وزارت دادگستری طول می کشد برای اولین بار اقدام قانونی علیه COVID-19 تقلب

مارس 23 (UPI) — وزارت دادگستری موفق به کسب موقت سفارش محدود در برابر یک وب سایت را متهم به درگیر شدن در یک سیم طرح تقلب توسط متقلبانه ارائه واکسن به coronavirus — اولین اقدام صورت گرفته در دادگاه فدرال برای مبارزه با تقلب مرتبط با این بیماری همه گیر.

در بیانیه روز یکشنبه وزارت دادگستری گفت: اجرای عمل ثبت شده در Austin در برابر وب سایت “coronavirusmedicalkit.com,” آن را متهم به تلاش برای کسب سود از “سردرگمی و گسترده ترس اطراف COVID-19.”

به گفته دادستان این سایت ادعا به ارائه دسترسی به سازمان بهداشت جهانی واکسن کیت برای هزینه $4.95 هزینه حمل و نقل. هیچ واکسن هنوز تولید شده وزارت دادگستری گفت.

به سفارش ضابط موقت صادر شده توسط ایالات متحده در منطقه قاضی رابرت پیتمن, نیروهای, ثبت نام بلافاصله بلوک دسترسی به وب سایت در حالی که تحقیقات از این سایت و اپراتورهای آن است که به دنبال.

“وزارت دادگستری نمی خواهد تحمل کیفری بهره برداری از این اضطراری ملی را برای منافع شخصی گفت:” دستیار دادستان کل جودی شکار وزارت دادگستری مدنی را بدست آورد.

اخبار از اجرای عمل شرح زیر است دادستان کل ویلیام Barr روز جمعه ترغیب عمومی به گزارش مشکوک به تقلب در طرح تلاش برای بهره برداری از COVID-19 همه گیر است که به کشته شدن نزدیک به 15000 نفر در سراسر جهان از جمله حدود 500 نفر در ایالات متحده بر اساس یک زندگی شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

با توجه به وزارت دادگستری بر کارگردانی کرده است همه وکلای آمریکا به اولویت بندی بررسی و پیگرد COVID-19 موارد تقلب.

“در زمانی که ما با چنین چالش های بی سابقه ای با COVID-19 بحران آمریکایی ها طبعا از جان گذشته برای پیدا کردن راه حل برای نگه داشتن خانواده خود را امن و سالم” گفت: نماینده ویژه مسئول کریستوفر شانه از دفتر تحقیقات فدرال سان آنتونیو زمینه ، “کلاهبرداران که به دنبال سود خود را از ترس و عدم اطمینان از فروش ساختگی واکسن یا درمان نه تنها سرقت منابع محدود از جوامع ما آنها را در برخواهد داشت و حتی بیشتر در معرض خطر و با پخش اطلاعات غلط و ایجاد سردرگمی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im