جوی شاه بلوط: COVID-19 تغییرات به مسابقه سگ داغ ‘تجارت’

جولای 3 (بی بی سی) — جوی شاه بلوط دارای امتیاز بالا رقیب در لیگ برتر گفت: coronavirus موظف تغییر در این سال ناتان معروف هات داگ خوردن مسابقه در نیویورک ارائه یک “تجارت” از مزایا و معایب.

سازمان سالانه 4 جولای رویداد در جزیره ادم ساده لوح در بخش بروکلین قبلا اعلام شده اقدامات لازم برای نگه داشتن رقبا و کارگران امن در میان COVID-19 همه گیر از جمله حرکت در این مسابقه از خارج از رستوران به داخل سالن محل برگزاری بدون مخاطبان زندگی می کنند.

تبلیغات

شاه بلوط 36 12-بار قهرمان هات داگ خوردن مسابقه گفت آپی این هفته که او می بیند بالقوه مثبت و منفی به اقدامات در نیروی شنبه.

“من فکر می کنم آن را کمی به نفع بودن در داخل خانه فقط به خاطر من نمی خواهد در معرض مضحک آب و هوا,” او گفت:. “جزیره ادم ساده لوح پتانسیل را دارد که واقعا گرم و مرطوب در چهارم جولای, بنابراین ما در حال اجتناب از آن نیز وجود دارد می توان به باران.”

بزرگترین نقطه ضعف به تغییرات فقدان زنده, جمعیت, شاه بلوط گفت.

“وجود دارد بار است که آن را فوق العاده مسخره و من احساس ضعف قبل از مسابقه حتی شروع می شود و جمعیت به من انگیزه,” او گفت:. بوده است وجود دارد زمانی که جمعیت به من انگیزه و من در واقع بهترین شخصی — بهتر از من تا کنون انجام شده در عمل.”

“من قطعا می خواهید من در مقابل مخاطب” او گفت:. “من فقط باید به یاد داشته باشید وجود دارد در حال رفتن به میلیون ها نفر از مردم به تماشای در ESPN و استفاده از آن به عنوان انگیزه.”

تبلیغات

تهویه مطبوع نیز می تواند مطرح موانع شاه بلوط گفت.

“بسته به اینکه چگونه آنها آماده سگ من احساس می کنم مانند آنها خنک کردن بیشتر در داخل از آنها را در آفتاب داغ با کیفیت سگ ممکن است به پایین کمی” است که می تواند آنها را سخت تر به سرعت او گفت:. “بنابراین وجود یک تجارت.”

شاه بلوط گفت: بیماری همه گیر کوروناویروس نیز مختل آماده سازی خود برای رقابت در زمانی که او تا به حال به پرواز از خانه اش در کالیفرنیا به نیویورک پنج روز اولیه برای جلوگیری از یک انتظار سفر بان کی مون. او گفت: تغییر در برنامه های او را مجبور به انصراف از نهایی تمرین برای مسابقه.

“این خوب بود که من در اوایل. من فکر می کنم یک زن و شوهر از دیگر خواران ممکن است قادر به حضور در,” او گفت:.

لیگ برتر خوردن بدن حاکم است که سازماندهی حرفه ای رقابتی خوردن رویدادهای تایید کرد که نیویورک محدودیت های مسافرتی, مجبور, محبوب رقبای مت Stonie و گیدئون Oji برای خروج از این مسابقه سال و آنها را جایگزین تناوب.

معمول استراتژی

شاه بلوط گفت که او انتظار ندارد به انحراف خیلی از معمول خود استراتژی: خوردن دو سگ داغ در یک زمان و به دنبال آن دو نان در یک زمان.

او گفت: اولین چیزی که او می کند در شروع مسابقه لمس غذایی برای سنجش تازگی از هات داگ و نان. شاه بلوط گفت: این اجازه می دهد تا او را به “تنظیم اهداف واقع بینانه برای هر دقیقه در طول مسابقه است.”

“اگر سگ واقعا تازه و نان نیست بیش از حد کهنه من فکر می کنم, آه, وای, من, دقیقه اول باید حدود 14 هات و سپس در دقیقه دوم باید 11 یا 12″ من شروع به داشتن اهداف و واقعا سریع است.”

تبلیغات

او گفت: این خطر وجود دارد در تنظیم اهداف خود را بیش از حد بالا خیلی زود در این مسابقه.

“هر یک بیش از 14 سگ داغ در دقیقه اول که احتمالا به معنی من هستم بلع تکه های بزرگی از گوشت و سپس آن را به احساس درست بعد. آن را به من را آهسته” او گفت:.

“اگر من در بلع تکه های بزرگی از گوشت, این بدان معناست که من زور زدن عضلات خاصی در گلو من و کسانی که در حال رفتن به به احتمال زیاد خسته قبلا در این مسابقه است.”

