جولای 4: مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus Death Clock به دایره سفید خانه مغلوب ساختن پیشی جستن هتل در چهارم جولای جشن

واشنگتن – عمومی شهروندان و سازندگان تهمت Death Clock برجسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بی پروا و کشنده پاسخ به کروناویروس همه گیر رانندگی مرگ ساعت در مقابل کاخ سفید و تهمت هتل بین المللی طی ماه جولای چهارمین جشن و خواندن نام coronavirus قربانیان بیش از یک بلندگو.

مغلوب ساختن پیشی جستن مرگ ساعت یک و دو طرفه کامیون تصویری که نمایش داده خواهد شد در زمان واقعی تعداد مرگ و میر منتسب مغلوب ساختن پیشی جستن انفعال در طول همه گیر به نظر می رسد در شهرستانها در سراسر ایالات متحده اخیرا آن را در Tulsa, Okla., پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن ژوئن 20 تجمع که خطر سلامت و ایمنی از کسانی که حضور داشتند.

مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او توصیه شد در اوایل ژانویه که اقدامات فوری مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر اما او حاضر به اقدام تا اواسط ماه مارس و در نتیجه برآورد 76,000 مرگ و میر غیر ضروری و یا 60 درصد از کلی coronavirus مرگ در کل. تهمت نیز تضعیف خود کارشناسان بهداشت عمومی تحت فشار قرار دادند متحده به بازگشایی زود هنگام و گسترش اطلاعات گمراه کننده در مورد ویروس.

عکس از کامیون در مسیر آن منتشر خواهد شد توسط 2 p. m. EDT شنبه, جولای 4 در یک مصاحبه مطبوعاتی به صورت رایگان با استفاده از اعتبار مناسب به عکاس.

رفته به ادامه مطالب

مخاطرات هرگز بالاتر و غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. لطفا کمک به ما برسد ما در اواسط سال مبارزات انتخاباتی هدف امروز:

وقتی که: 12-8 p. m. EDT شنبه, جولای 4

که در آن: کاخ سفید
1600 خیابان پنسیلوانیا.
واشنگتن

هتل بین المللی ترامپ
1100 پنسیلوانیا Ave NW
واشنگتن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>