنهاد مجموعه 2040 مهلت برای این هدف در حالی که بایدن را با هدف رسیدن به آن پنج سال و سریع تر است.

در این طرح بایدن متعهد به صرف 2 تریلیون دلار بیش از چهار سال به ترویج انرژی خود را طرح شتاب قابل توجهی از $1.7 تریلیون بیش از 10 سال به او پیشنهاد-هزینه های آب و هوا خود را برنامه ریزی طول اولیه.

این پیشنهاد را شامل نمی شود جزئیات آن چگونه خواهد بود پرداخت می شود. ارشد کمپین مقامات که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد استراتژی گفت: این امر نیاز به ترکیبی از افزایش مالیات بر شرکت های بزرگ و ثروتمند و کسری هزینه با هدف تحریک اقتصاد.

بر خلاف بسیاری از رقبای دموکرات در اولیه بایدن باعث می شود هیچ اشاره ای به ممنوعیت آلوده-سوزاندن زغال سنگ و یا منع fracking, روش استخراج نفت و گاز است که باعث گاز بوم در ایالات متحده در طول دهه گذشته است. مسئله این است که از نظر سیاسی حساس در برخی از کلید میدان نبرد متحده مانند پنسیلوانیا و طول اولیه بایدن محدود مخالفت خود را به fracking جدید اجازه می دهد.

بایدن طرح جدید به جای توصیف کاستن از سوختن نفت و گاز و زغال سنگ از طریق کارآمد تر وسایل نقلیه و حمل و نقل عمومی و ساختمان ها و نیروگاه ها.

به جای همه ممنوعیت آب و هوا-آسیب رساندن به سوخت های فسیلی او در مورد کربن جذب فن آوری برای گرفتن زغال سنگ و نفت آلودگی ناشی از نیروگاه دودکش. بایدن همچنین پذیرای انرژی هسته ای, بر خلاف برخی دیگر از دموکرات مخالفان پیش از آن. او خواستار پمپاژ تحقیقات هنوز در حال توسعه فن آوری های قدرت مانند هیدروژن قدرت و شبکه-حجم ذخیره سازی برای ذخیره کردن برق از انرژی خورشیدی و بادی غلبه بر نقطه ضعف کلیدی از کسانی که کربن-رایگان منابع انرژی در حال حاضر است.

زودتر دموکراتیک رقبای خود را هدف مبارزات انتخاباتی آگهی از صنعت نفت پس از تماس تهاجمی رمپ فراز از سوخت های فسیلی استفاده کنید. بایدن اجتناب حتی ذکر سوخت های فسیلی در طرح خود با اشاره به سادگی به “انرژی پاک” از متناوب یا تمیز کردن منابع.

طرح مکان های سنگین تاکید بر به روز رسانی در امریکا و زیرساخت و شامل سرمایه گذاری در بهبود بهره وری انرژی در ساختمان و مسکن و همچنین ترویج تولید وسایل نقلیه الکتریکی و حفاظت از محیط زیست و تلاش در صنعت کشاورزی.

این همچنین شامل یک بخش متمرکز بر عدالت زیست محیطی از جمله نیاز است که 40 درصد از پول او می خواهد به صرف انرژی پاک استقرار کاهش میراث آلودگی و سرمایه گذاری های دیگر را به لحاظ تاریخی جوامع محروم.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین عملیاتی در سه شنبه توصیف بایدن طرح انرژی به عنوان یک اتلاف پول مالیات دهندگان و به دنبال آن نسبت به دولت اوباما انرژی پاک وام تضمین برنامه ایجاد شده به عنوان بخشی از 2009 محرک تلاش برای تقویت اقتصاد وضعیتی وخیم از رکود بزرگ.

برخی از شرکت ها که با استفاده از آن برنامه از جمله پانل های خورشیدی تولید کننده Solyndra که برنده $528 میلیون مالیات دهندگان حمایت وام تضمین سقوط پس از دریافت یارانه های دولت فدرال.

“است که Solyndra بر روی استروئیدها گفت:” جمهوری خواه مجلس اقلیت شلاق استیو Scalise در تماس با خبرنگاران برگزار مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در مورد بایدن برنامه انرژی. “جو بایدن بوده است در اینجا قبل از اینکه شما می توانید ضبط آهنگ است.”

در شب دوشنبه جمع آوری کمک مالی تماس با انرژی های تجدید پذیر مدیران بایدن متعهد به ایجاد یک تاثیر غیر قابل برگشت در تلاشهای این کشور برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

“به امید خدا برنده شوم و حتی اگر من در خدمت هشت سال من می خواهم به مطمئن شوید که ما با قرار دادن یک نشانگر آن است که غیر ممکن است برای رئیس جمهور بعدی آن را به نوبه خود در اطراف,” او گفت:.

ارشد کمپین مقامات گفت: صبح روز سه شنبه که این طرح شامل قطعه هست که می توان با اقدامات اجرایی و دیگران که نیاز به قانون. مقامات که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد کمپین تفکر گفت: بسیاری از انرژی اقدامات شامل خواهد بود در بسته محرک بایدن برنامه را به کنگره است.

این امر به احتمال زیاد در صورت شیب دار مخالفان از انتخاب جمهوری خواهان. دموکرات ها نیاز به انتخاب کنید تا حداقل سه کرسی را در مجلس سنا و بایدن متعهد به مبارزه سخت برای کمک به دموکرات ها پیروزی کنترل.

اما او استدلال خود را در طول دوشنبه شب در جمع آوری کمک که زمان “تاریخی مجموعه ای از بحران — یک بیماری همه گیر بحران اقتصادی و نژادپرستی نظاممند” آن را “ساده تر” به تصویب اصلاحات عمده ای مانند آب و هوا خود را برنامه ریزی.

تغییر آب و هوا بایدن گفت: “این تهدید وجودی برای بشریت, و آن را واقعی است. آن واقعی است. و آن را فوری و عمومی تبدیل شده است از آن آگاه است. و ممکن است جواب را به ما برای خروج از این وضعیت اقتصادی که ما در آن هستیم.”

___

آسوشیتد پرس نویسنده عامر مانند کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>