جان بولتون خاطرات منتشر شده پس از یک هفته ای مبارزه قانونی

23 ژوئن (فردا) — بحث برانگیز خاطرات از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون منتشر شد سهشنبه پس از یک مبارزه قانونی که به مدت یک هفته.

وزارت دادگستری خواسته یک قاضی فدرال در تاریخ 16 ژوئن برای جلوگیری کتاب اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطراتبا این استدلال که این شامل اطلاعات طبقه بندی شده.

تبلیغات

واشنگتن, دی سی, قاضی دادگاه منطقه رویس Lamberth آخر هفته گذشته حاضر بخش درخواست اعطای دستور گفت: برخی از این کتاب مورد مناقشه مطالب در حال حاضر در دسترس است.

Lamberth آیا حکومت است که کتاب “به احتمال زیاد به خطر انداخته امنیت ملی با افشای اطلاعات طبقه بندی شده” است که می تواند اجازه می دهد بولتون سود حاصل از فروش این کتاب به کشف و ضبط و افشای او را به مسئولیت کیفری بالقوه.

بولتون رد این کتاب شامل اطلاعات طبقه بندی شده و گفت: تهمت و دولت صرفا در تلاش برای جلوگیری از آن برای نگه داشتن شرم آور اطلاعات از مردم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ستایش قاضی برای تصدیق وجود دارد می تواند نگرانی های امنیت ملی در خاطرات.

بولتون که خود را یک “مادام العمر محافظه کار گفت:” در هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن است مناسب برای دفتر. در کتاب خود گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته بود رئیس جمهور چین به آمریکا خرید محصولات کشاورزی به منظور افزایش خود را در سال 2020 چشم انداز انتخابات.

کره جنوبی نماینده مجلس Kim Hong-گل انتقاد بولتون سه شنبه برای خاطرات و گفت آن را ساخته مذاکره با کره شمالی حتی سخت تر است.

“سوم-رای سیاستمداران در حال ظهور در ایالات متحده هنگامی که به عنوان یک اول ملت, در مورد علت قبر آسیب به صلح در شبه جزیره کره” او نوشت: در رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im