جان بولتون و لیبرال ” غیر منطقی نفرت از مغلوب ساختن پیشی جستن

در ماه ژوئن سال 2019 دو مرد نشسته در دفتر بیضی و صحبت از جنگ است. یکی بود پف کرده تجسم آمریکا پيشه خود راضی و fatuous egomaniac که قدرت و استکبار مطرح شده یک تهدید وجودی برای میلیون ها نفر از ساکنان این سیاره.

از سوی دیگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این گفتگو گزارش شده توسط John Bolton, افراطی martinet که به طور خلاصه خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مشاور امنیت ملی. جنیفر Szalai داستان به عنوان آن رخ می دهد در بولتون به عنوان هنوز منتشر نشده کتاب:

شما می توانید حس بولتون هیجان زمانی که او توصیف رفتن به خانه “در حدود 5:30” برای تغییر لباس از آنجا که او انتظار می رود به در کاخ سفید “تمام شب.” بنابراین افتضاح شوک زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به اعتصاب در آخرین دقیقه پس از یادگیری آنها خواهد کشتن به عنوان بسیاری از 150 نفر است. “بیش از حد بسیاری از کیسه های بدن,” مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت. “نه متناسب باشد.”

نکته قابل توجه در مورد این حکایت اگر بولتون است که اعتقاد بر این است که مغلوب ساختن پیشی جستن است و مهم خود را مشاور برای اندازه گیری و رویکرد انسانی. او ممکن است انجام داده اند بنابراین صرفا به دلایل سیاسی اما تضاد بین این دو است که هنوز هم قابل توجه است. به همان اندازه قابل توجه است این واقعیت است که بولتون به نظر می رسد فکر می کنم این حکایت به خوبی نشان دهنده بر او و ضعیف در رئيس جمهور. این قضیه صادق است. کسی که فاقد شرط bloodthirstiness برای دیدار با جان بولتون را تصویب کرده است چیزی که برای او هر چه گناهان دیگر او ممکن است مرتکب شده اند.

تنها غیر منطقی نفرت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند متقاعد کردن هر کسی به نوبه خود به جان بولتون.

قهرمان که نبود

دموکرات امیدوار بود که بولتون شهادت در مغلوب ساختن پیشی جستن و اوکراین را به اثبات قاطع خود را در استیضاح سوالات. گزارش های اولیه نشان می دهد که او در کتاب ارائه نمی شود مهمات آنها امیدوار بود. بولتون می کند, اما, شارژ که تهمت چینی خواسته رهبر چین برای کمک به او برنده انتخابات مجدد. تنها دو راه وجود دارد به تفسیر است که: یکی این است که بولتون پنهان یک impeachable عمل تا زمانی که خیلی دیر شده بود برای انجام هر چیزی در مورد آن. دیگر این است که او دروغ را به عنوان او را از انجام بسیاری از بار قبل.

که خود می تواند قهرمان ؟

بولتون bombshells احتمالا تحت تاثیر قرار نمی, تاریخ جهان بسیار است. اما شکست نباید ناآشنا تجربه به بولتون یک blundering جنگ برنامه ریز است که به عنوان بی کفایت او به عنوان غیر اخلاقی است. بولتون است لسلی نیلسن در هواپیما! اما با سلاح های هسته ای. او شکست خورده در هر نظامی هدف او همیشه به دنبال. اما او موفق شد در یک راه: همراه با همکار جنایتکار جنگی جورج دبلیو بوش بولتون متصلب تا یک تعداد بدن است که بیش از یک میلیون نفر زندگی می کند. تهمت نمی تواند به تطبیق که آمده.

و در عین حال اشتیاق خود برای ناخن مغلوب ساختن پیشی جستن برای impeachable جرائم – و برای انجام این کار به طور انحصاری را به دلیل امنیت ملی – دموکرات کنگره مایل بودند به نوبه خود خونخوار بولتون به یک ستاره شاهد یک فرایند است که می توانست به معنای سرمایه گذاری با اعتبار.

بولتون نظرات به بازگو توسط هیل در حال حاضر او چیزی از یک لیبرال بت. یک نظر معمولی از Rep. استفان لینچ (D-Mass): “زمانی که با او تماس جولیانی یک “زنده نارنجک دستی’ که چیزی می گوید. او صحبت می کند از تجربه. او کسی است که باید بدانید.”

