Kanye غرب می گوید که او تا به حال COVID-19. در حال حاضر او دعا می کند برای درمان

Kanye West گفته فوربس در یک مصاحبه جدید است که او تا به حال رمان coronavirus در ماه فوریه و در حال حاضر او است که دعا برای درمان.

غرب — چه کسی گفت که در توییتر در روز 4 ژوئیه است که او برنامه ریزی شده در حال اجرا برای رئيس جمهور با وجود از دست رفته مهلت در چندین ایالت به انجام این کار — به گفته فوربس او COVID-19 در فوریه.

“لرز تکان دادن در رختخواب, گرفتن دوش آب گرم در ویدئوها به من گفتن چه کار کنم به دریافت بیش از آن. من به یاد داشته باشید کسی به من گفته بود دریک بود coronavirus و پاسخ من بود دریک نمی تواند مریض تر از من!” (فقط توجه داشته باشید سریع در اینجا — دریک آزمایش منفی برای coronavirus در اوایل بهار.)

غرب گفت: او دعا درمانی برای این ویروس بیش از حد.

“ما دعا کنید. ما دعا می کنیم برای آزادی است. این همه در مورد خدا. ما نیاز به توقف انجام چیزهایی است که خدا دیوانه است.”

اما غرب نیست و قرار دادن تمام سهام خود را در یک واکسن. او گفت: فوربس که واکسن را می توان به عنوان “علامت وحش.”

او گفت: “از آن پس بسیاری از فرزندان ما که با واکسن و فلج شده. … تا زمانی که آنها می گویند راه ما در حال رفتن به رفع COVID است که با یک واکسن من بسیار محتاط. که علامت وحش. آنها می خواهند برای قرار دادن تراشه در داخل از ما, آنها می خواهند به انجام همه نوع از همه چیز به آن را که در آن ما نمی توانیم عبور از دروازه های بهشت است. من متاسفم وقتی که من می گویند که آنها انسان است که شیطان در داخل آنها. و نکته غم انگیز این است که غم انگیزترین چیز این است که همه ما نمی خواهد آن را به بهشت که وجود دارد می تواند برخی از ما که آن را ندارد. سوال بعدی.”

خواندن مصاحبه کامل یادداشت بیش از فوربس.

معلوم نیست اگر غرب تا کنون آزمایش مثبت برای COVID-19 یا اگر او دارای آنتی بادی برای coronavirus سی ان ان گزارش داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de