قاضی بلوک مغلوب ساختن پیشی جستن از حکومت انتظار می رود به کاهش مواد غذایی از حدود 700,000

مارس 14 (UPI) — یک قاضی فدرال را مسدود کرده است یک برگ برنده دولت قانون از رفتن به اثر ماه آینده که انتظار می رود به کاهش مواد غذایی برای حدود 700000 نفر.

جدید فدرال حکومت را به جای الزامات سختگیرانه تر در دولت جایزه تکمیلی برنامه كمك تغذيه قبلا غذا تمبر برنامه.

قاضی بریل هاول در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن گفت: ضربه محکم و ناگهانی بود که “سنگ بنای” از “تلاش برای کاهش گرسنگی-و گرسنگی را از اثرات سوء در سلامت و پيشرفت تحصيلی و مسکن و امنیت” در نظر صادر جمعه.

“حدود 700,000 خواهد از دست دادن منافع خود,” او نوشت: در نظر او در مورد تاثیر الزامات سختگیرانه تحت قانون فدرال تنظیم اثر را در ماه آوریل است. “به خصوص در حال حاضر به عنوان یک جهانی همه گیر به شمار گسترده خطرات بهداشتی تضمین است که مقامات دولتی در هر دو فدرال و ایالتی سطح انعطاف پذیری و دولت سطح انعطاف پذیری برای رسیدگی به نیازهای تغذیه ای از ساکنان و اطمینان از رفاه خود را از طریق برنامه هایی مانند ضربه محکم و ناگهانی ضروری است.”

هاول اعطا دستور مقدماتی و ماندن در حکومت.

“این یک پیروزی بزرگ برای کشور ما آسیب پذیر ترین ساکنان که تکیه بر ضربه محکم و ناگهانی به خوردن” ناحیه کلمبیا دادستان کل کارل رکین در بیانیه ای گفت. “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون را نیروهای صدها نفر از هزاران نفر از مردم که می تواند کار پیدا کند از جمله 13,000 ساکنان منطقه به گرسنه. که می شده اند و فاجعه بار در میان ما جاری اضطراری برای بهداشت عمومی.”

وزارت کشاورزی ایالات متحده اعلام کرد جدید حکومت فدرال در ماه دسامبر.

در زیر موجود حکومت تک, سفت بزرگسالان فقط می توانید ضربه محکم و ناگهانی دریافت مزایا به مدت سه ماه از هر 36 ماه دوره مگر در مواردی که کار می کنند و یا دریافت آموزش حداقل 20 ساعت در هفته است. مناطق با افزایش نرخ بیکاری و یا ناکافی شغل شد واجد شرایط برای دریافت چشم پوشی که به قاعده.

تحت شرایط جدید به چشم پوشی خواهد شد سخت تر برای دریافت سفت تعریف شغل کافی و محدود کردن بازه زمانی این مناطق می توانید دریافت چشم پوشی.

وزارت کشاورزی ایالات متحده به خبرنگاران گفت: در مورد 688,000 مردم انتظار می رود برای از دست دادن ضربه محکم و ناگهانی مزایای تحت قانون جدید.

چهارده متحده در واشنگتن دی سی و نیویورک در زمینه کت و شلوار در برابر وزارت کشاورزی و وزیر کشاورزی سانی پردو در ماه ژانویه بیش از قوانین و مقررات جدید.

“در حال حاضر در میان قوی ترین اقتصاد در نسل ما باید هر کسی که کار می کنند به کار” پردو گفت: در آن زمان. “این قانون می گذارد و زمینه را برای انتظار است که سفت آمریکایی ها دوباره وارد نیروی کار که در آن وجود دارد در حال حاضر بیشتر فرصت های شغلی از مردم به آنها را پر کنید.”

وزارت کشاورزی ایالات متحده آمار و ارقام نشان می دهد که حدود 36 میلیون نفر ضربه محکم و ناگهانی دریافت مزایای.

خانه گذشت چند میلیارد دلاری در اوایل روز شنبه برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس که شامل بودجه فدرال برای مدیکید و تقویت امنیت غذایی طرح از جمله ضربه محکم و ناگهانی.

در اوایل سال جاری دادگاه عالی ایالات متحده برداشته پایین تر دستور دادگاه در برابر یک برگ برنده دولت قانون که گسترش “اتهام عمومی ، زیر گسترش می تواند مقامات را انکار ویزا و گرین کارت برای افراد در نظر گرفته شده یک بار اقتصادی در جامعه نه تنها به خود اتکا, نقدی, مزایای رفاهی و یا دراز مدت مراقبت از موسسات بلکه برای خود و تکیه بر مواد غذایی پزشکی و دولت یارانه مسکن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de