قاضی: بولتون می تواند انتشار کتاب با وجود تلاش برای جلوگیری از آن

واشنگتن — سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون می تواند حرکت رو به جلو در انتشارات خود را بگویید-تمام کتاب یک قاضی فدرال حکم داد شنبه با وجود تلاش های مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای جلوگیری از انتشار به دلیل نگرانی که اطلاعات طبقه بندی شده در معرض می تواند.

این تصمیم از ایالات متحده در منطقه قاضی رویس Lamberth یک پیروزی برای بولتون در مورد دادگاه که درگیر هسته متمم اول قانون اساسی و مسائل مربوط به امنیت ملی حتی به کاخ سفید متعهد به نگه داشتن به دنبال زمانی بالا aide. و قاضی نیز روشن ساخته نگرانی های خود را که بولتون گرفته بود آن را بر خود به انتشار خاطرات خود را رسمی و بدون ترخیص از کاخ سفید است که می گوید که هنوز بررسی آن برای طبقه بندی اطلاعات است.

“متهم بولتون به قمار با امنیت ملی ایالات متحده است. او را در معرض خود را به کشور آسیب برساند و خود را به مدنی (و به طور بالقوه کیفری) مسئولیت” Lamberth نوشت. “اما این حقایق را کنترل کنید و حرکت قبل از دادگاه. دولت موفق به ایجاد که دستور جلوگیری از آسیب های جبران ناپذیر.”

کاخ سفید نشانه های قانونی مبارزه ادامه خواهد داد و گفت: این امر سعی کنید برای جلوگیری از بولتون از بهره این کتاب است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که بولتون “شکست قانون با انتشار اطلاعات طبقه بندی شده (در مقادیر عظیم). او باید پرداخت یک قیمت برای این که دیگران قبل از او. این باید هرگز دوباره اتفاق می افتد!!!”

در این میان هر چند حکم تخلیه مسیر به صورت گسترده تر در انتخابات سال های خوانندگان و توزیع یک کتاب خاطرات به دلیل سهشنبه که رنگ unflattering پرتره از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست خارجی تصمیم گیری در پرتلاطم سال و نیم است که بولتون صرف در کاخ سفید است.

بولتون وکیل چاک کوپر تحسین Lamberth برای انکار تلاش دولت برای “سرکوب” این کتاب است. ناشر Simon & Schuster گفت: تصمیم “توجیه قوی متمم اول قانون اساسی حفاظت در برابر سانسور و قبل از خویشتن انتشار است.”

در حالی که کاهش به توقف انتشار کتاب, Lamberth را نشان می دهد که بولتون ممکن است به سمت چپ خود را باز به پتانسیل تعقیب کیفری با انتشار اطلاعات طبقه بندی شده و که دولت ممکن است موفق در جلوگیری از بولتون از بهره مالی.

کاخ سفید حاکی از آن برنامه ریزی برای انجام دقیقا همان است که گفت: در بیانیه ای که دولت “در نظر دارد برای برگزاری بولتون به بیشتر نیازهای خود را از توافق نامه و به اطمینان حاصل شود که او دریافت هیچ سود از خود شرم آور تصمیم گیری به جای تمایل خود را برای پول و توجه جلوتر از تعهدات خود را برای محافظت از امنیت ملی است.”

“هر چه او باعث می شود او را به دادن نظر من بر اساس این حکم” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده قبل از رفتن به یک تجمع در Tulsa, Oklahoma.

بولتون تیم اصرار داشت که بولتون به حال ماه را صرف پرداختن به کاخ سفید نگرانی در مورد اطلاعات طبقه بندی شده و بولتون شده بود مطمئن باشید در اواخر ماه آوریل رسمی او مشغول به کار بود که با خطی دیگر شامل هر گونه مواد. بولتون وکلا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای جلوگیری از این کتاب شد و بهانه ای به سانسور او را برای یک حساب کاربری است که کاخ سفید در بر داشت نامطلوب.

