سالت لیک سیتی — ایالت یوتا بوده است و اتهام سه فقره فدرال جنایات نفرت پس از هیات داوران تعیین می شود او مورد حمله یک پدر و پسر در دریاچه نمک تایر فروشگاه زیرا آنها مکزیکی.

Alan D. کاوینگتن آویزان سر خود را به عنوان یک قاضی, خواندن سه کنفرانسهای عصر روز چهارشنبه در دادگاه فدرال در سالت لیک سیتی. اعضای خانواده نشسته با لوئیس و خوزه لوپز آوردن دست به دست یکدیگر و گریه.

لوئیس لوپز که دارای یک صفحه فلزی در چهره اش پس از کاوینگتن شکست خود را cheekbone با یک لوله فلزی در نوامبر سال 2018 گفت: در خارج از دادگاه او احساس رها شوند. هیئت داوران در بر داشت کاوینگتن گناه نه تنها از تلاش برای کشتن او بلکه از حمله به پدر خود و تلاش برای آسیب عمویش فرشته لوپز.

زخم زیر 18 سال, پیر لوئیس لوپز چشم راست است قابل مشاهده فقط اثری از حمله اما او گفت که او انتظار ندارد که تا به حال به طور کامل التیام بخشد. او نمی خواهم به ترک خانه خود بسیار دیگر و اغلب احساس پارانوئید زمانی که او می کند.

“من همیشه رفتن را ببخشد این کار من نیست,” او گفت:.

“پس از آنچه اتفاق افتاده بود به من آن را باز کرد چشم من از آنچه در رفتن در اطراف در جهان” Luis Lopez ادامه داد. “و آن را فقط به نظر می رسید مانند بسیاری موارد مثل مال من شد تا در آینده نه تنها در سراسر جهان است اما در اینجا در ایالت یوتا است.”

این Lopez خانواده تا به حال هیچ ویژه برنامه دوشنبه شب در نظر گرفته شده اما به صرف زمان با یکدیگر چون “ما همه هنوز هم در اینجا گفت:” لوئیس خواهر Veronica Lopez.

دادستان جلب Yeates گفت: کسانی که در لوپز و خانواده “اعضای جامعه ما” و به نام این حمله را “غیر قابل قبول است. این مهم است که ایالات متحده به دنبال موارد جرم و جنایت نفرت و ما این بسیار جدی است.”

Covington که تصمیم به شهادت در حدود یک هفته ای آزمایشی در ایالات متحده دادگاه منطقه در حال حاضر چهره به زندگی در زندان اگر چه تاریخ صدور حکم نشده است است.

پیش از آن در روز دادستان استدلال وجود ندارد سوال که چرا او به نظر می رسد در لوپز, رینگ و لاستیک on Nov. 27, 2018.

او تا به حال با گذشت یک خلاء تعمیر مغازه و یک سالن مو قبل از نمایش در لوپز لاستیک با یک لوله فلزی بیش از شانه خود را و یک تبر جمع در خود تسمه اعلام او وجود دارد برای کشتن مکزیکی قبل از قابل توجه Luis Lopez گفت: دادستان فدرال رز گیبسون.

“در این کشور آن است که برابر قانون به کسی حمله و صدمه زدن به آنها را به دلیل که در آن متولد می شوند زیرا که در آن شما فکر می کنم آنها به دنیا آمد. و این چیزی است که این متهم انجام داد” گیبسون گفت: در بحث بسته شدن. “این یک برنامه ریزی باطل و حمله وحشیانه.”

او در این میدان لبه لوله های فلزی بیش از شانه خود را در همان شیوه ای کاوینگتن گفته بود گفتن منصفه شواهد نشان می دهد که او “شده بود شکار نمک دریاچه برای مکزیکی ها برای روز.”

صاحب یک خودکار مختلف فروشگاه شهادت دادند که کاوینگتن وارد شده بود در کسب و کار خود و اظهارات مشابه سه روز قبل از خشونت لوپز لاستیک اما در نهایت به سمت چپ بعد از صاحب مغازه توضیح داد که او ونزوئلا و نه از مکزیک گیبسون گفت.

“به این متهم همه مکزیکی ها یکسان هستند” گیبسون ادامه داد.

وکلای دفاع نقاشی یک تصویر متفاوت از آنچه منجر به خشونت روبرو می شوند که بعد.

آنچه اتفاق افتاد نه یک جنایت نفرت گفت: وکیل مدافع اسپنسر برنج.

51-در سال, Covington, که سیاه و سفید است, تا به حال هیچ مشکلی با مکزیکی ها به طور کلی اما در زمان موضوع را با یک “مافیای مکزیکی” و یا یک کارتل که به اعتقاد او تا به حال خانواده اش ربوده شده و به قتل دختر خود را.

کاوینگتن دفاع تیم تاکید کرد که از همسر سابق خود که از, مکزیکی, میراث, هرگز اعتقاد او پناه هر گونه تعصب در برابر مکزیکی ها اگر چه دادستان مقابله است که گذشته خود را افکار ممکن است خود را منعکس اخیر بیشتر طرز فکر.

در حالی که کاوینگتن اظهارات در فروشگاه تایر بودند نامناسب و اشتباه آنها نیست انگیزه نفرت برنج گفت.

علاوه بر این نظارت تصویری از این رویارویی به عنوان آن ریخته شده بر روی پیاده رو نشان داد کاوینگتن backpedaling قبل از اینکه احاطه شده توسط سه لوپز مردان است.

“آقای کاوینگتن آمار آنها را به خاطر او شده بود احاطه شده و وجود دارد هیچ جای دیگری برای رفتن” برنج گفت. “دولت در اینجا فقط می خواهم که شما بر روی آن تمرکز حقایق هستند که ظالمانه ترین که استنباط ترین همدردی.”

هفته گذشته خوزه لوپز شهادت دادند که او آماده به نشستن برای یک ناهار سوپ مرغ با پسر خود که صبح زمانی که آنها شنیده ام یک مرد فریاد خارج است.

یک مرد دارای حق اعمال یک لوله فلزی فریاد زد که او می خواست برای کشتن مکزیکی و گفت: Luis Lopez به قتل رسانده بود دختر خود را به قتل رسانده اند. به عنوان پدر سعی کردم به او را به ترک و بازگشت دور Luis Lopez برگرفته از یک لوله فلزی از داخل مغازه اما آن زمانی که کاوینگتن آغاز شد قابل توجه او را به پدر گفت. لوپز بعد از آن تا به حال عمل جراحی برای در هم شکسته cheekbone در حالی که پدرش پایدار کبودی به او بازگشت.

شهرستان دریاچه نمک منطقه وکیل سیم گیل گفت: در مورد بازی “نقش مهمی” در آوردن در مورد قوی تر 2019 دولت قانون در جرایم ناشی از نفرت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im