JP Morgan اقتصاددانان هشدار می دهند از ‘نتایج فاجعه بار’ از انسانی ناشی از بحران آب و

آب و هوا فعالان روز جمعه ابراز امیدواری کرد که سیاستگذاران که به تاخیر انداختن در مصرف قاطع اقدام آب و هوا خواهد تجدید نظر در موضع خود را در نور جدید از هشدارهای بعید است منبع: دو اقتصاددانان در J. P. Morgan Chase.

انقراض شورش سخنگوی روپرت خواندن پنج شنبه نشان داد که او تا به حال به دست آمده از یک گزارش با عنوان “کسب و کار مخاطره آمیز: آب و هوا و اقتصاد کلان” توسط J. P. Morgan اقتصاددانان دیوید مکی و موری. این گزارش هشدارهای صادر شده به مشتریان بانک شبیه به کسانی که ترویج شده توسط آب و هوا اقدام گروه—توصیف رویدادهای شدید آب و هوا و شرایط جهانی است که می تواند نتیجه از ادامه استخراج سوخت های فسیلی است.

در انجام این کار اقتصاددانان دخیل بانک خود سرمایه گذاری فعالیت های در به طور بالقوه اثرات فاجعه بار از بحران آب و هوا.

J. P. Morgan بزرگترین حامی مالی از سوخت های فسیلی شرکت های کمک به صندوق fracking پروژه خط لوله و قطب شمال اکتشاف نفت و گاز. این شرکت با کمک 75 میلیارد دلار به این پروژه پس از پاریس مورد آب و هوا جعلی در 2015. توافق به نام دولت به کاهش سوختهای فسیلی برای کمک به محدود کردن گرمایش جهانی به 1.5 درجه سانتیگراد بالاتر از pre-صنعتی درجه حرارت.

اگر فعالیت ها مانند آنهایی که در بودجه توسط J. P. Morgan ادامه به انتشار سوخت فسیلی به جو موری و مکی نوشت: “ما نمی توانیم از نتایج فاجعه بار که در آن زندگی انسان به عنوان ما آن را می دانم تهدید است.”

عدم حرکت به دور از سیستم های جهانی است که دانشمندان معتقدند باعث این سیاره به گرم “را به احتمال زیاد فشار زمین به جایی که ما دیده نمی شود برای بسیاری از میلیون ها سال” آنها اضافه شده است.

در توییتر ادامه با اشاره به عدم تجانس از جمله “رادیکال حقیقت گفتن” آینده از J. P. Morgan.

دیگران برجسته این گزارش به عنوان یکی است که ممکن است به گرفتن توجه دیگران در صنعت خدمات مالی و افرادی که بر این باورند جسورانه اقدام آب و هوا است که باعث آغوش یک اقلیت افراط گرایان.

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“به سختی یک بانک شما می تواند تماس کمونیست در حال حاضر است ؟” توییتی روزنامه نگار هوشمند فیلیپس.

با استناد به گزارش صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) و پنل بین دولتی تغییر آب و هوا (IPCC) نویسندگان توجه داشته باشید که با وضعیت موجود نگهداری در محل این سیاره است که انتظار می رود برای رسیدن به متوسط 3.5 درجه بالاتر از pre-صنعتی سطح.

در علاوه بر این به یک معضل اساسی در اقتصاد جهانی نویسندگان نوشت: بحران آب و هوا را بر سلامت انسان, منابع آب, و مهاجرت.

این گزارش می آید تنها چند هفته پس از CNBC میزبان Jim Cramer اعلام کرد سوخت های فسیلی سرمایه گذاری “در ناقوس مرگ فاز” و “جهان روشن” این صنعت به عنوان آن را بر روی توتون و تنباکو به عنوان درک رشد در مورد خطرات ناشی از سیگار کشیدن است.

“روشن است که زمین در یک مسیر ناپایدار” می خواند ، “چیزی را به تغییر در برخی از نقطه در صورتی که نژاد بشر است که برای زنده ماندن.”

نویسندگان حمایت های جهانی مالیات بر کربن اما گفت: “این است که قصد ندارم به اتفاق می افتد در هر زمان به زودی” نامیده می شود و ادامه داد: سرمایه گذاری در آب و هوا و گرم شدن سوخت های فسیلی از یک مشکل جهانی با “هیچ راه حل جهانی و…را در معرض دید است.”

لایحه McKibben از بنیانگذاران 350.org پیشنهاد کرد که به عنوان یک راه حل اقتصاددانان “ممکن است بخواهید به صحبت کردن با تعقیب بانکداران هستند که تضمین [فاجعه آب و هوا] اتفاق خواهد افتاد با اعطای وام به شرکت های نفتی بی پایان پول نقد است.”

فعال بکی برونتون گفت: گزارش ارائه می دهد آخرین شواهد که کسانی که با قدرت به توقف حمایت از سوخت های فسیلی پروژه به طور کامل آگاه از آسیب سرمایه گذاری های خود را انجام می دهند به این سیاره است.

“آنها می دانند. همه آنها می دانند ایم” برونتون. “اما در حال حاضر (سود) اهمیت بیشتری نسبت به آینده (زمین).”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im