John Krasinski را ‘خبر خوب’ ادامه خواهد داد—در CBS همه دسترسی به و با یک میزبان جدید

John Krasinski آغاز یوتیوب سریال “برخی از اخبار خوب” در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر کوروناویروس در ماه مارس است. در حال حاضر پس از پخش آنچه او گفته می شود آخرین قسمت در حال حاضر در مارس 19, سری فروخته شده است به ViacomCBS پس از “عظیم مناقصه جنگ” با توجه به هالیوود.

“خبر خوب” برجسته مثبت و نشاط بخشی از داستان در حالی که بسیاری از مردم پناه در خانه در میان COVID-19 شیوع با Krasinski میزبانی و تامین مالی خود سری هشت قسمت در یوتیوب, با توجه به مجله مردم.

با مجموعه ای در حال حرکت به CBS Krasinski حرکت خواهد کرد و به یک تهیه کننده اجرایی و نقش یک میزبان جدید برای این سری خواهد شد در تاریخ بعد THR گزارش شده است.

“نمی تواند بیشتر هیجان زده و مفتخر به همکاری با CBS/ویاکام قادر به آوردن ‘خبر خوب’ به طوری که بسیاری از مردم!” Krasinski در بیانیه ای گفت: با توجه به مردم است. “از قسمت اول هدف ما این بود برای ایجاد یک, اخبار, نشان می دهد به طور کامل اختصاص داده شده به اخبار خوب است. هرگز از من انتظار می رود برای پیوستن به صفوف چنین تاریخی, اخبار سازمان به عنوان CBS.”

Krasinski شروع به دریافت ارائه می دهد در “برخی از اخبار خوب” پس از آن قسمت اول. اما Krasinski بود در اصل در برابر ایده فروش این سری که تا به حال جمع آوری شده 2.56 میلیون مشترک به آن کانال یوتیوب و به عنوان بسیاری از 17 میلیون بازدید در برخی از قسمت ها با توجه به THR.

پس از اعلام داشت که در نظر گرفتن یک وقفه در نشان می دهد در مارس 19, قسمت Krasinski به نظر می رسد عاطفی Deseret News گزارش شده است. در یک توییت اعلام آخرین قسمت Krasinski نوشت: “وجود دارد و همیشه خواهد بود…خوب در جهان! با تشکر از همه شما! بنابراین طولانی اما نه خداحافظی!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de