اردن Clarkson احساس بیشتر در پیوند با یوتا جاز به عنوان NBA فصل راه اندازی مجدد نزدیک

سالت لیک سیتی — با وجود این چهار ماه وقفه NBA رفت و از طریق اردن Clarkson, یوتا جاز جدیدترین علاوه بر این به تیم احساس بیشتر پیوند می خورند و راحت با این تیم از او زمانی که فصل را به حالت تعلیق در ماه مارس است.

کلارکسون که معامله از کلیولند کاوالیرز به یوتا در یک ارز که بسته دانته Exum دوران خود را با موسیقی جاز بود فوری مزیت برای موسیقی جاز را فاقد واحد دوم. به ثمر رساند ترکیب 48 امتیاز در نیمکت خود را بیش از سه بازی اول بود و یک راه آسان برای او به گران خود را به هم تیمی های جدید خود را, اما او آسان رفتن خوب-vibes نگرش به سرعت او را به یک تیم و فن های مورد علاقه.

“او همه چیز ما فکر کردیم که او قرار بود به این سه بازی” داناون میچل در آن زمان گفت: “و او را به یادگیری این همه در پرواز و هنوز هم در حال پخش هست و آن را سخت به انجام است.”

وقتی NBA تعطیل در مارس 11, جاز بودند فقط به یک شیار با چرخش یک نقطه در این فصل است که می تواند به هر کسی احساس راحتی به خصوص به تازگی اضافه شده بازیکن.

اما به عنوان چیزهایی بودند هدف قرار دادن یک قله برای این تیم در نظر شیمی و سلامت بازیکنان مجبور شدند به انزوا و دور گرفته شده از بسکتبال. با وجود توقف کلارکسون گفت که ارتباطات کمک به نگه داشتن ریتم پرنیان و پیوند این تیم دست نخورده بیش از شکستن.

“ما به زمین برخورد در حال اجرا و از آنها استقبال با آغوش باز” کلارکسون گفت:. “ما نگه داشته در تماس با ما از طریق تمام وقت ادامه ساخت.”

در علاوه بر این به تیم های مجازی جلسات و تمرینات تصویری و چت گروهی و متون Clarkson بخشی از یک گروه جاز بازیکنان که آمد با هم در لس آنجلس به صورت غیر NBA تحریم مجموعه ای از تمرینات است که در آن بازیکنان قادر به در واقع در دادگاه با هم.

در فیلم ارسال شده به رسانه های اجتماعی در ژوئن 17, Clarkson, Mitchell, رویس O’Neale, Rayjon تاکر و Miye Oni دیده می شد در دادگاه با هم در حال آماده شدن برای نهایی راه اندازی مجدد از NBA فصل است.

“ما نشسته بودند در خانه به مقدار زیادی نیست واقعا از دیدن ورزشگاه” کلارکسون گفت. “من هنوز هم تا به حال دسترسی به, اما بسیاری از ما نمی دیدن دیگر بچه نیست و قادر به انجام هر کاری است.”

اگر چه بازیکنان قادر به انجام داوطلبانه تمرینات فردی در جاز تمرین تسهیلات NBA تا به حال مجاز گروه تمرینات تا زمانی که وارد تیم در اورلاندو این هفته است. این قانون در حالی که به دنبال تیم بود skirted بسیاری در لیگ که راه به هم و کار. که مقدار کوتاه از زمان کلارکسون گفت که فوق العاده مفید است.

“فقط قادر به خارج وجود دارد به حلقه قادر بودن به بازی بازی است که ما در آن بزرگ شده بود,” او گفت:. “ما مشغول به کار بودند برقراری ارتباط فقط در تلاش برای آماده شدن برای این زمان که دانستن NBA فصل در مورد شروع به بالا.”

اضافی که ارتباطی و زمان در دادگاه منجر Clarkson به چالش بعدی: آماده شدن برای هشت بازی باقی مانده از NBA فصل و پلی آف با تیم است که دوباره مجبور به تغییر به دلیل آسیب به Bojan Bogdanovic.

کلارکسون می داند که از دست دادن Bogdanovic بزرگ برای موسیقی جاز. کرواتی شد 20 نقطه تهدید هر شب و افزود: فاصله به زمین به عنوان یکی از این لیگ بهترین محیط عکسبرداری است. جاز مربی Quin اسنایدر خواهد بود با تکیه بر کلارکسون برای اضافه کردن نمره و تحرک به چرخش و کلارکسون گفت که او آماده برای هر چیزی.

“برای من, آن را فقط رفتن را در آنجا انجام آنچه که مربی از من می خواهد به انجام,” او گفت:. “در صورتی که آینده روی نیمکت صورتی که شروع هر وضعیت آن است که من احساس می کنم آماده هستم. مربی کردم مقدار زیادی از اعتماد به من اعتماد بسیاری از بچه ها و من می دانم که همه در حال رفتن به مرحله و ما در حال رفتن به سر به عقب به بازی کنید و سعی کنید به گرفتن برخی از برنده است.”

زمانی که Clarkson طول می کشد طبقه در جولای 30 در NBA بازی برای اولین بار به عقب, پشت نیوجرسی خود را به عنوان خوانده شده ‘صلح هستند.”

NBA و ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط توافق در پیام های مختلف از جمله صلح, سیاه, زندگی, موضوع, می گویند نام خود رای و برابری به عنوان بخشی از لیگ ابتکار برای ترویج عدالت اجتماعی است.

با توجه به یک گزارش از این شکست نخورده, نزدیک به 300 بازیکنان انتخاب شده برای قرار دادن یک پیام بر روی پشت خود را در نیوجرسی.

کلارکسون گفت که او انتخاب کلمه ” صلح ” از آنجا که او معتقد است که چیزی که در نهایت مردم به امید پیدا کردن از طریق تظاهرات و بالا بردن سطح آگاهی از نابرابری نژادی و بی عدالتی است.

“این مبارزه, سیاه, زندگی, ماده, همه چیز, همه برای مبارزه در پایان روز است به علت صلح برای همه ما قادر به احساس می کنید که برابری در همه زمینه ها و جنبه های زندگی” کلارکسون گفت. “این همان دلیلی است که من برداشت که این پیامی است که من قرار دادن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>