Juneteenth: هزاران نفر جمع آوری در حوادث در سراسر کشور به مناسبت روز تاریخی

ژوئن 19 (UPI) — تعدادی از حوادث برگزار شد جمعه به جشن Juneteenth یک تاریخ به مناسبت پایان برده داری در ایالات متحده آمریکا است که گرفته شده و اضافه شده اهمیت این سال در ناآرامی های مدنی که تشدید پلیس پس از قتل جورج فلوید نزدیک به یک ماه پیش.

صدها نفر جمع شده بودند در واشنگتن ملی بازار سراسر از موزه ملی تاریخ و فرهنگ. که در آن یک “روز آزادی مارس” برنامه ریزی شده بود را به مارتین لوتر کینگ جونیور یادبود و یادبود لینکلن.

تبلیغات

در سراسر شهر بازیکنان در واشنگتن ویزاردز و واشنگتن عرفا صحبت کرد در طول یک تظاهرات در خارج از پایتخت یک عرصه است. یک راهپیمایی از محل بود و انتظار می رود برای پیوستن به با دیگر تظاهرات در MLK یادبود.

پلیس در واشنگتن, دی سی, آماده برای جشن ها و تظاهرات به مناسبت. مقامات انتظار می رود هزاران نفر از معترضان در طول تعطیلات آخر هفته.

راهپیمایی مسیرهای معترضان در زمان های گذشته کاخ سفید آثار ملی در بازار ملی و تاریخی سیاه و سفید محله در این شهرستان است.

Black Lives Matter DC به نام برای فعالان مارس در عمده تقاطع ها و بزرگراه ها به عنوان بخشی از “اعتصاب به صورت سیاه و سفید زندگی می کند.”

“ما خواستار مخل اقدامات با هدف خاموش کردن شهر: اعتصاب بیمار-outs محاصره و مشاغل و خود به خودی” پیاده روی گروه اعلام شده در وب سایت خود را.

واشنگتن پلیس اعلام کرد محدودیت ترافیک است که بر بسیاری از این منطقه را منطقه مرکز شهر شروع جمعه.

صدها نفر از دیگر Juneteenth جشن برنامه ریزی شده بود در حداقل 45 متحده با توجه به حرکت به صورت سیاه و سفید زندگی می کند.

در میان آنها خواهد بود یک رویداد سه روزه در Tulsa, Okla., که همزمان خواهد شد با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رالی شنبه وجود دارد. رهبر جنبش حقوق مدنی Al Sharpton است که انتظار می رود به صحبت می کنند و جمعه.

در سان فرانسیسکو تظاهرکنندگان مشخص شده Juneteenth در حالی که همچنین در اعتراض به پلیس-درگیر تیراندازی 22 ساله شان Monterrosa که به استراحت گذاشته شد جمعه. آنها را جمع آوری در پل Carquinez کاهش ترافیک.

هزاران نفر با تجمع در محل در سراسر شهر نیویورک در خیابان ها و پارک ها. راهپیمایی نیز سرازیر کردن خیابان ها و پل ها از جمله پل بروکلین, توقف در مکان های کلیدی از جمله تالار شهر هارلم و Cadman پلازا پارک.

Juneteenth علائم 19 ژوئن 1865 تاریخ زمانی که دستور صادر شده توسط مسلح ، ژنرال گوردون گرنجر اتحادیه ارتش اطلاع همه 250,000 بردگان در تگزاس — که برخی از این گذشته در این کشور — است که آنها تا به حال آزاد شده است. این خبر منجر به جرم جشن در میان آمریکایی های آفریقایی تبار در دولت است و پس از رشد به سراسر کشور رعایت.

وی دو سال و نیم پس از رئیس جمهور آبراهام لینکلن امضا رهایی اعلام, به پایان رسید که برده داری.

پنج شنبه, محققان در آرشیو ملی گفت: آنها در واقع چه چیزی اعتقاد به اصلی دست نوشته ها “Juneteenth” منظور صادر شده توسط گرنجر از پایگاه خود را در گلوستون واشنگتن پست گزارش داد.

“این چیزی است که ما نمی دنبال کردن قبل از” گفت: بایگان ترور پلانت که سند.

“مردم تگزاس مطلع هستند که مطابق با اعلام از اجرایی از ایالات متحده, ‘همه بردگان آزاد هستند'” منظور متحده است.

“این شامل مطلق برابری حقوق شخصی و حقوق اموال بین سابق و اربابان و بردگان, و اتصال به حمايتهاي موجود بین آنها می شود که بین کارفرما و نیروی کار استخدام.”

“من فکر می کنم زمان فقط شگفت انگیز است” گفت: ملی Archives سر دیوید Ferriero.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با صدور بیانیه ای روز شنبه به مناسبت.

“Juneteenth ما را به یاد هر دو غیر قابل تصور و بی عدالتی از برده داری و بی نظیر شادی است که باید با حضور رهایی,” او گفت:. “این است که هر دو یاد از سوختگی در تاریخ ما و یک جشن ملت ما بینظیر توانایی پیروزی بر تاریکی است.”

معترضان خواستار اجرای عدالت در پلیس قتل جورج فلوید

تظاهرکنندگان برگزاری ثبت نام در لس آنجلس در ژوئن 14 برای Breonna تیلور یک زن که به ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس در خانه اش در حالی که او خواب بود. عکس جیم Ruymen/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de