قاضی nixes پیشنهاد برای توقف فروش زغال سنگ که تهمت احیا

, BILLINGS, منت. — یک قاضی انداخت از طرح دعوی در دادگاه در روز جمعه از یک ائتلاف از کشورهای گروه های زیست محیطی و سرخپوستان آمریکایی است که به دنبال احیای اوباما-دوران توقف در برابر دولت ایالات متحده زغال سنگ فروش در اراضی عمومی در غرب است.

ایالات متحده منطقه قاضی برایان موریس گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال ثابت اولیه آن عدم در نظر گرفتن عواقب تغییر آب و هوا از پایان مهلت قانونی. سرپرست تحت زودتر نظم در مورد, دولت در ماه فوریه منتشر شد یک تحلیل که گفت: این تصمیم به از سرگیری زغال سنگ فروش را کمی تفاوت در طول زمان در انتشار گازهای گلخانه ای از سوختن زغال سنگ از یک مشاجره منتقدان گفت: ناقص بود.

وکیل شاکیان استدلال کرد که دولت تنها به عنوان تولید گازهای گلخانه ای از یک تعداد انگشت شماری از اجاره و موفق به تصرف تجمعی دراز مدت تاثیر زغال سنگ برنامه.

اما موریس کاهش وزن در صحت این دولت نتیجه گیری. او گفت: فوریه تجزیه و تحلیل شد به اندازه کافی برای تحقق دولت فوری تعهدات قانونی. هر گونه نقد و بررسی اینکه آیا آن ناقص خواهد نیاز به یک جدید از طرح دعوی در دادگاه او اضافه شده است.

“شاکیان باقی می ماند رایگان برای شکایت به چالش کفایت از (تحلیل محیطی) و صدور هر فرد زغال سنگ اجاره” قاضی نوشت: در 24 صفحه ،

مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری به پایان مهلت قانونی — بخشی از آنچه او به نام “جنگ زغال سنگ” — و در دفتر کاسته مقررات در تلاش برای تقویت این صنعت است. که با وجود نیروهای بازار است که باید به شدت محدود و معدن. زغال سنگ و تقاضا در میان نرم افزار حذف شده است برای سال ها به دلیل رقابت از سوخت ارزان تر و افزایش هزینه های کنترل آلودگی از زغال سنگ.

این بیماری همه گیر کوروناویروس شتاب کاهش است. در عین حال منتقدان از زغال سنگ برنامه توجه داشته باشید که برخی از اجاره فروش ادامه داده اند و می گویند دولت حرکت می تواند باز کردن ده ها هزار هکتار از زمین های عمومی به معدن.

وکیل جنی Harbine که به نمایندگی از شمال شایانی قبیله و چندین گروه های زیست محیطی در این مورد گفت: این حکم می دهد که تغییر در راه است توسط بسیاری از آب و برق دور از زغال سنگ به انرژیهای تجدید پذیر و پاک کننده منابع برق است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جان گذشته تلاش برای یارانه زغال سنگ نمی صرفه جویی در این صنعت را باعث آسیب بیشتر به آب و هوا و آب و هوا همانطور که ما حرکت به بهتر جایگزین,” او گفت:.

زغال سنگ برنامه های نظارت ایالات متحده داخلی وزارت اداره مدیریت زمین که استقبال دوشنبه حاکم.

“ما همچنان به عملیات است که مسئولانه مدیریت اراضی عمومی به نفع و لذت بردن از تمام آمریکایی” آژانس در بیانیه ای گفت: ارائه شده توسط سخنگوی جف کراس.

صنعت معدن و دو زغال سنگ ایالت وایومینگ و مونتانا به حال مداخله در این مورد از طرف دولت فدرال است. به گفته آنها طرح دعوی در دادگاه نامناسب به دنبال استفاده از سیستم دادگاه به عنوان یک “backdoor خودرو” برای متوقف کردن زغال سنگ اجاره پس از دیگر شاخه های دولت فدرال کاهش یافته است به علت خود.

مونتانا دادستان کل تیم روباه گفت: ادامه لیزینگ برنامه بسیار مهم بود برای معادن موجود در دولت خود را که دارای برخی از بزرگترین ذخایر زغال سنگ در جهان امتداد آن شرقی مرز با ایالت وایومینگ. اگر این معادن برای ادامه فعالیت آنها نیاز به نگه داشتن در حال گسترش بر روی زمین های فدرال, او گفت:.

“شما نمی توانید فقط انتخاب کنید تا کل معدن و حرکت آن را در جای دیگر” روباه گفت. “اگر شما مجبور به رفتن در اطراف فدرال بخش آن نه تنها باعث می شود آن را غیر عملی اما غیر اقتصادی نیز هست.”

مخالفان لیزینگ برنامه شامل دموکراتیک به طور کلی وکیل of California, New York, New Mexico و واشنگتن است.

در عرضه اولیه حاکم در مورد سال گذشته موریس گسله داخلی وزارت نیست با توجه به پتانسیل آسیب به محیط زیست هنگامی که آن را برداشته توقف. در پاسخ داخلی مقامات بخش نگاه اثرات بالقوه از تعداد کمی از اجاره فروش تحت مغلوب ساختن پیشی جستن و به این نتیجه رسیدند آنها را در نتیجه ناچیز تاثیر تغییر آب و هوا.

اجاره در ایالت یوتا و اوکلاهاما که دادهها را تا یک قطعه کوچک از یک فدرال لیزینگ برنامه که حدود 40 درصد از ایالات متحده تولید زغال سنگ در درجه اول از نوار بزرگ معادن در کشورهای غربی.

ملی معدن سخنگوی انجمن کونور برنشتاین گفت: صنعت گروه خوشحال بود دادگاه پذیرفته شده دولت را نقد کنید, که, کافی, اگر چه آن فکر نمی کنم لازم بود در وهله اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im