اگر شما در حال حاضر در اردن, عشق, اعتیاد, آموزش, هنوز هم وجود دارد زمان به هاپ در هیئت مدیره.

سابق ایالتی یوتا کارفرمایی کشیده شده بررسی بیحوصلگی حرف زدن از او اعلام کرد که برای سال 2020 پیش نویس NFL مهمترین طول ارشد کاسه هفته.

همه چیز رفته بود آرام جلوتر از کالج Pro روز تمرینات تا اوایل شنبه شب است.

در آخرین قسمت از NFL دسترسی به کل سابق Houston Texans کارفرمایی David Carr ارائه شده effusive ستایش عشق است که مورد بحث قرار گرفت در همان نفس به عنوان LSU تماس گیرنده سیگنال و Heisman برنده جایزه جو نقب زدن و آلاباما توا Tagovailoa.

“این است که فقط گردیده برای او” Carr گفت: از عشق او می دانم که برای سال با توجه به مشترک خود را در جنوب کالیفرنیا ریشه. “او است که پاتریک Mahomes توانایی جایی که او نمی باید به پا کامل یا کامل مکانیک و او را پرتاب.”

کار را متوقف نمی وجود دارد و صحبت در مورد عشق بالا و پایین junior فصل مربیگری او تغییر و Aggies از طریق رفت فصل گذشته اشاره کرد که دوست دارم فکر انتقال.

عشق بدیهی است که ترک نیست ایالتی یوتا برای دیگری و در حال حاضر قرار است به عنوان یکی از اولین quarterbacks گرفته شده در پیش نویس است.

“او بسیار با استعداد بچه, و اگر او به جای حق و آنها می توانند داماد او. او تمام ابزار” یابند. “شما تقریبا می توانید او را به هر آنچه شما می خواهید او را به بود اگر او تمایل به انجام به طوری که او می کند. من می دانم که آن مرد. او با این نسخهها کار واقعا سخت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im