قاضی دستور برزیل Jair Bolsonaro به پوشیدن ماسک صورت در عمومی و یا پرداخت جریمه

23 ژوئن (فردا) — یک قاضی فدرال روز سه شنبه به دستور رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro مطابق با اقدامات نیاز به استفاده از یک ماسک صورت برای جلوگیری از گسترش COVID-19 ،

حکم علنی سه شنبه اعلام کرد که Bolsonaro بود و نه معاف از قوانین فدرال منطقه از جمله پایتخت برزیل خواهد بود و در صورت جریمه حدود 390 یک روز برای عدم تطابق.

تبلیغات

“رئیس جمهور باید تمام اقدامات لازم برای جلوگیری از انتقال COVID-19 بود که به منظور حفاظت از سلامت خود یا کسانی که در اطراف او” قاضی رناتو کوئیلو Borelli نوشت.

Bolsonaro بارها دیده شده است بدون ماسک و یا در صورت پوشش و دیده شده است با پوشیدن یک ماسک نادرست از جمله حلق آویز آن را از گوش خود را.

“ساده جستجوی گوگل است که به اندازه کافی برای پیدا کردن تصاویر متعدد متهم Jair مسیس Bolsonaro در حال حرکت در اطراف برازیلیا و اطراف آن منطقه فدرال بدون استفاده از ماسک و افشای دیگران به گسترش این ضعف است که باعث شده در سراسر کشور تحول” Borelli نوشت.

برزیل گزارش کرده است 1.1 میلیون مثبت COVID-19 موارد و مرگ و میر 51,271 مربوط به این ویروس با توجه به آمار و ارقام توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

Bolsonaro به دنبال کاهش تهدید از coronavirus علنا با اشاره به آن به عنوان یک “کمی آنفولانزا” و برخورد با قانونگذاران محلی با فشار دادن آنها را به نگه داشتن کسب و کار باز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im