جان کری بنا به گزارش توزین پیوستن به 2020 نژاد به عنوان ایجاد وحشت بیش ساندرز می رسد بحران

وزیر سابق امور خارجه, جان کری, است و با توجه به پرتاب کلاه خود را در حلقه برای سال 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری اگر سن. برنی ساندرز متوقف نمی شود.

که با توجه به ان بی سی نیوزکه گزارش روز شنبه که یکی از تحلیلگران آنها شنید یک مکالمه تلفنی بین روحانی و ناشناخته نفر دوم در لابی, رستوران, از رنسانس Savery هتل در Des Moines, Iowa.

“شاید من لعنتی از فریب خودم اینجا” کری گفت: به عنوان او تلاش برای کشف کردن تدارکات چنین حرکت می کند.

این واقعیت است که وزیر امور خارجه سابق را که گفتگو در گوش رس از خبرنگاران بود تعجب آور به NBC News خبرنگار الکس Seitz-والد است.

“اگر شما با جان کری در Des Moines, هتل روز قبل از آیووا حزبی فرض کنیم مردم را استراق سمع شما با صدای بلند spitballing در مورد ورود به انتخابات ریاست جمهوری!” توییتی Seitz-والد است.

کری گفت: در این گفتگو که او می ترسید “امکان برنی ساندرز در نظر گرفتن حزب دموکرات—پایین کل” و میلیاردر که اهدا کنندگان را به “افزایش چند میلیون” برای چنین پیشنهاد داد.

ساندرز آگهی در رای گیری در آیووا و نیوهمشایر و در سراسر کشور و نزدیک به رهبری و یا در حاشیه خطا در دیگر مهم اولیه متحده South Carolina, نوادا و کالیفرنیا و تگزاس.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

به عنوان NBC News در گزارش کری را مجبور به رها کردن خود از تعدادی از تعهدات در زندگی خصوصی خود از قبیل سودآور حرفه ای زبان و موقعیت خود را در هیئت مدیره بانک مرکزی آمریکا است.

کری است که در آیووا انتخاباتی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که دیده می شود او یک بار قابل توجهی سرب بیش از بقیه دموکراتیک اولیه میدان کوچک. بایدن در حال حاضر رای گیری در دوم در آیووا در Real Clear Politics متوسط سنجی و پایین تر در بعضی از نظرسنجی.

اگر اوباما جدی است—وی با توجه به ورود به مسابقه به NBC News بعدا یکشنبه پس از تماس—ورود خود را به آخرین در یک سری از حرکت های حزب تأسیس دیده می شود توسط ساندرز هواداران به عنوان تلاش برای بازی با این سیستم به انکار ساندرز نامزدی.

ترقی خواهان بودند unimpressed گزارش.

“جان کری شما تا به حال شانس خود را گفت:” قرارداد جدید استراتژی بنیانگذار ربکا Katz. “لطفا یک صندلی.”

جمهوری جدید‘s لیبی واتسون curtly رد اخبار.

“احساساتی” گفت: واتسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر