جوی شاه بلوط Miki Sudo برنده ناتان هات داگ خوردن مسابقه

4 جولای (فردا) — جوی شاه بلوط و میکی Sudo برنده چهارم جولای ناتان هات داگ خوردن مسابقه در روز شنبه برگزار شد در این سال بدون جمعیت.

شاه بلوط خوردند 75 هات داگ و نان در 10 دقیقه تنظیم یک رکورد جهانی جدید در طول این رویداد که در پخش ESPN. از آن پیشی گرفته قبلی خود رکورد 74 در سال 2018 به دست آورده و او را 13th حرفه ای خردل زرد کمربند. او آمد تا از او 2018 رکورد سال گذشته اما هنوز هم به دست آورد.

تبلیغات

Sudo یک رکورد جدید جهان در بخش مسابقه زمانی که او می خوردند 48.5 هات داگ و نان در 10 دقیقه. او در حال حاضر دارای هفت عنوان قهرمانی است.

مسابقه سالانه است که معمولا برگزار شد و در تاریخ 4 جولای در بروکلین جزیره ادم ساده لوح n. y. اما با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس برگزار شد در یک محل خصوصی, بدون مخاطب. 10-minute مسابقات یکی برای مردان و یکی برای زنان شامل پنج شرکت کنندگان به جای آن از حد معمول 15 اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله. دیگر COVID-19 احتیاطی شامل کارگران با پوشیدن ماسک و دستکش و رقبای در حال آزمایش برای ویروس.

“افسانه ای است که در تاریخ 4 ژوئیه سال 1916 چهار مهاجران جمع آوری شده در اولین ناتان معروف hot dog stand در جزیره ادم ساده لوح و ساخته شده خوردن مسابقه تاریخ” ناتان سایت می گوید. “به عنوان داستان می رود آنها در رقابت برای دیدن که اکثر میهنی. چگونه آنها تعیین برنده ؟ با یک سگ مسابقه خوردن البته!”

امریکا جشن چهارم جولای سال 2020

آتش بازی در حال تنظیم کردن طول سفر توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کوه راشمور یادبود ملی در کیستون, S. D., در جولای 3. عکس باب قوی/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im