واشنگتن – صاحبان داکوتای دسترسی به خط لوله (DAPL) باید توقف عملیات در حالی که دولت انجام کامل بررسی و تحلیل خطر DAPL به شمار ایستاده راک سو قبیله یک قاضی فدرال حکم داد امروز. تصمیم دادگاه تحویل یک جنگ سخت به پیروزی قبیله که درگیر شده است با مشخصات بالا مبارزه علیه داکوتای دسترسی به خط لوله پس از سال 2016.

حاکم دستور shutdown از DAPL علائم نهایی کلمه از یک مارس 25 تصمیم توسط همان قاضی است. که حاکم بر داشت که لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده را نقض کرده ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند (NEPA) و استفاده بیش ویرانگر عواقب بالقوه نشت نفت که آن را تأیید آن 2016 تصمیم به اجازه این خط لوله است. دادگاه دستور داد که سپاه به بررسی مجدد خطرات ناشی از این خط لوله و آماده سازی کامل بیانیه اثرات زیست محیطی و اما در سمت چپ باز این سوال که آیا خط لوله عملیات خواهد بود متوقف به عنوان یک درمان های قانونی در حال بررسی بیشتر در جلسه. پس از دقت در تجزیه و تحلیل جدی از دولت قانونی نقض و اثرات بالقوه بر قبیله و اشخاص ثالث تصمیم امروز به این نتیجه رسیدند که بستن خط لوله لازم بود.

خاموش شدن در محل باقی می ماند در انتظار اتمام کامل در بررسی های زیست محیطی که به طور معمول چندین سال طول می کشد و صدور مجوز جدید. آن را ممکن است تا دولت جدید را نهایی اجازه تصمیم گیری.

“امروز یک روز تاریخی برای ایستاده راک سو قبیله و بسیاری از افرادی که ما در مبارزه با این خط لوله گفت:” رئیس مایک ایمان ایستاده راک سو قبیله. “این خط لوله باید هرگز در اینجا ساخته شده است. ما به آنها گفت که از آغاز است.”

“از آن زمان چهار سال اما امروز عدالت بوده است و خدمت در ایستاده راک” گفت: Earthjustice وکیل Jan Hasselman که نشان دهنده این قبیله. “اگر حوادث سال 2020 باید هر چیزی به ما آموخت این است که سلامت و عدالت باید در اولویت قرار گیرد در اوایل در هر فرایند تصمیم گیری اگر ما می خواهیم برای جلوگیری از یک بحران بعد از آن. “

پس زمینه

در ماه دسامبر سال 2016 دولت اوباما را تکذیب کرد مجوز برای DAPL برای عبور از رودخانه میسوری و دستور کامل بیانیه اثرات زیست محیطی به تجزیه و تحلیل جایگزین مسیر خط لوله و اثرات در قبیله پیمان حقوق. هنوز خود را در روز دوم در دفتر تهمت معکوس که سفارش کارگردانی که مجوز صادر می شود. خط لوله ساخت و ساز تکمیل شد ژوئن 2017.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

ایستاده راک سو قبیله به چالش مجوز در دادگاه و برنده شد. دادگاه پس از آن که تحلیل محیطی شده است کافی نیست زیرا آن را شکست خورده به حساب عواقب رو به قبیله و دستور داد که لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده آن را ازنو. قاضی کاهش یافته است به تعطیل این خط لوله در موقت.

ارتش سپاه و سپس redid آن تحلیل محیطی, اما بسته قبیله از فرایند بررسی و به این نتیجه رسیدند که قبلی خود را تجزیه و تحلیل شده است کافی است و هیچ چیز نیاز به تغییر. در پاسخ قبیله, نمایندگی Earthjustice رفت و برگشت به دادگاه. در یک حرکت برای قضاوت خلاصه ثبت شده در ماه اوت گذشته, قبیله خواسته دادگاه را تعطیل کنیم و سفارش سپاه برای انجام کامل زیست محیطی تجزیه و تحلیل. دادگاه قبیله درخواست در مارس 25 سال 2020 حاکم و در عین حال به سمت چپ باز این سوال که برای خاموش کردن این خط لوله در موقت.

عظیم 2016 جمع قبایل و متحدان دفاع ایستاده سنگ Sioux خاک از DAPL اسیر توجه جهان را جلب و جذب رسانه های بین المللی پوشش. آن را کمک به افزایش به یک جنبش جهانی بومی مقاومت به سوخت فسیلی پروژه های زیربنایی.

منابع

دقیق پس زمینه, اسناد حقوقی و بیشتر در اینجا.

تصمیم گیری در اینجا: https://earthjustice.org/sites/default/files/files/standing_rock_sioux_tribe_v._army_corps_of_engineers.pdf

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im