پس از گرافیک فیلم نشان از تیراندازی مرگبار دو ماه پیش از گزارشی مردی به نام Ahmaud Arbery ظاهر در رسانه های اجتماعی در اواخر سهشنبه گرجستان دادستان گفت که در حال حاضر پرونده به هیات منصفه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است برای در نظر گرفتن اتهامات عنوان شده علیه دو مرد پشت به اتهام قتل.

دادستان قبلا کاهش یافته است به پرونده اتهامات علیه گرگوری McMichael یک افسر سابق پلیس و محقق در Glynn County, Georgia دفتر دادستان منطقه و پسرش تراویس که به نظر می رسد به تعقیب و گریز و شلیک Arbery در این ویدئو.

Arbery بود که در 25 بود دویدن را از طریق یک محله مسکونی در خارج از نیوبرانزویک, گرجستان در فوریه 23 هنگامی که گرگوری McMichael او را دیدم. McMichael گفت: پلیس فرض Arbery بود مشکوک در یک رشته از های اخیر نمیتوانیم. گرگوری و تراویس شروع به تعقیب Arbery از طریق محله در وانت مسلح با .357 Magnum revolver و یک تفنگ ساچمهای.

در این ویدئو گرفته شده توسط شاهد در یکی دیگر از وسیله نقلیه Arbery دیده می شود دویدن در نزدیکی McMichaels’ کامیون هنگامی که یک گلوله از کار اخراج شده است. او پس از آن دیده می شود در حال مبارزه با یک مرد که با برگزاری یک تفنگ ساچمهای در حالی که مرد دیگری دارای اسلحه گرم در بستر کامیون. چند عکس اخراج قبل از Arbery به زمین می افتد.

S. Lee مریت یک وکیل برای Arbery خانواده گفت: نیویورک تایمز روز شنبه که این ویدیو نشان می دهد یک “قتل است.”

“به این دلیل است که تاکنون کیفرخواست به نظر من این است که این مردان که در, این مردان قوی اجرای قانون روابط” مریت گفت: MSNBC شنبه.

حقوق مدنی طرفداران در رسانههای اجتماعی به نام Arbery کشتن یک “مجازات” و ابراز خشم است که دادستان در حال حاضر فشرده اتهامات عنوان شده علیه McMichaels. وکیل ربکا Kavanagh تاکید کرد که تماس با یک دادستان را مورد قبل یک هیئت منصفه آمد تنها پس از تصویری بود که به اطلاع عموم.

در روز سه شنبه, تام Durden دادستان آتلانتیک قضایی مدار ساخته شده توصیه برای یک هیئت منصفه در دادرسی. یک شنوایی را در اواسط ماه ژوئن در اولین عنوان گرند داوران در حال حاضر ممنوع از ملاقات در گرجستان با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

Durden اختصاص داده بود به بررسی این پرونده پس از دو دادستان recused خود را با توجه به گرگوری McMichael حرفه ای طولانی در Glynn شهرستان D. A. ،

قبل از درخواست برای حذف کردن از این مورد دادستان جورج Barnhill نوشت: پس از تحقیقات خود را که وجود دارد “کافی احتمالی علت صدور حکم بازداشت در این زمان” و گرگوری و تراویس McMichael شد از نظر قانونی حمل سلاح های خود را.

هفته گذشته مرکز قانون فقر جنوب (SPLC) خواستار U. s. وزارت دادگستری بررسی Arbery قتل.

“ما خواهان تحقیقات فوری توسط مقامات فدرال به Ahmaud مرگ داده های محلی اجرای قانون عدم عمل” گفت: SPLC جمهور مارگارت هوانگ. “کشتن سیاه و قهوه ای مردم باید متوقف شود و آن شروع می شود با هر یک از ما خواستار پاسخگویی و عدالت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im