جان رحم نگه می دارد به نفع خود در یادبود; تایگر وودز روابط برای 40

19 جولای (فردا) — Jon رحم برگزار کردن Ryan پالمر برای برنده شدن در این یادبود مسابقات در روز یکشنبه در Muirfield ایجاد کرد باشگاه گلف در دوبلین, Ohio.

با پیروزی رحم پیوست Seve Ballesteros به عنوان تنها اسپانیایی ها برای رسیدن به شماره 1 در جهان است. این 10 پیروزی از رحم حرفه ای و چهارم خود را در تور PGA.

تبلیغات

رحم بسته با 3-بیش از 75 3-شات برنده بیش از پالمر بود که بالاترین دور نهایی توسط یک بنای یادبود برنده پس از راجر Maltbie شات 76 در سال 1976 مسابقات است.

رحم ساخته شده هشت گلوله سرب در نوبه خود اما دیدم آن کاهش می یابد به سه سکته مغزی با سه سوراخ در سمت چپ به بازی. اسپانیولی پیچیده پیروزی خود را با جادویی پیچ در سوراخ شماره 16 از عمیق چمن فرود آمد که در حاشیه و نورد به سمت سوراخ انداختن برای مرغک.

PGA Tour مقامات بررسی رحم دیدنی شات و به او دو ضربه پنالتی. پخش خود را نشان داد تنبلی و سنگینی حرکت کردن گوه کمی نقل مکان کرد و توپ قبل از ضربه اما مجازات نمی تاثیر نتیجه.

“آن را هر چیزی از ضربه” رحم گفت. “آن را نمی خواهید به هر چیزی دور از امروز.”

پس از پیروزی جک نیکلاس استقبال رحم پشت 18th سبز با یک مشت دست انداز. در اوایل روز شنبه, نیکلاس نشان داد که او و همسرش باربارا, آزمایش مثبت برای coronavirus در ماه مارس است.

نیکلاس که پس از آزمایش مثبت آنتی بادی گفت: او طرفدار یک دست دادن — یک سنت در این مراسم او ایجاد شده — اما در سمت چپ تصمیم به برنده.

تایگر وودز بود که بازی او در مسابقه برای اولین بار از ماه فوریه به ضرب گلوله 4-بیش از 76 در دور نهایی را به پایان برساند 6-بیش از پر گره خورده است و برای 40. او سوم-بدترین نمره کل نسبت به همتراز در یادبود در 18 حرفه ای ظاهر.

“این بود برخی از شرایط دشوار من در مدت زمان طولانی” جنگل گفت. “[یکشنبه] گلف رو سریع کردم و سریع است. آن را سخت برای دریافت توپ و وجود ندارد — من فکر نمی کنم وجود خواهد داشت بیش از حد بسیاری از نمرات پایین [یکشنبه].”

متی Fitzpatrick تا به حال 68 برای بالاترین نمره نهایی روز به پایان سوم. Jason روز و Matt Wallace گره خورده است برای چهارم در 4-تحت 284 در حالی که مکنزی هیوز و هنریک Norlander به پایان رسید و در 3-تحت 285 سهم از ششم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>