جولای 8, 2020 رهبران جهان ملاقات برای مقابله با COVID بدهی و توسعه بحران

واشنگتن – G20 و پاریس فروم تشکیل یک جهانی مجازی در سطح بالا و کنفرانس وزرای خارجه برای 39 کشور متمرکز اقتصادی و بدهی و توسعه اثرات coronavirus.

“در این جلسه ارائه توصیه هایی به G20 آن را به عنوان تلاش برای ایجاد اجماع در مراحل بعدی برای برخورد با کروناویروس اقتصادی اثرات” اشاره کرد اریک LeCompte یک سازمان ملل متحد در امور مالی کارشناس و مدیر اجرایی, مذهبی, گروه توسعه جشن ایالات متحده آمریکا است. “G20 وزیران دارایی دیدار هفته آینده و به جلو حرکت خواهد کرد تصمیم گیری در بدهی های امداد و کمک های توسعه برای کشورهای در حال توسعه.”

در آوریل G20 در حرکت رو به جلو یک طرح به حالت تعلیق در پرداخت بدهی برای 73 از فقیرترین کشورهای جهان است. 41 از 73 کشور جهان در حال پذیرش امداد.

“هفته آینده نشست G20 را به تمرکز بر روی گسترش پرداخت بدهی تعلیق به 2021” گفت: LeCompte. “در حالی که تعلیق پرداخت بدهی تولید میلیاردها دلار به کشورهای فقیر برای مقابله با coronavirus G20 طرح هنوز هم با چالش مواجه است. همه کشورهای G20 به طور کامل شرکت و بخش خصوصی و بانک های تجاری نمی متعهد به عضویت در بدهی اقدامات است. ما نیز باید تمام رده از در حال توسعه و کشورهای با درآمد متوسط هستند که از سمت چپ بدهی برنامه.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

جولای 8th, بالا-سطح وزرا کنفرانس “مقابله با COVID-19 بحران بازگرداندن پایدار جریان سرمایه و قوی تامین مالی برای توسعه” شامل سخنرانی ها از سر از صندوق بین المللی پول و بانک جهانی. بانک جهانی دیوید Malpass به نام چین بانک توسعه برای پیوستن به بدهی تعلیق و او اشاره کرد که برخی از کشورها باید بدهی های دائمی کاهش می یابد. Kristalina Georgieva رئیس صندوق بین المللی پول از رهبران جهان خواست برای شروع به نگاه از نزدیک در چالش هایی که کشورهای با درآمد متوسط مانند گردشگری وابسته به جزیره کوچک متحده صورت.

“Coronavirus بحران از بین بردن معیشت و اقتصاد” اشاره کرد LeCompte. “در حال گسترش و افزایش بدهی به طوری که مردم می تواند زنده ماندن اقتصادی و بهداشت و درمان اثرات بحران ضروری است برای جهان در حال توسعه.”

مشاهده دستور کار کنفرانس اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>