قاضی: هانوکا سلاح سرد مشکوک و نا مناسب به محاکمه

مارس 21 (UPI) — یک قاضی فدرال حکم کرد که مرد متهم با چاقو پنج نفر در یک خاخام را در اواخر سال گذشته نالایق است برای محاکمه جنایت نفرت اتهامات عنوان شده علیه.

قاضی کتی Seibel حکومت شنبه پس از بررسی روانشناختی گزارش که گرفتن توماس 37 ساله است و مبتلا به بیماری های روانی و دستور داد او را در بیمارستان بستری, در, روانی, تسهیلات تا چهار ماه برای درمان به تعیین اگر او را بازیابند ظرفیت خود را برای پرونده های جنایی به ادامه.

“متهم است که در حال حاضر مبتلا به یک بیماری روانی و یا نقص رندر او را بی کفایت ذهنی به حدی است که او قادر به کمک به درستی در دفاع از خود” Seibel حکومت.

توماس چهره پنج فقره مانع ورزش از دین در تلاش برای کشتن و پنج فقره عمدا باعث آسیب بدنی به قربانیان به دلیل دین در دادگاه فدرال به اتهام ورود به منسی n. y. صفحه اصلی از یک Hasidic خاخام یهودی در طول یک جشن هانوکا در دسامبر. 28 و حمله به چند تن از کسانی که در حال حاضر.

با توجه به اسناد دادگاه توماس گفت: ده نفر در خانه است که “هیچ یک ترک” قبل از حمله به چند تا از آنها را با 18 اینچ کارد بزرگ و سنگین. پس از دستگیری اجرای قانون کشف دست نوشته های مجلات در محل اقامت خود با چندین صفحات ضد سامی مراجع است.

Josef نویمان, 72 بود که زخمی در حمله, کشته در اواخر ماه گذشته از صدمات است.

این حکم تاثیر می گذارد فقط فدرال و جنایت نفرت اتهامات عنوان شده علیه. او همچنین چهره اقدام به قتل و سرقت اتهامات در راکلند در ارتباط به حمله اما یک قاضی وجود دارد و در عین حال به قانون در صلاحیت دادگاه کیفری محاکمه این Rockland, مجله, اخبار, گزارش شده است.

توماس التماس کرد گناه نیست به همه اتهامات عنوان شده علیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im