قاضی اجازه می دهد تا پدر و مادر محکوم به اعدام در کالج رسوایی به زندان تاریخ به دلیل COVID-19

مارس 30 (UPI) — یک قاضی فدرال در روز پنج شنبه را به عقب رانده تاریخ برای دو پدر و مادر به گزارش به زندان به خدمت جملات خود را در این دانشکده پذیرش رسوایی با استناد به COVID-19 بیماری همه گیر.

ایالات متحده منطقه قاضی ناتانیل Gorton در ماساچوست به نفع حکومت اجازه می دهد که خود قربانی تاریخ برای هر دو سابق Pimco مدیر عامل شرکت داگلاس هاج و جیب اری برنده زن میشل Janvas به تاخیر می افتد و تا 30 ژوئن.

Gorton اما مخالف درخواست توسط هر دو متهم به تغییر احکام خود را و به جای خدمت در خانه حبس کرد و گفت که هیچ “فوق العاده و قانع کننده شرایط” وجود داشته باشد برای توجیه کاهش احکام خود را.

“این COVID-19 همه گیر است uprecedented و به طور مداوم در حال تحول باعث نگرانی و دادگاه آگاه خاص انتقال خطر در زندان امکانات … با وجود زمان بحران بهداشت عمومی این قاضی فدرال نخواهد جریمه تعهد خود را برای تحمیل یک جمله که موجه است توسط یک متهم در ارتکاب جرم” Gorton نوشت:, مرجع زودتر تصمیم برای به تعویق انداختن خود تسلیم تاریخ الیزابت Henriquez دیگر پدر و مادر محکوم به اعدام در این مورد به همان تاریخ.

هاج محکوم به نه سال در زندان برای تلاش برای پرداخت $850,000 به تحریف پذیرش معیارهای خود را برای رسیدن به چهار کودکان بستری شده در دانشگاه های معتبر.

Janvas دستور داده شد برای خدمت به پنج ماه برای پرداخت 300.000 دلار برای به دست آوردن پذیرش کالج برای کودکان خود.

هر دو محکوم شدند در ماه فوریه برنامه ریزی شده بود به گزارش به هفته آینده یکی پس از دیگری موفق درخواست برای تاخیر خود را برای تسلیم شدن در ماه مارس است.

Gorton گفت: دادگاه را سرگرم کند بیشتر حرکات خود را در موارد اگر بحران بهداشت عمومی مربوط به کروناویروس فراتر از پایان ماه ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de