قاضی میله در حال حرکت coronavirus بیماران به کالیفرنیا تسهیلات

Feb. 25 (UPI) — یک قاضی فدرال در کالیفرنیا است دوباره به طور موقت به تعویق افتاد ارسال سابق مسافران یک کشتی کروز که تست مثبت برای COVID-19 به یک کوستا مسا تسهیلات.

ایالات متحده منطقه قاضی ژوزفین Staton دستور داد هفت روز تاخیر در روز دوشنبه به وزارت امور خارجه و مقامات فدرال می توانید پاسخ به سوالات در مورد این تصمیم به خانه evacuees از coronavirus آلوده کشتی کروز در فرویو توسعه مرکز.

Staton گفت: او صادر تاخیر تا 2 مارس بنابراین یک تصمیم می تواند “در گویا باز و شفاف صورت گیرد.”

هفته گذشته ایالات متحده تخلیه بیش از 300 شهروندان از الماس شاهزاده در ژاپن و بازگشت آنها به ایالات متحده با برنامه ریزی برای آنها را به قرنطینه می شود و برای coronavirus’ 14 روز دوره کمون.

در روز پنج شنبه, کوستا مسا مطلع شد توسط دولت فدرال است که این برنامه ریزی برای حرکت به 50 coronavirus بیماران از کشتی کروز به فرویو توسعه مرکز شروع سهشنبه, افزایش نگرانی در میان مردم در مورد آلودگی ممکن است از یک کوروناویروس که به کشته شدن بیش از 2600 نفر از آن پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته.

شهرستان ثبت یک دستور در روز شنبه یک روز قبل از evacuees بود به نقل مکان به کالیفرنیا تسهیلات و در عرض چند ساعت Staton اعطا شده به نفع آن جلوگیری از تسهیلات از اینکه تبدیل به یک قرنطینه سایت حداقل تا روز دوشنبه شنوایی.

پس Staton حاکم کوستا مسا شهردار کاترینا فولی گفت که او “سپاسگزار” برای فرمت.

“در حالی که ما چیزی جز دلسوزی برای کسانی که مبتلا به این ویروس در سلامت و رفاه جامعه ما اولویت ما است” فولی در بیانیه ای گفت. “آوردن کسانی که آلوده به این پر جمعیت منطقه است که به سادگی روش اشتباه است.”

نارنجی شهرستان شهرستان گفت این غیر مسئولانه بود و برای حمل و نقل بیماران آلوده به تسهیلات خود تا زمانی که یک سایت نظر سنجی انجام شده است و که evacuees نباید مستقر در این شهرستان پر جمعیت به عنوان کوستا مسا, است که به برخی از 113,000 مردم است.

“شهر هنوز دریافت اطلاعات حیاتی مورد نیاز برای نگه داشتن امن عمومی و به یک شریک موثر در پاسخ به هر گونه شرایط اضطراری ناشی از استفاده از فرویو برای منزوی کردن coronavirus بیماران” کوستا مسا شهرستان سالن در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>