قاضی انتقاد USOPC انتشار از پیشنهاد حل و فصل با Nassar, Peters بازماندگان

یک ورشکستگی ایالات متحده قاضی این هفته با انتقاد از پیشنهاد ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, مالی حل و فصل با بازماندگان لری Nassar که انتشار متحده المپیک و پارالمپیک کمیته از همه حاضر و آینده ادعاهای مربوط به Nassar را سوء استفاده جنسی از ورزشکاران جوان.

رابین L. موبرلی رئیس قاضی برای ورشکستگی ایالات متحده دادگاه منطقه جنوب در جلسه روز شنبه بارها و بارها ابراز نارضایتی با پیشنهاد حل و فصل است که انتشار USOPC از مسئولیت بدون پرداخت هر چیزی را به بازماندگان با توجه به شنیدن متن به دست آمده توسط کالیفرنیای جنوبی اخبار ،

ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک رو صدها پرونده مربوط به سوء استفاده جنسی از Nassar سابق المپیک ایالات متحده و زنان تیم ملی پزشک به پطرس سابق تیم المپیک ایالات متحده مربی و ماروین تیز سابق ایالات متحده مربی تیم ملی و دیگران زمینه را برای حفاظت تحت فصل 11 ورشکستگی ایالات متحده در ماه دسامبر سال 2018 است.این USOPC است که نام بسیاری از کسانی که مناسب.

ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک پیشنهاد کرده است $217 میلیون حل و فصل بخشی از یک برنامه سازماندهی مجدد پرونده با دادگاه در اوایل این سال است. 77-صفحه افشای بیانیه مربوط به حل و فصل پیشنهاد آمده است که اگر 517 Nassar بازماندگان موافق به انتشار “هر گونه ادعای ناشی از یا مربوط به سوء استفاده از ادعا و یا در آینده ادعا می کند.”

“USOPC است که ذینفع از حل و فصل انتخابات را آزاد و احکام” با توجه به تشکیل پرونده.

“تنها راه USOPC به توافق برسند به” حل و فصل “است اگر آن محافظت از انتشار و دستورات توضیح داده شده” در قرارداد.

اما موبرلی است hid احساسات خود را نسبت به این پیشنهاد است.

“من یک فن از USOPC مشارکت در این” او گفت:.

“من دوست ندارم — منظورم این است که هر شهروند که شاهد این فرایند هدایت دستور یا منتشر USOPC است که قطعا ثروتمند از سازمان بودند و رفتن را از طریق آنچه USAG رفته از طریق بدون هیچ چیزی بیش از — به من ابراز قبل بدون — بدون نیکل قرار داده و در خارج از خصوصی خود را در جیب دیگر از حق بیمه خود را پرداخت می شود که آنها,” موبرلی گفت: در این جلسه. “شما می دانید که نمی نشستن که هست و من با بیان این که قبل از.”

در علاوه بر این به USOPC حل و فصل پیشنهاد نیز خواستار آزادی سابق ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, مدیر عامل شرکت استیو پنی پیترز سابق ایالات متحده, تیم ملی مدیران بلا و مارتا Karolyi پنج Karolyi مربوط به کسب و کار 2012 المپیک مربی جان Geddert سابق ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, معاون ارشد Rhonda Faehn سابق ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, رئیس هیئت مدیره پل Parilla سابق ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, رئیس جمهور باب Colarossi سابق ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, تیم ملی, مدیر, امی, سفید, سابق ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, پزشکی ورزشی رسمی دبرا ون شاخ و همه المپیا ژیمناستیک مرکز در جنوب کالیفرنیا.

موبرلی نظر آمد و در طول یک جلسه در یک درخواست وکلای مدافع برای بازماندگان به استخدام یک مشاور مالی برای بررسی USOPC را ثبت کرد.

“در حال حاضر راه طرح و افشای بیانیه نوشته شده است از بازماندگان در حال رفتن به این تصمیم در تاریکی بدون افشای کامل از حرکت صعودی اگر آنها موفق به دادخواهی” دبی کاروسو یک وکیل برای بازماندگان به دادگاه گفت. “یک جزء حیاتی از این تجزیه و تحلیل برای بازماندگان است collectability از چندین توده قضاوت است که می تواند وارد شود در برابر USOPC اگر برخی از دادخواهی موفق است.

“و این است که نمی USOPC ورشکستگی, اما آنها بخش بزرگی از آن است. آنها در حال رفتن به دریافت یک سود بزرگ و یک جایزه بزرگ در پایان این, و آنها در حال رفتن به راه رفتن به دور از دادخواهی در سراسر این کشور بسیاری از دادخواهی. و شما لازم نیست که به صورت رایگان. شما را به فاش کردن.”

موبرلی رد درخواست بیان کرد که USOPC مالی پرونده در حال حاضر در دسترس آنلاین. کاترین L. Steege یک وکیل برای ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک گفت موبرلی که USOPC بود $443 میلیون دلار دارایی بدون کمک کننده محدودیت.

این USOPC ذکر شده $322.8 میلیون دلار درآمد برای سال مالی 2018 با توجه به سرویس درآمد داخلی تشکیل پرونده و اسناد و مدارک مالی. سازمان صرف 13.6 میلیون دلار در هزینه های قانونی و $147,430 در لابی در سال 2018 است. این USOPC نیز پرداخت $7.6 میلیون دلار غرامت به افسران و کارکنان کلیدی. این سازمان تا به حال 14 کارمندان دریافت حداقل $320,000 سالانه جبران نه دریافت بیش از 400.000 دلار غرامت.

وکلای مدافع برای 512 از 517 بازماندگان که گفت: آنها از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته توسط سابق المپیک ایالات متحده و زنان تیم ملی پزشک لری Nassar و دیگر USOPC و ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک مربیان تیم ملی و مسئولان گفت: SCNG این هفته که هیچ یک از مشتریان خود را خواهد رای به قبول پیشنهاد حل و فصل است.

“هیچ کس در حال رفتن به قبول این و همه موافقت کند که گفت:” جان کمی ایندیانا وکیل برای بازماندگان.

وکیل با اشاره به USOPC انتشار و ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک’ عدم انتشار اسناد و مدارک است که جزئیات این فرهنگ از سوء استفاده ها در ورزش است که فعال Nassar و پطرس و دیگران درنده رفتار و طول ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک و USOPC مقامات رفت و برای پنهان کردن این رفتار از مردم و قربانیان آینده است.

“اگر در واقع اکثر متقاضیان خود وکلا بر این باورند که تنها مسیر قابل قبول است که یک مسیر است که litigates به عجز از پرداخت دیون از USOPC و من امیدوارم که این مورد نیست اما این است که — به نظر می رسد به آنچه شما می دانید چه چیزی است که در اینجا پیشنهاد امروز که ما باید به شکل از آنچه را USOPC ورشکسته و انفصال برای آنچه شما را در صورتی که درست است من فکر می کنم همه ما موافق به رسمیت شناختن است که حل و فصل بعید است” Steege گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im