کاترین شوارتزنگر: Chris Pratt شده است ‘فوق العاده’ در دوران بارداری

ژوئن 19 (UPI) — کاترین شوارتزنگر می گوید شوهرش کریس پرات شده است “فوق العاده” در طول بارداری.

30-year-old نویسنده ستایش پرات 40 و در مورد تجربه باردار شدن در میان coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر در طول یک Instagram Live گفتگو با دکتر Zelana Montminy در روز پنج شنبه.

تبلیغات

Schwarzenegger, دختر آرنولد Schwarzengger و ماریا شرایور گفت: او انجام شده است “واقعا خوب” با وجود بحران بهداشت و درمان.

“من واقعا خوش شانس برای زندگی در مجاورت بسیار نزدیک به خانواده من است که بسیار مفید” باردار مامان گفت. “و سپس بدیهی است که من یک شوهر فوق العاده که بسیار آن را شگفت انگیز بوده است, داشتن او را به خانه و همچنین درک بسیار مورد نیاز برای پاکسازی همه چیز را همه پوشیدن ماسک های تمام وقت.”

“همچنین داشتن افرادی مثل شما که من متن را به طور مداوم در مورد همه چیز عزیزم چون من یادگیری آن به من شده است و جالب زمان باردار می شود,” او اضافه شده است.

شوارتزنگر و پرات ازدواج در ژوئن 2019. اخبار شکست در مارس که زن و شوهر در انتظار اولین فرزند خود را با هم. پرات در حال حاضر دارای 7 ساله پسر جک با همسر سابق خود, Anna Faris.

آرنولد شوارتزنگر گفت: در این Tonight Show starring Jimmy Fallon در ممکن است که او را هیجان زده برای تبدیل شدن به یک پدر بزرگ.

“این است که واقعا هیجان انگیز خبری که کاترین در حال حاضر شما می دانید می تواند باردار و یک کودک — من نمی دانم که دقیقا. گاهی این تابستان” بازیگر گفت. “و به ناچار من واقعا به دنبال به جلو به بازی در اطراف با هر آنچه در آن است که او و یا او و برخی از سرگرم کننده است.”

“بدترین چیز این است که اگر این بچه به پایان می رسد تا شما می دانید با لهجه من” او به شوخی اضافه شده است. “این چیزی است که ما نمی خواهیم.”

tinyurlv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im