بولتون لیبرال ستایش اغراق امیز در دست بود. به جای او تصمیم به کاهش این افتخار است.

دروغگو دامگاه

از نظر اخلاقی مشکوک چهره های مانند جیمز کف زننده, ژنرال مایکل هیدن و James Comey در حال حاضر گرفته شده تبدیل ستاره به عنوان #مقاومت قهرمانان. حتی جورج دبلیو بوش که دروغ کشور را به یک جنگ ویرانگر و نظارت سیستماتیک شکنجه شد شکل محبوب در میان لیبرال دموکرات ها به سادگی توسط سیگنالینگ نجیبانه مخالفت از مغلوب ساختن پیشی جستن سبک شخصی.

این مردم سزاوار انتقاد و نه ستایش. اما لیبرال نفرت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند غیر منطقی. آن را غیر منطقی به قهرمانان از مغلوب ساختن پیشی جستن امنیت ملی منتقدان بسیاری از آنها به نظر می رسد خونخوار تر از او است. آن را غیر منطقی برای سرمایه گذاری کسی مثل جان بولتون با اعتبار زمانی که بولتون دروغ و فریب ما را به جنگ. و آن را غیر منطقی برای حمایت از سیاست های نظامی فقط به خاطر تهمت مخالف آنها (و یا می گوید که او می کند).

و در عین حال لیبرال در سیاست و رسانه ها هنوز هم بالا بردن این شخصیت ها – به عنوان طولانی به عنوان آنها را در تعامل خشنود ورزش از انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن. این MSNBC کلیپ یک مثال خوبی از این نوع. چاک تاد نقل از چهار سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران تبدیل مرتد: Bolton ژنرال جیمز Mattis ژنرال جان کلی و وزیر امور خارجه سابق رکس Tillerson. چگونه می توانم آنها را پشته تا اعتبار-عاقلانه است ؟

“من فکر می کنم ما نیاز به نگاه سخت تر در که ما انتخاب” ژنرال کلی می گوید: در این کلیپ اضافه کرد که ما نیاز به نگاهی به یک نامزد “شخصیت” و “اخلاق.” خوب کشور رو یک نگاه اجمالی از کلی شخصیت خود زمانی که او صحبت پوستی از Confederates که مبارزه برای دفاع از برده داری و ادعا کرد که جنگ داخلی ناشی از “عدم توانایی سازش است.” و کلی اخلاق شد بر روی صفحه نمایش زمانی که او موفق به افشای روابط خود را با چند دفاع پیمانکاران در اخلاق اشکال.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

Tillerson بود که مدیر عامل شرکت اکسون موبیل sneeringly معتقد است که مغلوب ساختن پیشی جستن “نمی خواهم به عنوان خوانده شده.” پس از او مانند یک سواد مدافع Tillerson بدون شک خواندن خود شرکت داخلی گزارش در رابطه بین سوخت های فسیلی و تغییرات آب و هوایی – گزارش می دهد که آن را پنهان از 40 سال در حالی که علنا مصاحبه شک در آن رابطه است.

Mattis’ رکورد فاقد عمومی-مستند نادرستی از دیگران است. اما او نمی علنا فاش کردن آنچه که او می دانست که در مورد جنگ در افغانستان حتی اگر (در هر واشنگتن پست):

“…ارشد مقامات ایالات متحده موفق به حقیقت در مورد جنگ در افغانستان در طول 18 سال, کمپین ساخت گلگون اظهارات آنها می دانستند که به نادرست و پنهان کردن بی تردید شواهد جنگ تبدیل شده بود unwinnable.”

به جای Mattis همواره کار خود را بالاتر از منافع عمومی.

“این به عنوان بزرگ به عنوان آن می شود” تاد می گوید از این دروغگو دامگاه. بزرگترین دروغگو شاید.

نا مناسب

با وجود رکورد خود, MSNBC, آندریا میچل به نام بولتون “معتبر.” دلایل او برای ارائه این ارزیابی (علاوه بر این واقعیت است که او “یک وکیل ییل”; من به شما بچه) شامل ادعای اینکه بولتون “درک هوش به عنوان یک مصرف کننده از هوش است.”

