در حال تکان بیدار: مگنا اعلام وضعیت اضطراری در پی زلزله

مگنا — به 5.7 ریشتری زلزله فرستاده تکان سراسر Wasatch اما در مگنا واقع در نزدیکی مرکز, بزرگترین temblor در ایالت یوتا در 28 سال است منجر به یک وضعیت اضطراری اعلام شده است.

ساکنان این شهر در غرب لبه سالت لیک کانتی از خواب بیدار شدم به شدید ترین تند — بسیاری از ساکنان گزارش خانگی تصاویر و موارد دیگر سقوط دیوار ands قفسه ها و آسیب گسترده در خیابان اصلی با برخی از ساختمان های آسیب دیده و برخی از خانه های خالی از سکنه شده.

گرگ شولتز مگنا شهرداری مدیر هنوز هم تا به حال یک حس شوخ طبعی زمانی که رسیده Deseret News صبح روز چهارشنبه حتی اگر او در حال حاضر اجرا شده است پاره پاره با پاسخ به جهانی COVID-19 pandemic هدف قرار دادن خانه روز قبل.

“من ایستاده منظور اگر ما دیگر سوار از آخرالزمان سوار بر تپه, من در تیراندازی او را,” او گفت:.

اما در تمام جدیت شولتز گفت: “همه باید خوشحال آسیب به نظر می رسد محدود” به مگنا خیابان اصلی.

ساختمان های قدیمی تر از جمله های تاریخی پاناما ساختمان یک ساختمان متصل به ملکه و تئاتر Colosimo را کارخانه سوسیس آسیب دیده در میان ساختمان های دیگر شولتز گفت او می تواند آجر و جانبداری افتاده بود بر روی پیاده رو.

او گفت: برخی از ساختمان های آپارتمانی نزدیک شده بود تخلیه به عنوان بازرسان برای بررسی نگرانی های ایمنی. او پیش بینی شده حدود 30 تا 40 نفر آواره شده — هر چند مقامات در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از بعد از ظهر چهارشنبه تخمین زده می شود شاید تا 100 نفر آسیب دیده اند.

“امیدوارم که ما می دانیم بیشتر در مورد آنچه که تحت تاثیر قرار گرفت و از همه مهمتر چه نبود تحت تاثیر قرار همه به خوبی خواهد بود و مردمی می تواند بازگشت به خانه های خود و احساس راحتی,” او گفت:.

مقامات باز وبستر مرکز 8952 W. مگنا اصلی برای افرادی که نیاز به جایی برای اقامت در این میان است. بعد از چهارشنبه صلیب سرخ باز Taylorsville دبیرستان 5225 S. ردوود جاده برای مردم را به رفتن برای کمک به.

مقامات از جمله سالت لیک کانتی شهردار جنی ویلسون و مگنا شهردار Pro-Tem تریش هال به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر چهارشنبه که مگنا و مناطق اطراف آن هستند “پایدار” به عنوان خدمه کار برای ارزیابی میزان خسارت است.

که حتی پس از یک پس لرزه 4.6 دوباره برای چندمین بار از طریق مگنا و در سراسر دریاچه نمک ولی کمی بعد از 1 بعد از ظهر

هال گفت: بازرسان ساختمان ادامه خواهد داد کار خود را بعد از هر aftershock برای اطمینان از وجود دارد بیشتر در معرض خطر است. تا کنون خدمه داشت تنها “جزئی” داخلی آسیب و برخی از آسیب های خارجی در ساختمان های قدیمی تر. او همچنین مطمئن نیستید که چگونه آن پس لرزه و بازرسی خواهد شد و آخرین ترک آن نامشخص برای چه مدت برخی از ساکنان خواهد شد آواره. او گفت: اکثر ساکنان آواره در حال حاضر نقل مکان با دوستان و یا خانواده.

هال گفت: او شده است “تحت تاثیر” با هماهنگ سالت لیک کانتی پاسخ و مگنا جامعه تمایل به کمک به همسایگان خود.

“من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از مردم صحبت کردم که گفت: من در حال حاضر بررسی می شود با همه در خیابان همه ما خوب” هال گفت. “این مگنا و این که چگونه ما رول. من بسیار افتخار از آنها است.”

بدون آسیب گزارش شده شولتز گفت. هنوز مگنا ساکنان باقی مانده بودند لرزاند که او گفته بود و قابل فهم با توجه به شدت زلزله.

“چگونه می توانم به شما آرامش می ترسم؟” شولتز گفت. “این کاملا طبیعی و قابل فهم به ترس می شود در این شرایط. … در این مورد, شما می دانید, آن را به برخی از زمان قبل از پس لرزه ها و از جمله فروکش. اما درک می کنیم که جامعه ما دارای توانایی برای بازسازی تاریخچه ای از با هم آمدن در این شرایط به مراقبت از یکدیگر به رفع آنچه را شکسته و به همه چیز کار حتی در حساس ترین زمان است.”

شولتز خواست ساکنان برای بررسی همسایگان خود را به دیدن اگر آنها نیاز به کمک دارید — اما به هم محتاط باشید و فراموش نکنید اجتماعی فاصله میان COVID-19 شیوع.

“امیدوارم آن نیست ایجاد یک کاتالیزور برای بیشتر گسترش این بیماری است.” “بررسی خود را با همسایگان اما واقعی در مورد آن هوشمند بنابراین شما خودتان را در معرض خطر و دیگران در خطر است.”

شولتز گفت که او در خانه با همسر خود در هنگام زلزله — و او گفت که او به معنای واقعی کلمه “کشیده” از صندلی خود را با اولین لرزش.

“این یک تکان خوردن” او گفت:, گفتن, چگونه همسر خود را که قرار بود کار خود را در دفتر خانه برگزار شد بر روی صفحه نمایش کامپیوتر به نگه داشتن آنها را از سقوط بیش از.

مگنا شهردار دن Peay بود در راه خانه خود را از یک تعطیلات در آریزونا زمانی که رسیده Deseret News صبح روز چهارشنبه. او گفت که او تا به حال کاهش تعطیلات خود را کوتاه بود و “خانه رهبری به عنوان سریع که من می توانم.”

“من قطعا نگران او گفت:” اعتقاد شولتز برای مراقبت از نیازهای فوری او به عنوان درایو صفحه اصلی.

شهردار اشاره کرد و پسر خود را در حال حاضر شده است به بررسی در داخل خانه خود را که در آن تصاویر و موارد دیگر شده بود زدم به دیوار.

“من نگران هستم که برای دیدن” او گفت:. “اما اصلی ترین چیزی که ما نگران این است که هیچ کس صدمه دیده است بنابراین ما باید برخی از زیبا موفق باشید که در راه است.”

وی مگنا ساکنان دارید.

“فقط با هم نگه دارید,” او گفت:. “چیزهایی که قطعا بهتر است.”

با اعلام وضعیت فوق العاده در این شهرستان خواهد شد که دسترسی به اورژانس ایالتی و فدرال بودجه برای امداد رسانی.

“برای کسب و کارهای محلی من به انتظار تاثیر اقتصادی” شولتز گفت. “به عنوان یک شهرداری با بودجه تنها 7 میلیون دلار نیاز داریم هر پنی ما می توانید دریافت کنید فقط برای خرید و فروش با سرویس اولیه نیاز دارد. بدیهی است این است که در بالا و فراتر از آن.”

شولتز اعتبار Salt Lake County Emergency تیم عملیات برای پاسخ سریع مد.

“آن بوده است بسیار قدردانی از کسی که تا به حال به کنجکاوی خود را درب گاراژ باز امروز,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de