کامالا هریس تایید جو بایدن برای رئیس جمهور

8 مارس (فردا) — وزیر بهداشت ، کامالا هریس به پایان رسید که پیشنهاد او برای رئیس جمهور ایالات متحده در ماه دسامبر گذشته در روز یکشنبه اعلام کرد او حمایت جو بایدن برای این کار است.

“وجود دارد هیچ کس بهتر تهیه شده از جو برای هدایت ملت ما از طریق این دوران آشفته و بازگرداندن حق شرافت و نجابت به دفتر بیضی. او مهربان است و بی وقفه مراقبت و او واقعا گوش می دهد به مردم آمریکا” هریس سناتور دموکرات از کالیفرنیا در بیانیه ای گفت.

“شما می توانید ببینید در چشمان او طول می کشد به قلب تجارب مادران و پدران کار به پایان می رسد دیدار و نگرانی در مورد اینکه آیا کودکان خود را می تواند امن در کلاس درس خود و یا افراد جوان که مبارزه خستگی ناپذیر برای مقابله با تغییر آب و هوا به عنوان آنها بخواهید برای یک نمایشگاه عکاسی در آینده در مقابل آنها. و با یک عمر در خدمات عمومی جو دارای یک پیشینه ثابت از چیزهایی که انجام می شود.”

علاوه بر این معاون سابق رئیس جمهور, تنها راه باقی مانده نامزدهای برنی ساندرز یک سناتور مستقل از ایالت ورمونت و در کنگره ایالات متحده Tulsi Gabbard D-هاوایی.

در یک زمان وجود دارد بیشتر از دو دوجین دموکرات ها به دنبال ریاست جمهوری است.

اما پس از بایدن را به پیروزی قاطع بر ساندرز در ایالت کارولینای جنوبی اولیه هشت روز پیش چند داوطلبان کاهش یافته است: میلیاردر تام Steyer سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg دیابت ctq از مینه سوتا, میلیاردر و سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ و بهداشت ، الیزابت وارن ماساچوست.

اما Steyer و وارن را تایید بایدن خود را یک بار رقیب.

سابق آمریکا هرزه Beto o’rourke همچنین یک نامزد سابق ریاست جمهوری تایید بایدن در یک تجمع در دالاس شب قبل از سه شنبه با Klobuchar. بایدن در ادامه به پیروزی 10 از 14 متحده و 625-548 سرب با توجه به CBS نماینده ردیاب. در مجموع 1,991 رای مورد نیاز برای برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات در میلواکی, Wis., در این تابستان. برخی از نامزدها که کاهش یافته است را به دست آورده نمایندگان.

Gabbert دو نمایندگان.

هریس با اشاره به withdrawalf چند زنان است.

“این چیزی است که ما باید روی چیزی حساب کردن با آن چیزی است که من باید بیشتر در مورد می گویند در آینده” هریس نوشت. “اما ما باید افزایش یابد برای متحد کردن حزب و کشور پشت یک نامزد که نشان دهنده نجابت و کرامت مردم آمریکا و چه کسی می تواند در نهایت شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

هریس که انتخاب شد به آمریکا در سال 2016 نیز صحبت از او حمایت بایدن از تایید در یک فیلم ویدئویی گفت: “یکی از چیزهایی که ما در حال حاضر نیاز است که یک رهبر که واقعا در مورد مراقبت از مردم و کسانی که در نتیجه می تواند به متحد کردن مردم و به اعتقاد من جو که می توانید انجام دهید.”

در طول دموکراتیک رئیس جمهور بحث هریس مواجه بایدن بر مخالفت خود را با لغو تبعیض نژادی مشخص busing.

اما پس از او کاهش یافته و از نژاد بایدن گفت که در نظر گرفتن تنها آفریقایی-آمریکایی زن به عنوان نامزد بالقوه همسر در حال اجرا.

“او جامد است. او می تواند رئیس جمهور روزی خودش. او می تواند معاون رئیس جمهور است. او می تواند به دیوان عدالت. او می تواند یک وکیل به طور کلی. او عظیم قابلیت می شود.”

شش کشور انجام خواهد مقدماتی روز سه شنبه: Idaho, میشیگان, می سی سی پی, Missouri, داکوتای شمالی و واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im