‘جهان ژوراسیک: Dominion’ ستاره Chris Pratt نشان می دهد فن که خورده خواهد شد توسط یک دایناسور

“جهان ژوراسیک: Dominion” ستاره Chris Pratt نشان داده است شانس (er, بخت؟) فن خواهد شد که فرصتی برای خورده می شود توسط یک دایناسور در آینده هیولا تلنگر.

آنچه اتفاق افتاد:

پرات گفت: یک فن به نام تری است که او را از پیوستن به بازیگران “جهان ژوراسیک: Dominion” در لندن شروع به راه اندازی یک صحنه که در آن او خواهد بود خورده توسط یک دایناسور.

پرات در حال گفتگو با فن که در آن او نشان داد تری خواهد بود خورده زنده توسط یک کامپیوتر دایناسور.

پرات گفت: “این یک افتخار به بخشی از #AllInChallenge که مطرح است بیش از $59 میلیون دلار برای کمک به خوراک گرسنه در طول این بحران جهانی! تبریک تری!! جهان نمی توانید صبر کنید برای دیدن شما خورده شده توسط یک دایناسور!”

در ماه آوریل پرات اعلام کرد این مسابقه به عنوان بخشی از “همه در چالش” — یک رویداد که در آن کمک های مالی از طرفداران می تواند منجر به سرد جوایز به عنوان Deseret News گزارش شده است.

‘جهان ژوراسیک” را برمی گرداند به تولید

  • در اواسط ماه ژوئن “جهان ژوراسیک” اعلام کرد و آن را بازگشت به تولید در میان coronavirus همه گیر که من در مورد نوشت: برای Deseret News. “سلطنت” خواهد بود اولین فیلم هالیوود برای بازگشت به تولید در میان همه گیر.
  • فیلم دیگر ستاره, برایس دالاس هاوارد, گفت:, بازیگران تنها بازگشت هنگامی که همه چیز امن است.
  • یک استودیو یونیورسال تولید اجرایی گفت: در این استودیو مشغول به کار سخت برای ترویج ایمنی در محل کار با توجه به ComicBook.com.
  • اجرایی گفت: “هر کسی که با علائم جدا خواهد شد بلافاصله قبل از اینکه به خانه فرستاد. ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال رفتن بالا و فراتر از ملی پروتکل برای ایجاد یک محیط امن. هزینه نیست و نگرانی اصلی ما در حال حاضر: آن را به ایمنی. ما را در جهت از ما, پزشکی, تیم, اما ما اطمینان داریم که با برنامه ریزی و مبهوت مناطق از استعداد و خدمه همراه با یک سیستم تماس با ردیابی ما می تواند به جلو حرکت می کند با محدود و تاخیر در تولید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>