فقط گفت: “نژادپرستی نظاممند” نمی کند افشای نژادپرستی نظاممند

اگر شما بوده ام به تماشای جریان اصلی تلویزیون برنامه های خبری به تازگی شما احتمالا متوجه شده است که تعدادی از شرکت های بزرگ روزنامه نگاران—بکند با حيرت تظاهرات علیه خشونت پلیس—به نظر می رسد به یاد یک عبارت جدید که میخوانند به طور منظم: “نژادپرستی نظاممند.”

این یک بهبود از ده سال پیش هنگامی که برخی در استقرار رسانه ها میگفتند جامعه ما به عنوان “post-نژادی” به دلیل انتخابات از رئیس جمهور اوباما.

در حالی که ضد نژادپرستانه فعالان اند توضیح برای چند دهه است که با مشکل نژادپرستی فراتر از متعصب نگرش فردی مقامات منتخب (مانند Rep. Steve King) یا اجرای قانون ستاد (مانند کلانتر جو Arpaio) و یا مهر میزبان (را انتخاب کنید) اصلی اخبار تلویزیون همیشه ترجیح داده به تمرکز بر روی فرد نژادپرستان به جای آدرس نژادپرستی نظاممند تعبیه شده در مسکن, پلیس, تحصیل, اشتغال و بهداشت و درمان از سیاست نژاد پرستی نهادینه شده رفتن به پایه های کشور ما است.

شرکت لیبرال اخبار رسانه های تهاجمی بود در پلیس دموکراتیک مقدماتی برای اصلاحات ساختاری که رفت “بیش از حد” در پرداختن به نژادپرستی نظاممند و classism.

پس از آن عجیب نگرانکننده امروزه به شنیدن منظم اشاره از عبارت “نژادپرستی نظاممند” از جریان اصلی روزنامه نگاران که مصرانه رد به انتقاد (و یا حتی نام) سیستم است که ایالات متحده آمریکا نژاد پرستی است که در سنگر. که سیستم “سرمایه داری.”

و یا به عنوان مورخ خلیل جبران محمد آن را خواند: “نژادی سرمایه داری.”

غم انگیز و مرگبار تاریخ آغاز شد و با استثمار وحشیانه از مردم آفریقا به عنوان برده است. آنچه در کتاب های تاریخ حسن تعبیر از آن به عنوان “جنوب مزارع” واقعا “کار برده اردوگاه” بهره مالی نخبگان از انگلستان به انگلستان. پس از “رهایی” در آمد سرمایه داری استثمار از کارگران آمریکایی در بدترین و کثیف ترین مشاغل – نه فقط به عنوان sharecroppers.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در دهه 1930 زمانی که کارگری و سوسیالیستی فعالیت مجبور برخی از امتیازات از آمریکا و سرمایه داری دو گروه از کارگران محروم از برجسته ملی روابط کار قانون از سال 1935 بودند کارگران مزرعه داخلی و کارگران است. استثنائات در معرض میلیون ها نفر از سیاه و Latinx کارگران به سوپر استثمار و بدرفتاری. (اگر چه کارگران کشاورزی امروز از کالیفرنیا به فلوریدا تا حد زیادی Latinx, مزرعه کارگران در فلوریدا بودند به شدت آفریقایی آمریکایی که Edward R. Murrow تولید خود تحسین شده “برداشت از شرم” مستند در سال 1960. سازمان دیده بان آن را در اینجا.)

در هر مرحله در تاریخ ایالات متحده—ابتدا با وحشیانه سلب مالکیت از مادری آمریکایی و در ادامه از طریق روش های مدرن و بی عدالتی از redlining به جرم حبس و زندانهای خصوصی—ایالات متحده آمریکا نژاد پرستی شده است جدایی ناپذیری در سیستم های جاسازی شده از احتکار.

پس از آن جذاب به دیدن صاحب نظران در CNN و MSNBC و شبکه های دیگر در حال حاضر بحث در مورد “نژادپرستی نظاممند” پس از آنها می خواهم به صرف ماه طول دموکراتیک انتخابات مقدماتی در پاچه overdrive propping تا “سیستم است.” اصلاحات با هدف کاهش ثروت/فقر افراط نئولیبرالی سرمایه داری—که آیا پیشنهاد شده توسط برنی ساندرز یا الیزابت وارن—خستگی ناپذیر بودند را رد کرد و عنوان غیر واقعی غیرقابل تحمل شدید. این شد “shoot-the-moon, ایده های سیاست” (واشنگتن پست) تهدید به فشار دموکرات “بیش از یک لیبرال صخره.” (نیویورک تایمز)

  • مدیکر برای همه ؟ “بیش از حد گران است.” به جز آن نیست. برای ماه های جریان اصلی رسانه ها و صاحب نظران و قاطعانه در دفاع از یک سیستم است که روابط یک (خصوصی) بیمه بهداشت و درمان برای کار . . . و سپس COVID-19 انداخت دهها میلیون نفر از کسانی که شغل.
  • سبز قرارداد جدید ارائه میلیون ها نفر از بالا, شغل دستمزد در حالی که تبدیل اقتصاد ما? غیرقابل تحمل شده است.
  • مالیات بر ثروت فوق العاده میلیونرهای برای ارائه جهانی مهد کودک و مدارس بهتر—یا وال استریت معامله مالیاتی به ارائه خدمات رایگان عمومی, کالج ؟ بیاستفاده.

شرکت لیبرال اخبار رسانه های تهاجمی بود در پلیس دموکراتیک مقدماتی برای اصلاحات ساختاری که رفت “بیش از حد” در پرداختن به نژادپرستی نظاممند و classism.

با وجود رسانه های naysaying خبر خوب این است که اصلاحات مترقی محبوب باقی می ماند ،

خبر بد این است که بیش از حد بسیاری از مردم هنوز هم تکیه بر رسانه های تثبیت شده در شرکت های بزرگ سیستم اخبار “سیستمیک” نژاد پرستی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de