قاضی را انکار می کند مایکل Avenatti را به قید وثیقه درخواست با استناد به coronavirus نگرانی

سانتا آنا – یک قاضی فدرال در سانتا آنا را رد کرده است محکوم وکیل مایکل Avenatti درخواست به قید وثیقه آزاد شد و پس از Avenatti استدلال او این است که به ویژه آسیب پذیر به کروناویروس در حالی که در انتظار محاکمه در بازداشت در نیویورک است.

“ما عمیقا ناامید” Avenatti وکیل دین مباشر خبر داد.

Avenatti محکوم شد در نیویورک در ماه فوریه اقدام به گرفتن تا 25 میلیون دلار از نایک. او شده است در بازداشت پس از ژانویه زمانی که دادستان در سانتا آنا اتهام او مشارکت در یک طرح به نگه داشتن یک قدم جلوتر از او وام های مختلف در حالی که به قید وثیقه.

مباشر گفت: مشتری قرارداد ذات الریه در اطراف کریسمس در حالی که او در خارج از زندان اما او پس از بهبود. Avenatti نیویورک همبندان اما مریض شد و به نظر میرسد که علائم شبیه به COVID-19 با توجه به مباشر که گفت انسان آزمایش نشده است تا آنجا که به مشتری خود می داند.

“او را آسیب پذیر تر از هر کس دیگری به این دلیل است که” مباشر گفت: با اشاره به مشتری خود کشمکش های ذات الریه و مواجهه با کسی که به طور بالقوه دارای این ویروس.

“ما به شما هرگز پیدا کردن اگر او آزمایش مثبت” از آنجا که از قوانین فدرال تضمین حریم خصوصی برخی از بیماران. “و اداره زندانها است به طوری مرموز در مورد آن است.”

روز سه شنبه ایالات متحده در منطقه قاضی James V. Selna را تکذیب کرد Avenatti درخواست.

“دادگاه متوجه Covid 19 همه گیر” Selna نوشت. “دادگاه می پذیرد Avenatti را نشان می دهد که تا به حال پنومونی حدود شش ماه پیش. وجود دارد که نشان می دهد تلفن همراه خود mate آلوده شده توسط ویروس و شده اند وجود دارد هیچ موارد گزارش شده از Covid 19 در نیویورک MCC.2 به عنوان دولت اشاره می کند بسیاری از Avenatti انتقاد در مورد تسهیلات مربوط به تسهیلات در بروکلین. وجود دارد هیچ پایه و اساس به انتشار Avenatti در زمینه پزشکی.”

Avenatti برنامه ریزی شده است که در دادگاه تاریخ 19 مه در سانتا آنا اما او قرار است برای محاکمه قبل از آن در نیویورک مورد مربوط به اتهامات که او پاره پاره کردن بالغ بازیگر فیلم Stormy Daniels مشتری او یک بار نشان داده است که یکباره او را به شهرت در یک توافقنامه nondisclosure موضوع را با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مباشر گفت که او باور نمی Avenatti وضعیت به عنوان یک مجرم باید نقش مهمی در این که آیا او می تواند با قید وثیقه آزاد شد.

“معامله توسط او منتشر خواهد شد وجود دارد در اینجا می آید و می رود به خانه بازداشت و به این ترتیب او می تواند هنوز هم آماده شدن برای محاکمه از اینجا و او را مجبور به گرفتن اجازه از دادگاه به سفر به عقب وجود دارد برای محاکمه” مباشر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im