سئول, Feb. 3 (بی بی سی) — K-pop band GFriend منتشر شده آن بسیار پیش بینی, آلبوم جدید, دخمه پرپیچ و خمدر روز دوشنبه را اول از گروه, برچسب, منبع, موسیقی بود به دست آورد ضربه بزرگ سرگرمی در ماه جولای.

محبوب sextet نیز پرده برداری کرد این ویدئو را برای این آلبوم سرب تک “تقاطع” که ویژگی های مودی تصاویر به همراه متن آهنگ که تمرکز بر اینکه در یک نقطه عطف در زندگی است.

“‘چهارراه’ مذاکرات در مورد احساسات پیچیده هنگامی که شما نگاه به آینده در حالی که همچنین به دنبال بازگشت به گذشته” از اعضای گروه Sowon گفت: در یک رویداد رسانه ای برای این آلبوم و انتشار تصویری در سئول در روز دوشنبه.

این گروه گفت که ضربه بزرگ سرگرمی بنیانگذار Bang Si-hyuk کمک به این آهنگ از آلبوم و که تیم تولید در label که مدیریت گروه پسر megastars BTS کمک در ایجاد منسجم نگاه و صدا و خط داستان در سراسر شش آهنگ EP.

“هنگامی که ما در ساخت این آلبوم ما را دریافت راهنما از جنس Si-hyuk و ضربه بزرگ به تولید و هنرهای تجسمی تیم گفت:” GFriend عضو Umji. “از آهنگسازی به عکس ها و ویدئوها آنها به ما کمک زیادی. داستان ما گفتن با این آلبوم بسیار خوب ساخته شده و مطالب ما ایجاد شده تر شده است متصل شده و تعریف شده است.”

آلبوم برجسته بلوغ تصویر برای این گروه شکل گرفته است که در سال 2015 و شناخته شده است برای بازدید از جمله “خشن” “Navillera,” “زمزمه عشق” و “تب.”

جدید EP عنوان آهنگ “هزارتوی” طول می کشد در موضوع مواجهه با تصمیم گیری های دشوار در زندگی در حالی که آهنگ “Eclipse” ویژگی های تانگو-تاثیر صدا زندگی می کنند و ابزار دقیق با هارپسیکورد, ویولن ویولا, ویولن سل و کنترباس.

آهنگ های دیگر این آلبوم هستند “در اینجا ما هستند” “گرفتگی” و “Dreamcatcher.”

گروه — متشکل از اعضای Sowon, Yerin, Eunha,Yuju, SinB و Umji — انجام “تقاطع” و “Laybyrinth” برای رسانه ای مخاطبان در روز دوشنبه. زنده فن ویترین مجموعه را بعد از آن دوشنبه شب بود که به جای موکول شد بدون مخاطب و بصورت زنده به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس. شده اند وجود دارد 15 موارد تایید شده بیماری در کره جنوبی از دوشنبه.

جدید EP از گروه اول کره ای پس از انتشار در ماه جولای به تب های نجومیلگد کردن یک ماه مشغول در K-پاپ با آلبوم های در راه از گروههای مختلف از جمله iKon پنتاگون و زیبا. ضربه بزرگ سرگرمی labelmates BTS را انتشار جدید خود را کامل آلبوم “نقشه از روح: 7” در فوریه. 21.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im