خولیو Urias ممکن است در نهایت دیدن داجرز مایل به گسترش نقش خود

گلندیل, Ariz. — پس از امضای قرارداد با داجرز پنج روز پس از تولد 16 و ساخت اصلی خود را-لیگ اولین بازی به عنوان نوجوان, Julio Urias تا به حال ثابت سکوت همراه – بالقوه خود.

آن را برگزار کرده است او را تا آنجا که به او کمک کرد. Urias زندگی با پیچ و نوبت محدودیت برای ترس از چه چیزی استفاده بیش از حد در سنین جوانی ممکن است فراموش که بالقوه است. دوره نقاهت بعد از عمده جراحی شانه در سال 2017 با بسته بندی کردن حباب تنها رشد سخت تر.

به عنوان یک نتیجه Urias ساخته شده است کمک بیشتری ظاهر (35) از شروع می شود (28) در لیگ های بزرگ. جلو و عقب او رفته است — بین این رشته و افراد زیر سن قانونی بین اغل گاو یا حشم و یک شروع ،

“زندگی حرفه ای من بوده است و یک تست از صبر” Urias گفت: از طریق یک مترجم در این بهار. “رفتن را از طریق صفوف خیلی سریع و پس از آمدن به خانه من بزرگ لیگ اردوگاه آن شده است ترکیبی از تجربه و صبر و شکیبایی است. در حال حاضر از آن زمان به استفاده از این فرصت است که آنها را به من بدهد و آماده برای کسانی که هفت ماه و یا هر آنچه در آن ممکن است به پایان جهان سری. شما باید شروع قوی و شما رو به پایان قوی است.”

در این سال Urias می تواند شروع و پایان در همان نقش را برای اولین بار در زندگی حرفه ای او. داجرز او penciled به شروع چرخش به شروع فصل.

“مکالمات ما تا به حال با خولیو شده است فقط بیشتر از تشویق” داجرز مدیر دیو رابرتز گفت. “او می داند چه چیزی در مقابل او. او را همچنان سالم, مراقبت از بدن خود را. در سال گذشته بسیار دشوار بود و در بسیاری از جبهه ها. این تناقض از نقش من فکر می کنم سخت بود برای Julio. ما را مسلم خود خرید-در گاهی اوقات. اما در حال حاضر همه چیز خواهد بود منظمتر به عنوان یک نویسنده. به طوری که با راه او به نظر می رسد از لحاظ جسمی برای حفظ آن, من فکر می کنم او می شیم واقعا خوب سال.”

شناخت این فرصت را در این فصل نشان Urias اختصاص داده شده خود را offseason برای گرفتن در شکل بهتر است. او در رژیم غذایی خود را اما نمی گویند چقدر وزن از دست داد.

“من نمی توانم بگویم او گفت:” در زبان انگلیسی, خندان. “من از دست دادن وزن تنها چیزی که می توانم بگویم.”

زمان پایین ناشی از شانه خود را نوتوانی و در سال گذشته 20-بازی تعلیق پس از خشونت حادثه منجر به Urias به دست آوردن وزن. او اذعان دارد که داجرز او را به صحبت در مورد آن ساخت یک پیشنهاد قوی است که او در شکل بهتر برای سال 2020 است.

“وجود دارد برخی از نقاط که ما لمس” گفت: Urias که خود را برای اولین بار لیگ کاکتوس ظاهر بهار دوشنبه. “رفتن بیش از فصل گذشته آن چیزی است که آمد. در پایان روز, من می دانم که آن چیزی که به نفع من و این نیز به نفع آنها است.”

رابرتز در زمان Urias’ offseason فداکاری و لاغر بدن به عنوان نشانه های مثبت.

“Yeah, که یک چیز خوب,” او گفت:. “من می دانم که خولیو واقعا خوب است و من برای او هیجان زده هستم و این فرصتی است که او را به دست آورده است. اما آره, بدن خود را در آینده در راه او ذهنی او را در یک جای خوب.

“چالش برای خولیو است که برای حفظ آن در تمام طول سال های طولانی. و بنابراین من فکر می کنم که که در آن بلوغ برای آمدن به محل. که در آن بلوغ, به بیا به بازی — اتاق وزن و بدیهی است که این مسائل در این زمینه است که مهم است.”

DRIVELINE درایو

رابرتز گفت: او در زمان توجه داشته باشید این زمستان نه تنها از تعداد داجرز کوزه که ساخته شده یک سفر به Driveline بیس بال عملکرد-مرکز آموزش اما قد آن کوزه.

“این نه تنها کهنه اما این ستاره هستند,” او گفت: با اشاره به کنلی یانسن و کلیتون Kershaw که صرف زمان در Driveline. “برای کلیتون و کنلی به باز کردن به آن — و کلیتون بود همه ستاره سال گذشته است. اما هنوز هم باز شود که نشان می دهد نوع از بسیاری از بلوغ و باز بودن. … این واقعا خوب است.”

یانسن باقی مانده است اختصاص داده شده در بهار امسال به وزن توپ تمرینات و دریل او آموخته در Driveline. او نیز گنجانیده جدید کشویی گرفتن پیشنهاد شده توسط ریک Honeycutt و Orel Hershiser در طول یک جلسه طرف این بهار با استفاده از آن به strikeout رنجرز گیر جف Mathis یکشنبه.

یانسن مواجه شده است و نه مورد این بهار بازنشسته همه آنها را زده و از شش.

“شما در حال رفتن برای ادامه به ساخت اعتماد به نفس” Jansen گفت: کشویی جدید گرفتن. “اما آن را احساس می کند بزرگ — اجازه بدهید من آن را می خواهم که.

“این به طور مداوم در حال رفتن به یک بازی از تنظیمات. این است که لیگ های برتر, بهترین از بهترین. Hitters باید تنظیم شده به من. در حال حاضر من باید به ایجاد تنظیمات.”

بهتر بهترین

داجرز باید برنده 393 به طور منظم فصل بازی در Roberts’ چهار فصل به عنوان مدیر از جمله حق رای دادن-رکورد 106 در سال 2019. اما در این سال تیم است که به طور بالقوه بهترین او دیده می شود در لس آنجلس رابرتز گفت.

“در مقاله من در آن گفت: در سال گذشته بهترین تیم من تا به حال دیده می شود, در سال گذشته,” او گفت:. “من فکر می کنم بر روی کاغذ این تیم حتی بهتر است. اما آنچه من احساس می کنم روی کاغذ بدیهی است که مهم نیست که آشکار بود سال گذشته است. اضافه کردن Louie (بتی) دیوید (قیمت) و گرفتن Brusdar (Graterol) در اینجا ما واقعا خوب ballclub. بنابراین در حال حاضر ما فقط به بیرون رفتن وجود دارد و خوب بازی بیس بال در تمام طول سال های طولانی.”

همچنین

Joc Pederson در زمان نوسانات دوباره جمعه “و احساس واقعا تشویق” با توجه به رابرتز. Pederson محدود شده است و درد در سمت راست لگن/طرف است و هنوز هم حداقل یک هفته دور از وارد شدن در بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>