“فقط به مردم پول’: ترقی خواهان Rip راه سوم-تایید پیچیده اعتبار مالیاتی امداد پیشنهاد

AA پیشنهاد جدید از چهار سناتورهای دو حزب دموکرات و دو خواهان—به ارائه یک اعتبار مالیاتی برای کارگران آواره از شیوع کروناویروس است زیر آتش از مترقی منتقدان هشدار می دهند که این طرح پیچیده است که هر دو ناکافی به مقیاس از بحران و توهین به ساده تر و گسترده جایگزین.

“به مردم پول ایم” روزنامه نگار آناند Giridharadas. “پول مانند یک اعتبار مالیاتی قابل استرداد به جز مفید است.”

این پیشنهاد از سنسور. ctq (D-Minn.), Cory Booker (D-N. J.), Tim Scott (R-S. C.) و بن Sasse (R-Neb.) ارائه می دهد $4,000 استرداد اعتبار مالیاتی برای بازآموزی برای کسانی که شغل خود را از دست با توجه به همه گیر اثر را در اقتصاد ایالات متحده.

“کارگران می تواند استفاده از آن برای جبران هزینه های آموزشی از جمله دوره های کارآموزی و گواهی و دو و چهار سال برنامه از جمله آموزش آنلاین از طریق پایان 2021” گزارش CNBC.

میانه رو اتاق فکر راه سوم را از بنیانگذاران و معاون ارشد رئیس جمهور برای سیاست جیم کسلر جشن این طرح است.

“ما آن را دوست دارم!” کسلر توییتی.

ترقی خواهان یافت که ستایش قابل پیش بینی نیست اما نشان دهنده این پیشنهاد را به نفع آمریکا کار.

JetPAC, مدیر اجرایی, محمد میسوری گفت در توییتر که بدهی متمرکز طرح های پرداخت در سراسر بالاتر آموزش و پرورش و آموزش ساخته شده از اعتبار مالیاتی را پیش نیاز سیاست های بد و از خود.

“به منظور به دست آوردن $4,000 در بازپرداخت مالیات مردم باید متحمل هزاران نفر بیشتر در بدهی” گفت: Missouri. “که هنوزم سیاست های عمومی.”

“فقط به مردم پول ایم” New York magazine نویسنده سارا جونز.

در گفتماننویسنده, Paul خوشبخت تکرار است که نوشته است که “مردم با دادن یک 4000 دلار اعتبار مالیاتی برای ‘آموزش مهارت’ در حال حاضر حل مشکل اشتباه.”

به عنوان خوشبخت نوشته است:

این یک بحران است. اعتبار مالیاتی هیچ چیز در سطح اقتصاد کلان و ارائه کمک های فوری به مردم در کوتاه مدت. به جای لعنتی اطراف با این طرح بزرگ به بازسازی نیروی کار توسط goading مردم را به یادگیری چگونه به کد یا مکانیک تهویه مطبوع و یا هر چیز دیگری فقط تمرکز بر روی مردم با دادن پول است. آنها را برش را ماهانه چک خود را لغو اجاره و رهن انصراف از وام های دانشجویی خود را به بیمه بیکاری به افرادی که به آن نیاز دارید و کمک به کشورهای خود را به روز رسانی بیکاری سیستم به طوری که این افراد در واقع می تواند به آن دسترسی داشته باشید. همه این چیزها را به صورت تصاعدی بیشتر در کمک به کشیدن به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است از یاس و ناامیدی در آورده با بحران اقتصادی است.

یک برنامه وجود دارد برای انجام این کار که فقط به عنوان معمار آن Rep. Ilhan Omar (D-Minn.) با اشاره به شب چهارشنبه.

“مشکل روشن است و بنابراین راه حل” نوشت: Blest. “آیا این سخت تر از آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de