کتی پورتر خواستار استعفای تهمت کسب و کار کوچک ارشد برای فعال کردن ‘سوء استفاده از Covid-19 بودجه امداد

کالیفرنیا در کنگره کتی پورتر خواستار استعفای مغلوب ساختن پیشی جستن در اداره کسب و کار کوچک ارشد برای فعال کردن “سوء استفاده” و “زباله” از coronavirus بودجه امداد و امتناع از پیروی اساسی نظارت دولت تلاش.

پورتر در تماس با آمد و پس از دفتر پاسخگویی دولت (GAO) گفت: در گزارش هفته گذشته که آن را “مواجه می شوند مشکل بیشتر در تلاش برای به دست آوردن اطلاعات از اداره کسب و کار کوچک (SBA)” در طول فرایند بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را اداره $650 میلیارد چک Protection Program (PPP).

“Carranza به جناح این برنامه از آغاز تا پایان حاضر به پیروی از قانونی نظارت و فعال زباله های تقلب و سوء استفاده از مالیات دهندگان دلار است.”
—Rep. کتی پورتر

گائو نیز گفت: SBA تلاش برای سرعت بخشیدن به روند درخواست وام چپ آلاینده کسب و کار کوچک برنامه تسکین “بیشتر مستعد ابتلا به جعلی برنامه های کاربردی.”

“از آنجا که از این تعداد وام مصوب سرعت که با آنها پردازش و محدود پادمان وجود دارد خطر قابل توجهی است که برخی جعلی و یا متورم برنامه های کاربردی مورد تایید” گائو گفت. “علاوه بر این عدم هدایت روشن است افزایش احتمال که وام گیرندگان ممکن است سوء استفاده از درآمد حاصل از وام و یا شگفت زده می شود آنها را واجد شرایط برای وام بخشش.”

در یک مصاحبه در MSNBC پنج شنبه, پورتر استدلال گائو را یافته نشان می دهد که SBA مدیر Jovita کررنزا است “نامناسب به ادامه در این نقش است.”

“PPP برنامه که $650 میلیارد دلار است که یکی از بزرگترین برنامه های دولت در تاریخ کشور ما و او این است که مبارزه با حزبی گائو در داده های اساسی است که اجازه می دهد تا آنها را به انجام کار خود را از شفافیت و پاسخگویی” گفت: حزب دموکرات کالیفرنیا. “است که طرز فکر اشتباه برای کسی که به عنوان مدیر.”

تماشا کنید:

رفته به ادامه مطالب

مخاطرات هرگز بالاتر و غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. لطفا کمک به ما برسد ما در اواسط سال مبارزات انتخاباتی هدف امروز:

در یک سری از توییت در هفته گذشته پورتر هشدار داد که SBA “است و اساسا هیچ برنامه ای برای بررسی 99 درصد از PPP وام.”

“با توجه به [گائو] گزارش کسب و کارهای کوچک که نیاز نیست پول بازگشت حداقل 3,800 وام” پورتر نوشت. “چگونه می خواهید به می دانم که اگر دیگر 4,576,388 وام مشروع هستید ؟ هر پاسخ [وزیر خزانه داری] استیو Mnuchin یا Jovita کررنزا?”

“Carranza به جناح این برنامه از آغاز تا پایان حاضر به پیروی از قانونی نظارت و فعال زباله های تقلب و سوء استفاده از مالیات دهندگان دلار گفت:” پورتر. “او باید مسئولیت و استعفا دهد.”

SBA و وزارت خزانه داری باید هر دو زیر آتش آمده برای مقاومت در برابر تماس به افشای اطلاعات اولیه در مورد دریافت کنندگان وام کسب و کار کوچک. در ژوئن 11, به عنوان رویاهای مشترک گزارش Mnuchin گفت: کمیته مجلس سنا در کسب و کار و کارآفرینی است که اطلاعات در مورد PPP وام گیرندگان است “اختصاصی” و “محرمانه است.”

در پاسخ به واکنش گسترده از جمله از پورتر و دیگر نمایندگان مجلس—Mnuchin و SBA توافق به افشای نام از وام گیرندگان که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر.

در بالای برگ برنده دولت ناسازگاری حمایت گروه هشدار داده اند که نظارت Covid-19 امداد بودجه شده است به دلیل سهل انگاری کمیسیون ایجاد شده توسط کنگره برای نظارت بر پول باقی مانده است بدون یک صندلی نزدیک به 100 روز پس از آغاز به کار خود. مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) باید توافق در انتصاب.

“بدون یک سر این کمیسیون شده است به شدت محدود در آن کار مهم نظارت بر ثبات اقتصادی تلاش است که وزارت خزانه داری و فدرال رزرو متهم شدند در مراقبت عمل” لیزا Gilbert, معاون اجرایی رئیس جمهور از شهروند گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “پر کردن این صندلی باید یک اولویت برای کنگره رهبری به طوری که آمریکا می خواهد مطمئن شود که وجود دارد این است که نظارت قوی از ما پول را به عنوان آن را بیرون می رود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>