وزارت دادگستری شکایت کرد این هفته برای جلوگیری از انتشار کتاب و تقاضا است که نسخه برگرفته بود. مقامات گفت: این کتاب شامل اطلاعات طبقه بندی شده و ارائه بیانیه از مقامات دولت نهم که به ادعای. آنها همچنین گفت: Bolton تا به حال موفق به تکمیل prepublication روند بررسی به منظور جلوگیری از مقامات دولتی از افشای اسرار امنیت ملی در کتاب.

قاضی بود و نه موضوع را با کسانی که نگرانی در سفارش خود را. اما با بیش از 200 ، 000 نسخه از این کتاب در حال حاضر توزیع به کتابفروشان سراسر کشور تلاش برای جلوگیری از انتشار آن خواهد بود بیهوده Lamberth نوشت. رسانه های عمده سازمان همچنین کتاب به دست آمده و منتشر شده جامع حساب در مورد آن.

“در نظر گرفتن آن را بر خود به انتشار کتاب بدون تامین امنیت تصویب نهایی از اطلاعات ملی مقامات بولتون در واقع ممکن است باعث این کشور آسیب های جبران ناپذیر. اما در عصر اینترنت و حتی یک تعداد انگشت شماری از نسخه های در گردش خون می تواند درباره از بین بردن محرمانه” Lamberth نوشت.

“با صدها نفر از هزاران نسخه در سراسر جهان — در بسیاری از اتاق های خبر — آسیب انجام می شود. هیچ بازگرداندن وضع موجود” قاضی نوشت.

بولتون کتاب “اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات” به تصویر می کشد یک رئیس جمهور که اهداف سیاست خارجی بودند به طور اجتنابناپذیری مربوط به خود سیاسی به دست آورید.

بولتون می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن “التماس” با چین شی جین پینگ در طول یک سال 2019 اجلاس برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد چشم انداز. بولتون می نویسد که مغلوب ساختن پیشی جستن در ارتباط با تامین کمک نظامی به اوکراین به آن کشور تمایل به انجام تحقیقات دموکراتیک رقیب جو بایدن و پسرش شکارچی — اتهامات که در قلب یک استیضاح محاکمه به پایان رسید که با مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه توسط سنا در ماه فوریه است.

این monthslong طبقه بندی فرایند بررسی به صورت نسخه خطی در زمان یک مسیر پیچیده.

بولتون می گوید: به او گفته شد مارس 27 توسط یک حرفه ای رسمی با او کار کرده بود و برای ماه ها در ویرایشهای است که این مقاله در حال حاضر رایگان از اطلاعات طبقه بندی شده. اما یکی دیگر از مقام کاخ سفید بلافاصله پس از سوار بر بررسی بیشتر و شناسایی مواد است که به او گفته بود طبقه بندی شده باعث به دولت هشدار می دهند بولتون در نوشتن در برابر انتشار.

بولتون وکلا می گویند کاخ سفید اظهارات مواد طبقه بندی شده بودند تلاش به سانسور او بیش از یک کتاب دولت به سادگی می یابد unflattering.

“اگر متمم اول قانون اساسی می ایستد برای هر چیزی آن است که دولت نمی باید قدرت را به قلاب خود دست بر دهان یک شهروند اقدام به صحبت در موضوع واردات” بولتون وکلای نوشت: در یک دادگاه تشکیل پرونده.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه به نام کتاب “تلفیقی از دروغ و داستان” در نظر گرفته شده به او نگاه بد. او در توییتی که بولتون بود فقط سعی کنید حتی برای اخراج “مانند بیمار توله سگ او است!”

حتی دموکرات که pounced در برخی از بولتون حکایات محکوم به رئیس جمهور با اینحال ابراز نا امیدی که او را نجات داد و آنها را برای کتاب خود به جای شرکت در این استیضاح مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de