Feb. 11 (UPI) — ساعت پس از وزارت دادگستری اعلام کرد قصد دارد برای کاهش محکومیت درخواست سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور راجر استون در سه شنبه چهار دادستان ترک در این مورد.

دادستان روز دوشنبه پرسید: یک قاضی فدرال به حکم سنگ 67 به به نه سال زندان برای مانع یک بررسی کنگره به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز نارضایتی خود را بیش از این درخواست روز شنبه خواستار آن را “ننگین” در یک صبح زود صدای جیر جیر و “وحشتناک و بسیار ناعادلانه” و “سقط جنین از عدالت” در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

مدت کوتاهی پس از این توییت یک مقام ارشد وزارت دادگستری گفت: با توجه به ایسنا بخش بود “شوکه” توسط طول محکومیت توصیه.

“این است که چه شد جریان به بخش” این مقام گفت. “این گروه معتقد است که توصیه شدید است و بیش از حد است و به شدت نامتناسب به سنگ جرائم.”

وزارت دادگستری سخنگوی Kerri Kupec رد هر گونه ارتباط بین کاخ سفید و وزارت در مورد صدور حکم توصیه کرد و گفت بخش رهبری تصمیم به کاهش حبس توصیه پس از دادگاه تشکیل پرونده شد و در دسترس شنبه شب.

ساعت پس از وزارت دادگستری اعلام, برای کاهش, توصیه, چهار دادستان فدرال در مورد کار آدم Jed جاناتان Kravis مایکل Marando و هارون S. J. Zelinsky را ترک کنید. دو نفر از آنها — Kravis و Zelinsky — استعفا داد و به طور کامل به عنوان کارکنان باراک اوباما در واشنگتن ،

دادستان فدرال گفت: ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی در صدور حکم تفاهم نامه که سنگ باید به هفت سال زندان محکوم به نه سال به عنوان یک “کل بازدارندگی” با توجه به جدی بودن خود را جرائم و که او می دانست که دقیقا آنچه که او انجام شده بود زمانی که او آنها را مرتکب شده.

“راجر سنگ مسدود کنگره تحقیقات به دخالت در سال 2016 انتخابات دروغ تحت سوگند و با دستکاری یک شاهد عینی” دادستان نوشت: در پرونده. “و هنگامی که جنایات خود نشان داد توسط کیفرخواست در این مورد از او نمایش داده شده برای تحقیر این دادگاه و حکومت قانون است. برای که او باید مجازات شود در توافق با مشاوره دستورالعمل.”

تفاهم نامه دقیق چگونه سنگ ساخته شده “تلاش های مکرر” برای به دست آوردن اطلاعات از ویکی لیکس آن را منتشر کرده بود که گنجینه ای از ایمیل های به سرقت رفته از مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس سیاسی رقیب هیلاری کلینتون ، سنگ و سپس گفت: کنگره کمیته تحقیق روسیه, دخالت در انتخابات, پنج دروغ های طراحی شده برای پنهان کردن ارتباطات خود با مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی مورد بحث سایت.

آنها همچنین گفت که او با دستکاری یک شاهد, سفت Credico برای ماه از طریق “badgering و تهدید Credico شهرت, دوست, زندگی و سگ” برای متقاعد کردن او را به دروغ به کنگره برای جلوگیری از یادگیری از ارتباطات خود را با ویکی لیکس.

زیر که تحت تعقیب دادگاه وارد دستور منع سنگ از اظهار نظر در مورد این مورد که او نادیده گرفته شود.

سه روز پس از سفارش صادر شد و سنگ نوشته شده یک تصویر به Instagram از ریاست قاضی با علامت ضربدر در کنار سر او را با یک نظر که پیشنهاد او در حال راه اندازی است. او سپس به دروغ دادگاه در مورد منتشر شده که تصویر.

تشکیل پرونده متحده سنگ باید محکوم به نه سال به عنوان اقدامات خود را سزاوار کافی مجازات و برای جلوگیری از پتانسیل آینده جنایات.

“سنگ جنایی انجام نشده بود یک عمل از سر استیصال” دادستان گفت. “او یک مرد قابل توجه به معنی و او لذت می برد اندکی از شهرت از سال خود را از بودن یک مشاور سیاسی و محرم به سیاستمداران قدرتمند و از اینکه یک نویسنده و میزبان خود را سیاسی نشان می دهد رادیو. به جای او انجام شد انجام هدفمند توسط کسی که می دانستم که دقیقا آنچه که او انجام شده بود.”

سنگ است که برنامه ریزی شده بود محکوم به اعدام در فوریه. 20 پس از آن به تعویق افتاد و در اواخر سال گذشته برای وکلای او به ترتیب وضعیت مالی خود را.

در سنگ محکومیت تفاهم نامه وکیل او گفت که او باید دریافت بیش از 15 ماه در زندان است.

سنگ یافت شد گناه در ماه نوامبر در هفت جنایی شمارش و او ششمین تهمت کارمند بود به اعدام محکوم و به اتهام مرتبط با مشاور ویژه سابق رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن در صحبت با خبرنگاران در دفتر بیضی در روز سه شنبه بعد از ظهر مقصر اصلی صدور حکم پیشنهاد تا نه سال در دادستان فدرال کار می کرد که در آن Mueller شد.

“آنها باید شرمنده از خود,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را شرم آور.”

او کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد اینکه آیا او با توجه به رفت و آمد و سنگ را از جمله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im