Kanye غرب می گوید که او را در حال اجرا برای رئيس جمهور. آن را هنوز هم ممکن است ؟

کین وست اعلام کرد در چهارم جولای که او در حال اجرا برای رئيس جمهور. معلوم نیست اگر او قصد دارد برای اجرا در سال 2020 و یا آینده انتخابات است.

غرب در توئیتر خود نوشت: “ما باید در حال حاضر تحقق وعده امریکا با اعتماد به خدا و وحدت ما چشم انداز و ساختمان های آینده ما. من در حال اجرا برای رئيس جمهور ایالات متحده! #2020VISION.”

همسرش, Kim Kardashian West, به نظر می رسید برای تایید این خبر. او را بازتوییت کرد غرب جیر با یک پرچم آمریکا از emoji.

غرب اشاره کرد در سال 2020 ریاست جمهوری اجرا در طول سال 2015 جوایز VMA و پس از او با توجه به تصویری پیشتاز جایزه تیلور سویفت, به گزارش هالیوود.

غرب بازدید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در سال 2018 که در آن دو بحث عدالت کیفری اصلاحات.

غرب تصمیم به اجرای چیزی است که از اواخر ثبت نام. او را مجبور به ثبت نام به عنوان یک مستقل در چندین ایالت به راه خود را به رای گیری پس از او بعید است که برای سرنگون مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نامزد حزب جمهوری خواه و یا معاون رئیس جمهور جو بایدن به عنوان presumptive نامزد حزب دموکرات.

بنابراین این امر غرب را به اجرا به عنوان یک نامزد مستقل. اما می آید که با نیازهای خاص خود را دارد با توجه به BallotPedia:

“به طور کلی مستقل نامزد انتخابات ریاست جمهوری باید درخواست برای قرار دادن در انتخابات عمومی رای گیری در تمام 50 ایالت و همچنین واشنگتن یک تعداد انگشت شماری از کشورها ممکن است اجازه می دهد یک نامزد مستقل به پرداخت هزینه تشکیل پرونده در ازای ارسال یک درخواست. این روش برای محاسبه چگونه بسیاری از امضاهای مورد نیاز ایالتی به ایالت متفاوت است به عنوان واقعی امضای مورد نیاز است. برای مثال برخی از کشورها ایجاد یک تخت امضا نیاز است. کشورهای دیگر محاسبه امضای مورد نیاز به عنوان درصد از رای دهندگان ثبت نام یا آرای داده شده ،

به عنوان اخبار یاهو ” شکارچی واکر گزارش وجود دارد چند متحده که در آن غرب نمی تواند ثبت نام از جمله تگزاس و نیویورک و ایلینوی هستند که “سه نفر از این شش در نظر کالج انتخاباتی رای. چندین دیگر از مهلت های آینده در چند هفته آینده.” متحده همچنین ثبت نام مدارک از جمله امضا و پر کردن اطلاعات است. از کشورهای دیگر شامل جدید مکزیک در ایالت کارولینای شمالی و ایندیانا مین هر BallotPedia.

که گفت: یکی دیگر از سناریو می تواند غرب در حال اجرا در خود و ایجاد یک بازی برای نوشتن در نقطه. اما با توجه به BallotPedia, 33 متحده “نیاز به نوشتن در نامزد ریاست جمهوری به پرونده برخی از مدارک در پیش از انتخابات ، در نه ایالت نوشتن-در رای گیری برای نامزدهای ریاست جمهوری مجاز نیست. باقی مانده متحده نیازی به ریاست جمهوری ارسال نامزدها را به فایل مدارک ویژه قبل از انتخابات.”

بدون در نظر گرفتن این امکان وجود دارد که غرب اگر او اجرا و ثبت نام در دسترس متحده — می تواند تاثیر 2020 انتخابات هر چند در نظر گرفتن رای از هر تهمت یا بایدن.

هر چه اتفاق می افتد, آن را جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه غرب را اجرا اشکال است. ما در حال حاضر اطلاع از آنچه در آن می تواند به معنای به عنوان رسانه های اجتماعی وزن در اخبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im