زن و شوهر از کلاهبرداری

شاه گفت: او با استفاده از “یک زن و شوهر از کلاهبرداری” به مسیر خود به تعداد و اندازه گیری سرعت خود را در حالی که غذا خوردن. او گفت: راز فنجان آب او با استفاده از به غوطه دادن سگ داغ نان که باعث می شود آنها را آسان تر به سرعت.

“پس از من 10th, هات داگ, هر زمان که من شروع dunking به جام, پس از, پس از آن من می توانید ببینید چه جام من,” او گفت: توضیح این کمک می کند تا او مطمئن شوید که او چسبیده است به ایده آل خود سرعت.

سیستم جام حذفی نیز کمک می کند تا شاه بلوط پیگیری چقدر آب او را در حالی که غذا خوردن ،

“اگر من جام در پایان 10 سگ بسیار خالی این بدان معناست که من در آب بیشتر است و من قصد دارم به صورت کامل تر در پایان مسابقه. اگر هنوز هم وجود دارد یک تن از آب در آن وجود دارد … این کار بیشتر به نان.

“بنابراین من باید برای حفظ این تعادل کامل از آب به اندازه کافی برای به دست آوردن مواد غذایی به سرعت و کارآمد بدون آب بسیار که در آن طول می کشد تا ظرفیت من.”

تبلیغات

شاه بلوط شده است که رقابت در خوردن حوادث 15 سال گفت: استراتژی است که نتیجه سالها آموزش به خود را تقویت عضلات گلو و همچنین بسیاری از “آزمون و خطا” آزمایش.

“من ساخته شده مجلات مورد من چگونه تمرین بود” او به یاد می آورد. “من قرار داده ایم خیلی بیشتر از تحقیق و توسعه به آن از هر گونه رقابتی خوار.”

“زمانی که من جوانتر بود من می خواهم به انجام کارهای دیوانه به من فشار بدن به محدودیت های جدید. من احساس می کنم اگر من می دانستم که بدن من به عنوان به خوبی به عنوان من در حال حاضر زمانی که من در 25 من احتمالا می تواند انجام یک کار مضحک تعداد در حال حاضر,” او گفت:.

“اما در حال حاضر من فکر می کنم من هنوز هم می تواند قرار داده تا یک رکورد جدید را فقط با دانستن بدن من به عنوان به خوبی به عنوان من و دانستن اینکه چگونه به آن فشار.”

رکورد جهانی شکسته

شاه بلوط شکست رکورد جهانی در سال 2018 ناتان معروف مسابقه سگ داغ, اتمام 74 هات داگ و نان در 10 دقیقه زمان محدود. شاه بلوط کاهش یافت و فقط از رکورد خود در سال 2019 مسابقه برنده با 71 سگ های داغ.

جانباز با سرعت خوار است و بیش از یک دوجین دیگر رکورد جهانی برای مواد غذایی به عنوان متنوع به عنوان پیتزا carnitas tacos, boysenberry پای, بستنی, ساندویچ, gyros, سخت آب پز تخم مرغ و بال بوفالو. در ماه فوریه او تنظیم یک رکورد جهانی با خوردن 32 مک دونالد مکینتاش بزرگ در 38 دقیقه.

شاه بلوط گفت که او می خواهم برای اضافه کردن حتی بیشتر از انواع به خود رکورد جهان عناوین با سفر به کشورهای دیگر و در محلی خود را طبخ.

تبلیغات

“من می خواهم به اسکاتلند و خوردن haggis کارگردانی شده, این امر می تواند بسیار جذاب به رکورد جهانی برای haggis کارگردانی شده,” او گفت: با اشاره به سنتی اسکاتلندی ظرف گوسفند, گوشت سیرابی پخته شده در داخل یک پوشش از حیوانات معده. “و یا رفتن به انگلستان و ماهی و چیپس رکورد من فکر می کنم که خواهد بود سرد.”

او گفت که او نمی خواهد که به ترک این کشور را در یک چالش خوردن که او برای اجتناب از سال: سالانه نیواورلئان صدف جشنواره است.

“من هرگز آن را انجام داده من نوع ترس از آن است. این صدف — صدف خام,” او گفت:. “من قصد دارم که به ایجاد تحمل برای بافت صدف خام, چرا که من بزرگترین فن, اما این فقط یک مسابقه شگفت انگیز. این جشنواره و آن را به یک فضای بزرگ و من می خواهم برای برنده شدن در این عنوان قبل از من انجام می شود.”

این ناتان معروف هات داگ خوردن مسابقه آغاز می شود در ظهر شنبه. این رقابت خواهد بود و پخش زنده در ESPN.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>