U. s. خدمات پستی را حکام—که در کنترل انتصاب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—اواخر روز چهارشنبه اعلام کرد که آن را به اتفاق آرا انتخاب یک تهمت و ایران اهدا کننده به عنوان postmaster طور کلی نصب متحد کاخ سفید به رهبری محبوب در آژانس است که مدت طولانی است که هدف از جناح راست اصلاحات است و در حال حاضر در معرض خطر شدید سقوط با توجه به Covid-19 بحران است.

“سخت نیست بدبینانه در مورد انگیزه برای این انتصاب; آن شوم ،
—Vanita Gupta, رهبری, کنفرانس مدنی و حقوق بشر

در بیانیه شورای حکام تبلیغ لوئیس DeJoy تجربه به عنوان “انجام کسب و کار اجرایی” در کارولینای شمالی. همانطور که واشنگتن پست گزارش DeJoy—سر از جمع آوری کمک های مردمی برای کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در شارلوت—تنظیم برای تبدیل شدن به “اولین postmaster به طور کلی در دو دهه نیست که افزایش از طریق آژانس رتبه.”

DeJoy است که انتظار می رود به عنوان postmaster کلی در 15 ژوئن پس از بازنشستگی از زمان USPS رئیس مگان Brennan.

Rep. جری کانلی (D-Va.), منتقدان رئیس جمهور حملات اخیر در USPS و امتناع از ارائه این آژانس به شدت نیاز به کمک ناودان انتخاب یک مدیر اجرایی و عربستان دهنده با تجربه کار در خدمات پستی به خصوص در چنین لحظه های خطر ناک برای محبوب ترین کشور دولت نهاد.

“رئیس جمهور تهمت پاداش یک حزبی دهنده با نصب او در ایالات متحده خدمات پستی” کانلی در بیانیه ای گفت. “خدمات پستی در بحران است و نیازهای واقعی رهبری و کسی که با آگاهی از مسائل. این دوست صمیمی آن را قطع نمی کند.”

DeJoy انتصاب می آید به خدمات پستی در تلاش است به آب و کاهش شدید حجم ایمیل در آورده با Covid-19 بیماری همه گیر. آژانس های اخیر مشکلات مالی شده اند مرکب از یک سال 2006 کنگره دستور نیاز به آن را به آن صندوق بازنشستگان’ مزایای بهداشت و درمان از طریق 2056.

ماه گذشته Postmaster کلی برنان گفت: اعضای کنگره که USPS—است که با دریافت بودجه فدرال برای چندین دهه در حال اجرا به طور کامل در درآمد حاصل از محصولات و خدمات—نیاز به یک تزریق از 75 میلیارد دلار برای جلوگیری از تباهی مالی ظرف چند ماه آینده. خانه دموکراتیک رهبران گزارش هل دادن برای $25 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای خدمات پستی در آینده Covid-19 بسته محرک.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اما تهمت همچنان به ایستادگی در راه کمک برای USPS—رد آژانس به عنوان یک “شوخی”و تهدید به مسدود کردن قانون است که شامل هر گونه کمک های مالی مستقیم. مراقبت عمل می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در ماه مارس شامل 10 میلیارد دلار وام برای خدمات پستی—بودجه است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گزارش برگزاری گروگان در تلاش برای تحمیل طولانی-به دنبال تغییرات به آژانس.

“در زمانی که کشور نیاز ما در حال حاضر بیشتر از همیشه [خزانه داری, منشی, Steve] Mnuchin و دیوار خیابان دوستان در حال تلاش برای بهره برداری از بحران به افزایش قیمت اهریمن جلوه دادن قهرمانانه کارگران پستی و قطع خدمات همه خیلی خصوصی تحویل شرکت می تواند سود” علامت Dimondstein رئیس جمهور از 200,000-عضو آمریکایی پستی کارگران اتحادیه در بیانیه ای گفت: در ماه گذشته.

سقوط و یا خصوصی سازی خدمات پستی می تواند فاجعه آمیز و مكيدند از جمله چشم انداز از سراسر کشور رای-توسط-mail که طرفداران می گویند خواهد بود لازم برای ایمن نگه داشتن نوامبر انتخابات میان Covid-19 بیماری همه گیر.

Vanita Gupta, رئيس جمهور و مدیر عامل رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر توییتی اواخر جمعه که آن را “سخت نیست بدبینانه در مورد انگیزه های” پشت DeJoy انتصاب.

“آن شوم نشانه” گفت: Gupta. “این USPS عمومی خوب است. بسیاری از مشاغل به خصوص برای افرادی که از رنگ و تحویل اقلام ضروری در آن بستگی دارد. ما و دموکراسی (رای-توسط-mail سرشماری) در میان COVID-19 بستگی دارد بر روی آن.”

در نامه ای به اعضای کنگره در روز چهارشنبه بیش از 100 گروه های حمایت از خواست نمایندگان مجلس به “قانون در حال حاضر به صرفه جویی در USPS صدها هزار نفر از مشاغل موجود در آن نیروی کار متنوع و جوامع بستگی دارد که بر این مهم آژانس فدرال.”

“یک رای در برابر کافی و به موقع بودجه برای USPS ضد حقوق مدنی رای” گروه نوشت. “در یک زمان که در آن مردم در امریکا نیاز به خدمات پستی بیشتر از همیشه ما باید اولویت بندی بودجه را به اطمینان حاصل شود که این آژانس دارای منابع به آن نیاز دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de