John O’Hurley: ‘بورلی هیلز سگ نشان می دهد كه بیشتر glitzy’ از رقبای

نیویورک, مارس 17 (UPI) — میزبان John O’Hurley گفت: بینندگان از روز یکشنبه بورلی هیلز سگ نشان می دهد در ان بی سی را در برای درمان.

“ما سعی می کنید برای نرم کردن لبه های کمی در بورلی هیلز” O’Hurley — که همچنین emcees این ملی سگ نشان می دهد هر یک از ماه نوامبر در فیلادلفیا — گفت آپی در قبل از همه گیر رویداد مطبوعاتی در نیویورک است.

“ما نور افکن نه تنها ما دوستان چهار پا خود را, اما بسیاری از ما دو پا ستاره و همچنین او گفت:” از کالیفرنیا رقابت است.

“بسیاری از مردم در حال دوستداران حیوان خانگی در لا و در مدار ستاره و ما سعی کنید به آنها را کمی. آن را کمی بیشتر ستاره نکردم کمی بیشتر glitzy. بحث ما در مورد تاریخ شگفت انگیز از سگ ها نه تنها در زندگی ما, اما ما سرگرمی است.”

American Kennel Club-با مجوز قاضی دیوید فرعی را ارائه تجزیه و تحلیل متخصص و مریم Carillo اکبر Gbajabiamila و Maria Menounos ارائه خواهد شد رنگ تفسیر.

رقابت ضبط شد Feb. 29 اما به تعویق افتاد به دلیل پست-مسائل مربوط به تولید ایجاد می شود که اجتماعی-فاصله شیوه های اتخاذ شد به سرعت گسترش coronavirus.

مهمانان مشهور در این مراسم گنجانده شده است Lauren Ash برایان Baumgartner, Reece Caddell, Jade Catta-Preta, Olivia Culpo Ester Dean, Bo Derek, داگ میناکاری پروین Kaur, محمدجواد جاوید و تامی Feight, Nastia Liukin گرگ Louganis, Ariana Madix جاستین مارینو, کیتلین مک گی امریکا از دست 2020 کامیل Schrier و Jocko سیمز.

O’Hurley گفت که او و فرعی را زمانی که آنها شرکت میزبانی خود را برای اولین بار ملی سگ نشان می دهد 19 سال پیش.

“ما باید یک زمان بزرگ” O’Hurley گفت. “من متوجه شدم که چقدر من نیاز او را چرا که او باهوش ترین مرد در اتاق وقتی که می آید به سگ-و حتی سگ را به شما بگویم که. اما, همچنین, درست کردن دوربین ما بسیار بسیار نزدیک دوستان و خانواده ما نزدیک هستند و آن را تبدیل به یک همکاری فوق العاده.”

این بازیگر همچنین دارای یک محبت واقعی برای بهترین دوست انسان است.

“آنها گرد کردن لبه ها در زندگی خود را,” او گفت: سگ ها به طور کلی. “بدون توجه به آنچه در جریان است در روز خود را سگ خود را هنوز هم شما را دوست دارد بدون قید و شرط و آنها نیز زندگی می کنند در حال حاضر. آنها نگران نباشید در مورد آنچه اتفاق افتاده است و آنها نگران نباشید در مورد چه اتفاقی خواهد افتاد.”

طرفداران این سگ را نشان می دهد که رویکرد O’Hurley اغلب می خواهید بدانید که چرا خود را کامل حیوان خانگی نمی تواند به رقابت بپردازند.

“که احتمالا شماره 1 چیزی که من دریافت کنید. آنها نیز بپرسید که چگونه یک قاضی تصمیم گیری در سگ و آنچه آنها درک نمی کنند و آنچه که من به آنها بگویید که هر نژاد دارای یک استاندارد نوشته شده است که سگ را به اشتراک.

“پس این سگ واقعا رقابت در برابر یکدیگر تا آنجا که آنها در حال رقابت با نوشته استاندارد از آنچه بهترین است که نژاد باید,” او گفت:.

O’Hurley طول می کشد افتخار در بخشی از یک صنعت است که فلسطين استانداردهای بالا برای تعالی است.

“آن را به خوبی می دانند که وجود یک نوشته استاندارد” او دست هایش را.

“من یک مرد نشان می دهد که من تور در سراسر کشور به نام یک مرد با استانداردهاو من به اندازه کافی خوش شانس به آواز خواندن آهنگ — استانداردها به عنوان آنها تماس بگیرید The Great American Songbook – اما من به اندازه کافی خوش شانس به رشد در اطراف مردانی که تا به حال آنها. من در سایه آقایان, بنابراین من فقط سعی کنید به حمل که با من هر روز است.”

65 ساله و سرگرم کننده و همچنین دارای ظاهر متعدد در طول روز درام, مهمترین, در سانتا باربارا اما او احتمالا بهترین و شناخته شده برای خود را یاد تجسم J. Peterman در طنزهای Seinfeld.

او محبوب است صدای بازیگر که اخیر اعتبارات شامل فینیاس و Ferb, از Scooby-دوو! رمز و راز گنجانیده شده و شیر گارد ،

“من تا به حال بسیار التقاطی حرفه ای” O’Hurley گفت: یادآوری چگونه او می دانست که قبل از معلم مدرسه ابتدایی در عصر سیاه و سفید تلویزیون است که او می خواست به یک ستاره از مرحله روی صفحه نمایش.

“من فقط نمی دانم که چگونه بسیاری از چپ و راست تبدیل می شود من را در طول راه. میزبان برای ملی سگ نشان می دهد و همچنین بورلی هیلز سگ نشان می دهد که علاوه بر فوق العاده برای همه چیز من انجام دهد.”

A 3-year-old Havanese به نام بنو تاج گذاری شد بهترین نمایش سال گذشته در بورلی هیلز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im