کنتراست که با قضاوت از رابرت Hutchings بود که صندلی از National Intelligence Council تحت جورج دبلیو بوش است. “هر کسی که تا اسب سوار نه تنها با هوش اما با حقایق و بنابراین ایدئولوژیک محور است که نا مناسب به مشاور امنیت ملی” Hutchings گفت: Bolton.

که نقل قول می آید از یک ProPublica مقاله با عنوان “جان بولتون اریب هوش می گویند افرادی که با او کار می کرد.” مقاله دیگری از نیویورکر اسناد بولتون تلاش برای ارعاب و تهدید هوش تحلیلگران و دیپلمات ها که نتیجه تضعیف تماس خود را به جنگ.

بولتون یک کنترل از هوش و نه مصرف کننده از آن است.

این بدان معنا نیست که بولتون دروغ در مورد همه چیز. بسیاری از حکایات در کتاب خود به احتمال زیاد درست است. آن را بسیار محتمل به عنوان مثال مغلوب ساختن پیشی جستن فکر نگاران باید اعدام شود. اما بولتون به سختی یک unimpeachable استیضاح شاهد.

همچنین باید گفت که حساب های بسیاری از جمله بولتون را مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته شده بیشتر روش اندازه گیری شده به جنگ و صلح از بولتون و یا بسیاری دیگر از اعضای واشنگتن امنیت ملی ایجاد. تنها کسی که با غیر منطقی نفرت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – و یا تمایل به تقویت دو حزبی نظامی اجماع – به نوبه خود می تواند به امثال جان بولتون.

همه شما نیاز دارید این است که نفرت

است که می گویند وجود ندارد گویا دلیل برای نفرت مغلوب ساختن پیشی جستن. او به وضوح فاسد در یک از راه های مختلفی هر دو شخصی و حرفه ای. که باعث می شود آن را حتی سخت تر به درک چرا دموکراتها تصمیم به پایگاه خود را استیضاح تلاش تنها در روسیه و اوکراین است. آنچه که اتفاق افتاده است برای مثال برای مغلوب ساختن پیشی جستن را برای حمایت از عربستان سعودی و پتانسیل تضاد منافع وجود دارد (که ما گزارش برای رهگیری)? آنچه در مورد emoluments بند و بسیاری از نشانه های فاسد احتکار? یا بالقوه کمپین نقض قانون در سراسر Stormy Daniels نتیجه نهایی?

پس از این کتاب انتشار دیابت جان Barrasso (R-Wyo.) به نام بولتون “عزیزم از لیبرال چپ.” که درست نیست. اما از آن می شده اند اگر بولتون شده بود حاضر به شهادت دادن. در عوض حزب دموکرات’ خشم و امتناع خود را بر اساس یک خیالبافانه ، آنها قادر به تماس او را به تپه آن را احتمالا نمی خواهد که بسیار انجام. این احتمال وجود دارد که بولتون را سعی کردم به جلو و همان ترفند تلاش او در این کتاب: در حال مبهم به اندازه کافی در مورد اوکراین اتهامات به دامن impeachability در حالی که تلاش برای حفظ حق خود را بال اعتبار است.

در ضمن دموکرات شده اند چکش شهرت واجد شرایط جنگ جنایی – یکی که نوشته شده است کتاب با عنوان “تسلیم یک گزینه نیست” و “چگونه باراک اوباما است که به خطر انداختن حاکمیت ملی.” بولتون بدون شک باید با استفاده از جدید خود را لیبرال اعتبار به انجام آنچه او را همیشه انجام می شود: فشار برای نیازی جنگ در سراسر جهان در حالی که به کمک و آسایش به جناح راست دیکتاتورها مانند Bolsonaro و Duterte.

برای همه تهمت را مجبور به انجام به بازیگران شک در بولتون اعتبار شد حقیقت در مورد بولتون عراق رکورد. که همچنین می داده اند تهمت دیگر فرصتی برای موقعیت خود را به دموکرات های چپ در سیاست نظامی. آن را برای او کار می کرد در سال 2016 و این می تواند کار را برای او دوباره.

لیبرال ها که نگاه به بولتون برای نجات آنهایی که بالا ارقام مانند کلی و Tillerson را نادیده گرفته و یک اصل اساسی: دشمن دشمن من نیست دوست من. به این باور در غیر این صورت … خوب غیر منطقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net