اردن Clarkson, Emmanuel Mudiay کلیدی تعیین کننده کشش به جاز برنده بیش از گرما

سالت لیک سیتی — شرایط تا حدودی متفاوت دوشنبه شب اما برای دومین مستقیم بازی اردن کلارکسون و امانوئل Mudiay بازی های انجام شده در بلند کردن اجسام یوتا جاز به پیروزی.

در حالی که روز شنبه در برابر دالاس ماوریکس در جاده نیمکت جفت گل 14 جاز گذشته 16 امتیاز از سه ماهه سوم به یوتا 16-نقطه سرب چهارشنبه در برابر گرمای میامی در عرصه زندگی آنها تیمی برای 9-0 اجرا در سه ماهه چهارم به نوبه خود دو نقطه منجر به یک 11-نقطه مزیت و یوتا در نهایت برنده 116-101.

جاز در حال حاضر موفق به کسب چهار مستقیما به عنوان آخر این هفته همه ستاره و حمل یک رکورد از 36-18.

اولین 38 دقیقه از این مسابقه بودند عقب و جلو نبرد و یوتا led 87-85 با 9:17 باقی مانده که Mudiay رو خراب. او به یکی از دو پرتاب آزاد اما آن ایجاد شده به اندازه کافی بزرگ سد برای او و کلارکسون در طول 67 ثانیه است.

در متعاقب آن اختیار Clarkson کردم دوباره بجای اول برگشتن یک دانکن رابینسون دست و ساخته شده 3-اشاره گر برای پایان دادن به در اختیار داشتن. جیمی باتلر از دست رفته در میامی دفعه پایین طبقه ژرژ Niang کردم دوباره بجای اول برگشتن و Mudiay خراب شد چند ثانیه بعد.

او ساخته شده هر دو پرتاب آزاد این بار به کشش جاز استفاده به هشت در 93-85.

یکی پس از دیگری از دست ساقی رودی Gobert امن ارتجاعی و Clarkson ساخته شده 3-اشاره گر به ساخت منجر به 11 و یوتا به نظر نمی آید از پشت وجود دارد. جاز بسته بازی 7-0 اجرا شود.

“گروهی که ما تا به حال در خارج وجود دارد ما می خواستیم برای اجرای” Mudiay گفت: این تعیین کننده کشش. “ما تغییر سرعت از این بازی است. که فقط آنچه که ما انجام داد. ما فقط مانند انتقال توپ. کمتر آنها می توانید مجموعه خود دفاع بیشتر ما می توانید دریافت کنید و اجرا کنید و فقط لذت ببرید.

“من فکر می کنم زمانی که شما شروع به در حال اجرا مانند است که شما لازم نیست که به هدر اختیار کردن. شما می توانید سریعتر شات شات بهتر هنگامی که شما فشار سرعت. شما دریافت می کنید آسان تر به نظر می رسد بیش از حد.”

گفت: Donovan میچل (که به پایان رسید با یک بازی-بالا 26 امتیاز) از کلارکسون را (21 امتیاز) ادامه داد: اجرای قوی بازی است که شامل حداقل 21 امتیاز در هر یک از سه گردش آخر: “بدیهی است که ما همه می دانستند که او یک گلزن است اما من فکر می کنم بزرگترین چیزی که است این واقعیت است که او بازی تیم بسکتبال. من نمی خواهد می گویند او نبود اما من واقعا نمی دانم زیادی در مورد او در خارج از او می تواند نمره.”

میچل افزود که کلارکسون در تلاش بود به تلاش قوی در پایان دفاعی در تلاش برای کاهش حرارت را رابینسون (18 امتیاز در شش 3-اشاره گر).

“در بالا از آن بیرون رفتن وجود دارد و گرفتن سطل در حمله او را پیدا کردن بچه ها که باز هستند, در نظر گرفتن زمان خود” میچل گفت: از Clarkson. “همه ما عشق بازی با او.”

در حالی که موسیقی جاز به پایان رسید تا برنده به راحتی این بازی یک نبرد بسیاری از راه. گرما رهبری سه در پایان سه ماهه اول و پنج تساوی حاصل کار دو عنوان یوتا هرگز نمی تواند مزیت وجود نقشه کشی به عرض یک نقطه در سه نوبت و در سه ماهه دوم.

هر دو تیم بازی خوبی دفاعی (حرارت حال 8-2 استفاده در دزد در تنفس) و جاز ساخته شده فقط پنج از 19 3-نقطه تلاش در دو چهارم.

طرف رفت عقب و جلو در چند دقیقه اول از سوم قبل از یوتا در نهایت از طریق شکست به سرب در 3:58 علامت از قاب. پس از یک Kendrick Nunn بلوز به میامی سرب در 69-68 یوتا رفت و در 7-0 اجرا به 75-69 لبه و وارد سه ماهه چهارم پیشرو 79-74.

جاز زخم تیراندازی 48% در شب در مقایسه با 43% برای بازدید کنندگان. یوتا outrebounded میامی 16 به پایان رسید و با 10 امتیاز بیشتر در رنگ.

پس از همه ستاره های موسیقی جاز خواهد بود در عمل چهار شنبه, فوریه. 21 در خانه برابر سن آنتونیو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر