30 ژوئن (فردا) — نیویورک دولت قاضی متوقف شد انتشار یک کتاب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده, مریم نوشت: در مورد عموی او.

N. y. دیوان عدالت هال Greenwald صادر موقت سفارش محدود در برابر مریم تهمت و Simon & Schuster از انتشار کتاب با عنوان “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد” و یا هر بخشی از آن که در غیر این صورت مجموعه برای انتشار در جولای 28.

تبلیغات

استدلال در مورد ادامه و Greenwald دستور مریم تهمت وکیل مدافع و ناشر به نظر می رسد در دادگاه در تاریخ 10 ژوئیه.

رئیس جمهور تهمت برادر رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست کرده بود منظور این ادعا که کتاب نقض عدم افشای توافق است که بخشی از یک توافق حل و فصل بیش از او ارث از املاک و فرد مغلوب ساختن پیشی جستن او grand-دایی پس از مرگ او در سال 1999.

مریم تهمت عمو و خواهر و برادر به اتهام او “زندگی در درجه اول خاموش مغلوب ساختن پیشی جستن درآمد” و “هزینه درآمد کافی نیست به کار” در مبهم دادگاه پرونده بعد از یک خانواده دعوا بر سر ارث دهه پیش اما او نسبت به یک شغل جدید است و پس از تبدیل شدن به یک روانشناس بالینی.

وکیل او Ted Boutrous گفت که آنها را در یک فایل فوری تجدید نظر شود.

“این کتاب که در آدرس امور عمومی نگرانی و اهمیت در مورد نشستن رئیس جمهور در سال انتخابات نباید سرکوب حتی برای یک روز” Boutrous گفت.

Boutrous نیز نامیده می شود به منظور “قبل از خویشتن داری در هسته سیاسی در سخنرانی که به صراحت نقض متمم اول قانون اساسی.”

رابرت تهمت وکیل چارلز سخت تر به نام کتاب “واقعا سزاوار سرزنش است.”

سخت تر اضافه شده است که مشتری خود را خواهد به دنبال “عظیم خسارت” در برابر مریم تهمت و سیمون اند شوستر مگر اینکه آنها کاهش یافته و قصد دارد به انتشار این کتاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de