دانشگاه جانز هاپکینز به راه اندازی آزمایش خون پلاسما برای درمان COVID-19

مارس 7 (UPI) — دانشگاه جانز هاپکینز در هفته آینده شروع خواهد شد دو کارآزمایی بالینی از نقاهت پلاسمای خون برای درمان COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

محققان در دانشگاه گفت: محاکمه خواهد شد با تمرکز در خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و ساکنان خانه سالمندان — دو گروه هستند که به ویژه آسیب پذیر به SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19.

انتظار این است که خون از بهبود بیماران دارای آنتی بادی — و یا سلول های ایمنی — که مبارزه با ویروس و می تواند کمک به این بیماران بهتر است.

“هدف خواهد بود برای آنها را به پلاسما زمانی که آنها بیمار هستند اما نه در ديسترس تنفسی قبل از آنها نیاز به رفتن به بیمارستان” Arturo Casadevall صندلی وزارت مولکولی میکروبیولوژی و ایمونولوژی در Bloomberg School of Public Health گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران پنج شنبه.

پزشکان امیدوارند که درمان را کاهش نیاز به hospitalize این بیماران آنها را بهتر و از بین بردن برخی از بار بر ضعف امکانات بهداشتی Casadevall گفت.

“این قابل توجه است که چگونه به سرعت این توسعه در ایالات متحده گفت:” از این توانایی به منظور توسعه روش های جمع آوری و تست و توزیع پلاسما در طول بیماری همه گیر.

در مارس 1, بدون زیرساخت وجود داشته است به جمع آوری و ارزیابی نقاهت خون پلاسما در بيماران مبتلا به COVID-19 در ایالات متحده است.

“از امروز صبح 7,200 مردم شده اند تحت درمان با پلاسما ملی” Casadevall گفت. “زیرساخت در محل قرار داده است.”

بسیاری از کسانی که تحت درمان با این روش — مصرف پلاسمای خون از افرادی که از بهبود COVID-19 و خون به دیگران — در حال بستری بیماران مبتلا به بیماری های جدی در شهرهایی مانند نیویورک و بوستون.

این محاکمه ها با تمرکز بر بهداشت و درمان کارگران و پرستاری-صفحه اصلی ساکنان به دلیل خطر ابتلا به آنها را از COVID-19 بوده است و یک نگرانی عمده است.

پزشکان و پرستاران در معرض این ویروس در هنگام درمان بیماران که بیمار هستند به عنوان اعضای هیات در خانه های سالمندان. افراد مسن و ساکنان خانه سالمندان اغلب تضعیف سیستم ایمنی بدن به دلیل سن پیشرفته و دیگر مشکلات اساسی از جمله دیابت و بیماری های قلبی و فشار خون بالا.

در دانشگاه جانز هاپکینز-چراغ مطالعه برخی از 150 بهداشت و درمان کارگران و ساکنان خانه سالمندان در ایالت مریلند دریافت خون اهدا پلاسما حاوی آنتی بادی در برابر کروناویروس جدید, SARS-CoV-2 برای دیدن اگر آن را می تواند به طور موثر محافظت از آنها را از عفونت است. اولین تزریق برنامه ریزی شده است که ممکن است 15.

برای دومین محاکمه برخی از 1000 نفر با تایید COVID-19 که در انزوا در خانه و بیمار نیست به اندازه کافی به نیاز به مراقبت در بیمارستان داده خواهد شد اهدا پلاسما حاوی آنتی بادی برای دیدن اگر آن را کند می کند و یا توقف پیشرفت بیماری.

“هدف خواهد بود برای آنها را به پلاسما زمانی که آنها بیمار هستند اما نه در ديسترس تنفسی قبل از نیاز به رفتن به بیمارستان” Casadevall گفت.

محققان امیدوارند که این درمان را کاهش نیاز به hospitalizing این بیماران آنها را بهتر و تسکین برخی از فشار بر ضعف امکانات بهداشت و درمان در همان زمان, او گفت:.

به تاریخ شواهدی در دست است که پشتیبانی از با استفاده از نقاهت پلاسمای خون در افراد مبتلا به COVID-19 است “حدیثی” بر اساس نتايج حاصل از مطالعات انجام شده در چین Casadevall گفت.

تحقیقات نشان داده است که اکثریت قریب به اتفاق افرادی که بازیابی از ویروس دارای سطح بالایی از آنتی بادی در خون خود, او گفت:.

برای محافظت در برابر ویروس, انتقال, اهدا کنندگان خون پلاسما باید عفونت-رایگان برای مدت حداقل 28 روز است.

دو جانز هاپکینز مطالعات در حال تامین مالی با 4 میلیون دلار در کمک های مالی از بلومبرگ Philanthropies و ایالت مریلند است.

نتایج اولیه به صورت آزمایشی در حال انتظار نمی رود که چند هفته اما اگر پلاسما با روش های مبتنی بر اثبات بی خطر و موثر — یا به عنوان یک پیشگیرانه و یا درمانی و یا هر دو-و آنها می تواند کمک به COVID-19 همه گیر تحت کنترل است.

آنها همچنین می تواند در خدمت به عنوان پایه ای برای درمان مواد مخدر که با استفاده از گاما گلوبولین — اساسا مصنوعی آنتی بادی حاوی پلاسما — Casadevall گفت.

“آنچه که ما یاد بگیرند که از این مطالعات به ما کمک خواهد کرد را بهتر محصولات بعدها در سال” Casadevall گفت.

“در هر بیماری همه گیر از سال 1900 پزشکان رسیده اند به استفاده از پلاسما به دلیل آن چیزی است که در دسترس است هنگامی که شما بازماندگان. اما آن را دشوار است, در طول یک بیماری همه گیر به سازماندهی دقیق بالینی. ما در حال تلاش برای انجام این کار در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de