کتی پری می گوید: او معتقد است در چیزی بزرگتر: ‘هر فرد است که دارای یک هدف’

کتی پری اخیرا باز در مورد فروپاشی با اورلاندو بلوم های که او یک بار فکر خودکشی در سال 2017 به دلیل عاطفی وزن فروپاشی است. اما پری گفت: آن را بهتر با توجه به فاکس نیوز.

چه خبر است:

  • پری صحبت SiriusXM CBC که او دچار شخصی و حرفه ای پایین نقطه ای که او و شکوفه تقسیم تا پس از آن آمد و در همان زمان کم فروش آلبوم.
  • پری گفت:

“زندگی حرفه ای من بود در این مسیر بود که آن را رفتن بالا و سپس من تا به حال کوچکترین تغییر نه بزرگ که از خارج از چشم انداز. اما برای من این بود که لرزه.”

“من شکسته بود با دوست پسر من که در حال حاضر کودک من-پدر-به-می شود و پس از آن من هیجان زده در مورد پرواز کردن بعد از ثبت و ضبط نمی کنید من بالا تر است. … اعتبار من نیست و من فقط سقوط کرد.”

“من از دست رفته من لبخند. من نمی دانم اگر من لبخند شد و تا کنون به طور کامل مانند اصیل معدن اما من در بالا از لبخند برای یک زمان طولانی. که اعتبار عشق و تحسین از جهان خارج و پس از آن است که منتقل شده است.”

چگونه او در بر داشت امید

  • پری گفت: تمرین قدرشناسی زندگی او را نجات داد با توجه به فاکس نیوز.
  • او گفت: “من را پیدا کند که من می خواهم که در wallowed خود من غم و اندوه و احتمالا فقط شروع به پریدن کرد اما من در بر داشت راه برای سپاسگزار باشد.”

ارتباط با خدا:

  • با توجه به NBC-2 پری گفت: رابطه خود را با خدا بهبود یافته است چرا که او معتقد است که در “چیزی بزرگتر از من است.”
  • او گفت: “امید من این است که چیزی بزرگتر از من در من ایجاد شده برای یک هدف و ایجاد من برای یک دلیل که من نمی یکبار مصرف و که شما می دانید هر فرد است که دارای یک هدف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de