قاضی به تعویق انداختن حکم درخواست برای اخراج مایکل فلین مورد

مارس 12 (UPI) — یک قاضی فدرال به تعویق انداخته است حکم وزارت دادگستری درخواست برای رد اتهامات سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین اجازه می دهد تا اشخاص ثالث به بررسی این مورد است.

قاضی مورچه G. سالیوان گفت: او را اجازه می دهد زمان بیشتری برای دیگر افراد و سازمان ها به فایل دادخواستها قبل از او قوانین اخراج از این مورد است.

رئیس جمهور سابق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور فلین التماس کرد گناه را به دروغ به دفتر تحقیقات فدرال در طول یک کاوشگر روسی دخالت در انتخابات 2016.

در دسامبر 2017 گناه او گفت که او ساخته شده نادرست در مورد تعامل با سفیر روسیه سرگئی Kislayk. در ماه ژانویه حکم او توصیه شد از تغییر مشروط به شش ماه زندان که باعث فلین به عقب تقاضای خود را.

وزارت دادگستری هفته گذشته خواسته اتهامات به خارج بیان کرد که در زیر به اتهام اظهارات نادرست بیانیه خود را باید یافت “مادی غلط است.”

سالیوان تصمیم سهشنبه جلب انتقاد از فلین تیم حقوقی که استدلال که دادگاه دارای 24 بار حاضر به اجازه شخص ثالث به “تزریق خود و یا نظرات خود را به این مورد است.”

“این تقلید مسخره امیز از عدالت در حال حاضر مصرف سه سال یا بیشتر از یک مرد بی گناه زندگی — و تمام اعضای خانواده” فلین دفاع گفت: در یک حرکت سه شنبه. “بدون تاخیر بیشتر باید تحمل و یا هر هزینه بیشتری ایجاد می شود به او و دفاع از خود. این دادگاه باید وارد این منظور پیشنهاد شده توسط دولت بلافاصله.”

وکلا گفت: این تصمیم به نگه داشتن در حکم وزارت دادگستری درخواست برای اخراج یک روز پس از یک گروه که خود را “واترگیت دادستان” را مشاهده کنید متوجه قصد به فایل مختصری در این مورد با دادگاه است.

“هر گونه تلاش از اشخاص ثالث به مداخله برای هر هدف باید رد کرد به همان دلایلی که همه قبل از تلاش توسط اشخاص ثالث شده اند” این حرکت به عنوان خوانده شده.

روز دوشنبه نزدیک به 2000 سابق وزارت دادگستری دادستان و اعضای FBI انتشار یک نامه سرگشاده خواستار دادستان کل ویلیام Barr به استعفا بیش از تصمیم خود برای رها کردن اتهامات عنوان شده علیه فلین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im